Jump to content

[Επίσημο] Nokia E70


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχουμε καμμιά ενημέρωση για το πότε περίπου θα βγει καινούργιο firmware?

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 235
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

E70 με μαύρο πληκτρολόγιο που μπορεί να βρει κανεις στην Ελλάδα?

http://www.nokia.com/search/gifcache/8/E70_62x62.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει σχετικά με το μαύρο E70;

 

Μπα οχι ,δεν εχω ακουσει κατι σχετικα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Νέα firmware version για την κινητάρα...ελπίζω να λύνει το θέμα με τα memory leaks που αντιμετώπισα και ήταν το μόνο αρνητικό του τηλεφώνου...

Nokia E70 v3.0633.08.04

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους!

Αγαπητοί φίλοι, μήπως ξέρετε από πού μπορώ να προμηθευτώ το Ε70? Μένω Αθήνα και εννοώ από κάποιο μαγαζί και όχι μέσω net. Σήμερα έψαχνα σαν το τρελό, αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Το ΠΛΑΙΣΙΟ δεν τα φέρνει πια, στα OTESHOP ούτε που το γνωρίζουν, στον ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ τους έφτιαξα τη διάθεση μόλις το άκουσαν... Μόνο ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΥ ήξερε ότι υπάρχει τέτοιο κινητό και ότι μπορεί να μου το προμηθεύσει, αλλά μόνο κατόπιν παραγγελίας και περίπου στα 470Ε. (Πώς σας φαίνεται αυτή η τιμή αλήθεια?)

Θα ήθελα όμως να του ρίξω έστω και μια ματιά, να το κρατήσω λίγο στο χερι μου πριν το αγοράσω. Δεν το παραγγέλνω έτσι, "γουρουνοσακάτο"...

 

Έχει κάποιος καμιά ιδέα να με βοηθήσει? Ή έστω, μήπως υπάρχει κάποια αρκετά εμφανίσιμη, και αδέσμευτη κάτοχος του κινητού (μέχρι 30 ετών το πολύ), που να της αρέσει να κάνει φιγούρα επιδεικνύοντας το νέο της απόκτημα? (Ναι... έχω απελπιστεί!!!)

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη των 470 ευρω παντως ειναι ψιλολογικη αν και θα επρεπε να ειχε πεσει λιγο παραπανω.

 

 

Υ.Γ:Δεν ειμαι αρκετα εμφανισιμος ουτε αδεσμευτος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Αγαπητοί φίλοι, μήπως ξέρετε από πού μπορώ να προμηθευτώ το Ε70? Μένω Αθήνα και εννοώ από κάποιο μαγαζί και όχι μέσω net. Σήμερα έψαχνα σαν το τρελό, αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Το ΠΛΑΙΣΙΟ δεν τα φέρνει πια, στα OTESHOP ούτε που το γνωρίζουν, στον ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ τους έφτιαξα τη διάθεση μόλις το άκουσαν... Μόνο ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΥ ήξερε ότι υπάρχει τέτοιο κινητό και ότι μπορεί να μου το προμηθεύσει, αλλά μόνο κατόπιν παραγγελίας και περίπου στα 470Ε. (Πώς σας φαίνεται αυτή η τιμή αλήθεια?)

Θα ήθελα όμως να του ρίξω έστω και μια ματιά, να το κρατήσω λίγο στο χερι μου πριν το αγοράσω. Δεν το παραγγέλνω έτσι, "γουρουνοσακάτο"...

 

Έχει κάποιος καμιά ιδέα να με βοηθήσει? Ή έστω, μήπως υπάρχει κάποια αρκετά εμφανίσιμη, και αδέσμευτη κάτοχος του κινητού (μέχρι 30 ετών το πολύ), που να της αρέσει να κάνει φιγούρα επιδεικνύοντας το νέο της απόκτημα? (Ναι... έχω απελπιστεί!!!)

 

Στο www.eml.gr το έχουν διαθέσιμο.

Ρώτα και σε κανένα NOKIA Shop.

http://www.signaturebar.com/uploads/images/33845.png
Link to comment
Share on other sites

Νέα firmware version για την κινητάρα...ελπίζω να λύνει το θέμα με τα memory leaks που αντιμετώπισα και ήταν το μόνο αρνητικό του τηλεφώνου...

Nokia E70 v3.0633.08.04

 

Ναι αλλα καινουριο firmware μονο για τα μισα Ε70.Η εκδοση 3.x δεν μπαινει σε ολα, τουλαχιστον μεσω NSU.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
Καλησπέρα σε όλους!

Αγαπητοί φίλοι, μήπως ξέρετε από πού μπορώ να προμηθευτώ το Ε70? Μένω Αθήνα και εννοώ από κάποιο μαγαζί και όχι μέσω net. Σήμερα έψαχνα σαν το τρελό, αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Το ΠΛΑΙΣΙΟ δεν τα φέρνει πια, στα OTESHOP ούτε που το γνωρίζουν, στον ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ τους έφτιαξα τη διάθεση μόλις το άκουσαν... Μόνο ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΥ ήξερε ότι υπάρχει τέτοιο κινητό και ότι μπορεί να μου το προμηθεύσει, αλλά μόνο κατόπιν παραγγελίας και περίπου στα 470Ε. (Πώς σας φαίνεται αυτή η τιμή αλήθεια?)

