Jump to content

[Επίσημο] Nokia E70


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το E70 μου αρχιζε να τα παιζει... :cry:

το τελευταιο καιρο οταν εκανα αποστολη συντομου μηνυματος με κραταγε στην οθονη αναμονης που βγαζει , λεγοντας αποστολη μηνυματος , κανα λεπτο ++++

Στην αρχη λεω το εχω φορτωσει...ομως σχεδον τα παντα τα εχω στη καρτα μνημης μου.Οταν την αφαιρεσα και δοκιμασα να στειλω παλι μηνυμα , δεν αλλαξε τπτ.

Δεν το πηγα στη nokia γιατι δε ξερω ποσο 8α το κρατουσαν...

Αν μπορει καποιος να με συμβουλευσει...

Ευχαριστω.

Έχεις περάσει το SMS Accelerator; Αν οχι, το κατεβάζεις απο εδω... :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 235
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχεις περάσει το SMS Accelerator; Αν οχι, το κατεβάζεις απο εδω... :)

 

thks gia to link 8a to dokimasw twra ,alla pio palia den eixa tetoio problima...

Egrafa sms kai i anamoni itane 5-10 sec to polu...Kati sunebei kai i anamoni egine 1min+ :mad:

 

p.s:(soz den mporw na grapsw me ellinikous xaraktires...de mporw na tous suni8isw,kanw polu wra)

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Έχεις περάσει το SMS Accelerator; Αν οχι, το κατεβάζεις απο εδω... :)

 

 

eimai gg twra...delay 1-3 sec mono! eimai polu xaroumenos :P

thx

p.s: gt otan eixa prwtoparei to kinito den eixa tetoio problem kai emfanistike twra? :confused:

 

episis mporei kapoios na me boi8isei me tis efarmoges tous E70 an mporoun na leitourgisoun stin ellada?

milaw gia tin ploigisi , orosima,entopismos, PTT, sunomilia (autes den mporesa pote na xrisimopoisw)

euxaristw

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Για την πλοήγηση , τα ορόσημα και τον εντοπισμό θες ένα bluetooth GPS module, το οποίο θα πρέπει να αγοράσεις. Όσο για το ΡΤΤ, αυτή η λειτουργία δεν είναι διαθέσιμη στα ελληνικά δίκτυα ακόμη...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Για την πλοήγηση , τα ορόσημα και τον εντοπισμό θες ένα bluetooth GPS module, το οποίο θα πρέπει να αγοράσεις. Όσο για το ΡΤΤ, αυτή η λειτουργία δεν είναι διαθέσιμη στα ελληνικά δίκτυα ακόμη...

 

8a einai pote dia8esimi i leitourgeia PTT stin Ellada?

se poies xwres leitourgei?

oson afora tin sukseui BT poso peripou paei to malli?

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Που μπορεις να το δεις δε ξερω.Παντως αργο δε μπορεις να το πεις με τιποτα.Εγω το εχω χιλιοφορτωσει με τα παντα και ειναι αρκετα γρηγορο ακομη.

Ασε που τα στοιχεια που εχει το κανουν ακομη(ενα χρονο+) να ειναι απο τα πιο ολοκληρωμενα κινητα της αγορας.Το μονο αρνητικο για μενα ειναι ο δεικτης sar που ειναι υψηλος.

 

Εχω σκεφτει αρκετες φορες να το πουλησω αλλα δεν εχω βρει αρκετους αξιους αντικαταστατες του

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την αλήθεια και εγώ το βρίσκω κάπως αργό. Δεν το σβήνω ποτέ γιατί κάνει περίπου 1 λεπτό να ξανανοίξει!

Είχα την προηγούμενη έκδοση με το ανοιχτό πληκτρολόγιο και ήμουν σούπερ ευχαριστημένη. Το τηλέφωνο είναι σούπερ αλλά έχει αρκετές καθυστερήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν λειτουργει το backspace στο qwerty? τι να κανω?
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Όσοι έχετε τη νέα έκδοση Firmware 3.0633.09.04 θα έχετε διαπιστώσει πως το BlackBerry λάμπει δια της απουσίας του...

 

Don't Worry, το αρχείο εγκατάστασης είναι εδώ :)

 

:!: Προσοχή, είναι μόνο για την έκδοση Firmware 3.0633.09.04 :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paidia exw provliamta meta to update tou firmware...polles fores m kollaei meta apo kapoia klisi kai enw pataw klisi (den exei provlima to koubi) apla de kanei tpt!

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

paidia exw provliamta meta to update tou firmware...polles fores m kollaei meta apo kapoia klisi kai enw pataw klisi (den exei provlima to koubi) apla de kanei tpt!

Ή ξανακάνε αναβάθμιση ή κάνε format.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
χαιρετισματα στους σπανιους φιλους αυτου του κινητου.φυσικα και εγω ειχα προβλημα με το joystick και οταν το προβλημα εγινε ανυποφορο και με το κινητο εντος εγγυησης το πηγα κατευθειαν στην Νοκια στην Βουλα , μετα απο τρεις μερες μου ειπαν οτι θα το στειλουν εκτος Ελλαδος για 10 ημερες. φαινεται ομως οτι συνεχισε τον τουρισμο και μετα απο αρκετα τηλεφωνα και περιπου 25 ημερολογιακες ημερες , μου εδωσαν ενα ολοκαινουργιο οπως δειχνει Ε70. οποτε εαν οπως και εγω δεν εχετε βρει καποιο αλλο κινητο σε αυτα τα χρηματα 400 ευρω που να σας συγκινει (εκτος ισως απο το Ν82 στα 520), και ειστε εντος των δυο ετων εγγυησης , τρεχτε!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sorry gia ta Greeklish, alla kati epathe to PC mou. Agorasa ena metahirismeno E70 me to proto logismiko (1.0....kati). Prospathisa na tou kano update, alla ehase ti sindesi me to kinito kapou sti mesi. Ektote, otan to anigo mou vgazi mono lefki othoni! Ti na kano?

Help, please!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta Greeklish, alla kati epathe to PC mou. Agorasa ena metahirismeno E70 me to proto logismiko (1.0....kati). Prospathisa na tou kano update, alla ehase ti sindesi me to kinito kapou sti mesi. Ektote, otan to anigo mou vgazi mono lefki othoni! Ti na kano?

Help, please!!!

Go to Alpha Copy... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Να πάω στην Alpha Copy. Και εκεί, τι θα κάνουν; Θα το επαναφέρουν; Το κινητό είναι κανονικά μέσα στην εγγύηση...

Δοκίμασε να το παίξεις Κινέζος, και πες τους πως απλά σταμάτησε να ανάβει, θα στο φτιάξουν αυτοί λογικά :p

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κανεις και φορματ. "*" και "3" και "πρασινο πληκτρο κλησης" και ανοιγεις το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν παίζει.

Ό,τι και να είναι θα στο επαναφέρουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...