Jump to content

Αγορα νεο smartphone μεχρι 700€


k0sTaC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.οπως φαίνεται και στο τιτλο ψάχνω κινητο για αγορα.

Μετα απο κ εγω δε ξερω πόσα χρόνια (απο τοτε που βγήκε βασικα νομιζω 5-6 χρονια) ηρθε η ωρα του poco f1.Η μπαταρία δε κραταει καθόλου αν και μια χαρά την παλευει ακομα αλλά το χειρότερο ειναι που δυσκολεύεται να φορτίσει απο την θύρα usb σε σημειο που πιστευω δε θα αργησει η μερα που δε θα πιανει-φορτιζει καθολου. Θεωρώ πως φτάνει η ωρα του.Δεν εχω ρωτησει αν επισκευάζεται αλλά κ παλι θεωρω τα λεφτα του εβγαλε κ με το παραπανω .

Οποτε εχω 2-3 μερες κ εχω μπει σε ενα τριπακι να ψαχνω εναν αξιο αντικαταστάτη του.βεβαια στα 289 που το χα παρει δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι ανάλογο οποτε ανεβασα αρκετα το πήχη για να μην απογοητευτω κιολας.

Παίζω παιχνιδια αρκετά μπορώ να πω(δεν ξερω αν εχει σημασια απλα αναφερω αυτα που παιζω:summoner wars,mu origin 3,epic seven), βγάζω αρκετές φωτογραφιες (οχι σελφι) αν και εχω και καμερα το κινητο ειναι πιο βολικο κ το χεις παντα μαζι σου.θα χαζεψω σε σοσιαλ,αντε να δω καμια ταινια αν τυχει κ θα χρησιμοποιήσω κ καμια εφαρμογή επεξεργασίας εικονας οπως lightroom πχ.

Θα προτιμούσα κατι με μεγαλη μνημη πχ 8/256 ή 12/256.

Κάποια που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον ειναι το poco f4 gt και realme gt 2 pro.

Οποιαδήποτε άλλη γνώμη δεκτη κ σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά τα δύο που ανέφερες προτιμησε το realme gt2 pro. Aλλιως μετα με 700€ μπορείς να δεις στο insomnia και να πάρεις σχεδόν καινούριο Samsung s22+, s22 ultra, άσε που μπορείς να πάρεις και το poco f4 8/256 γύρω στα 350 και το κινητό είναι τούμπανο.

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...