Θα ήθελα όμως να του ρίξω έστω και μια ματιά, να το κρατήσω λίγο στο χερι μου πριν το αγοράσω. Δεν το παραγγέλνω έτσι, "γουρουνοσακάτο"...

 

Έχει κάποιος καμιά ιδέα να με βοηθήσει? Ή έστω, μήπως υπάρχει κάποια αρκετά εμφανίσιμη, και αδέσμευτη κάτοχος του κινητού (μέχρι 30 ετών το πολύ), που να της αρέσει να κάνει φιγούρα επιδεικνύοντας το νέο της απόκτημα? (Ναι... έχω απελπιστεί!!!)

προχθες το πηρα απο cosmote αχαρνων τερμα με ενα αριθμο γουατς απ 332 ευρο
Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
ρε πααιδια δεν μπορω να περασω fexplorer μου βγαζη σφαλμα δεν αναγνωριζη το ποιστοποιητικο καμεια λυση γιατι θελω να βαλω το route66 και χωρισ file δεν γινεται τιποτα
Link to comment
Share on other sites

ρε πααιδια δεν μπορω να περασω fexplorer μου βγαζη σφαλμα δεν αναγνωριζη το ποιστοποιητικο καμεια λυση γιατι θελω να βαλω το route66 και χωρισ file δεν γινεται τιποτα

 

1.Υπαρχει αναλογο θεμα για εφαρμογες

2.Πρεπει να γινει signed η εφαρμογη

Ακολουθησε την διαδικασια απο εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1286114#post1286114

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμη πλέον η νέα firmware version v3.0633.09.04 και μέσω του internet update! Μόλις προλάβω θα την περάσω για να πω εντυπώσεις. Αν κάποιος το κάνει πιο πριν ας μας πει διαφορές με την προηγούμενη Please!

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγη ώρα το Ε70 μου έχει την v3.

Από τις πρώτες εντυπώσεις δεν είδα και τρομερές διαφορές στις επιδόσεις του μενού. Η εγκατάσταση διάρκεσε πολύ πιο λιγότερο από ότι την προηγούμενη φορά και φυσικά είχα κάνει το αντίστοιχο backup πριν την αναβάθμιση.

Το backup δεν πήρε μαζί του τα bookmarks του browser, έχασε το active playlist των mp3 και ενεργοποίησε πάλι την 3G ένδειξη, ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν στην θέση τους (επαφές-ομάδες, email, backgrounds, calendar, settings, wlan settings, mp3 equalizer).

Μερικές εφαρμογές χρειάστηκαν να εγκαταστηθούν από την αρχή για να τρέξουν (+ξεκλειδωμα κτλ) ενώ ακόμη προσπαθώ να εγκαταστήσω το smart2go που φαίνεται να κολλάει στο "Προετοιμασία Εγκατάστασης".

Αυτά για τώρα... Περιμένω δικές σας εντυπώσεις.

 

ΥΓ. Το 1.3.60 Nokia Software Update πρέπει να έχετε εγκατεστημένο για την αναβάθμιση :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε timinan είδες διαφορά στη διαχείριση της μνήμης? Διάβασα κάπου ότι δεν πέφτει από τα 10MB πλέον με τίποτα... μπορείς να το τσεκάρεις? Τη Δευτέρα την περνάω κι εγώ και θα γράψω εντυπώσεις.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω κοιτάξει τόσο σε βάθος το σημείο που θίγεις. Το μόνο που είδα τώρα, είναι ότι αδειάζει πιο γρήγορα η μνήμη αν κλείσεις μία εφαρμογή. Θα δείξει στην συνέχεια.

Πάντως το smart2go χρειάστηκε πολυ χρόνο για να γίνει uninstall και install, αλλά τελικά έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορέσεις πέρνα το taskman και τσέκαρέ το σε παρακαλώ. Είναι αρκετά σημαντικό το θέμα...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Τελικά του "φόρεσα" κι εγώ το νέο λογισμικό και το τηλέφωνο δείχνει πιο γρήγορο και σταθερό από ποτέ...Η μνήμη όντως διατηρείται πάντα σε υψηλά επίπεδα.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια που βρηκατε τη τελευταια εκδοση firmware?Στη nokia δε τη βρισκω.

Αν υπηρχε καποιο link θα το εκτιμουσα πολυ.

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια που βρηκατε τη τελευταια εκδοση firmware?Στη nokia δε τη βρισκω.

Αν υπηρχε καποιο link θα το εκτιμουσα πολυ.

Ευχαριστω πολυ

 

Τι εννοεις στην νοκια δεν την βρισκεις ?

Μεσω του νοκια updater θα κανεις αναβαθμιση..

http://europe.nokia.com/softwareupdate

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν ο Opera Mini δουλευει κανονικα οταν το κινητο ειναι connected στο net μεσω WiFi ??
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου, δουλεύει κανονικά..

 

Σ'ευχαριστω! Μενει τωρα να το βρω (το τηλ.) γιατι σε 3 vodafone shops που ρωτησα, δεν...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το E70 μου αρχιζε να τα παιζει... :cry:

το τελευταιο καιρο οταν εκανα αποστολη συντομου μηνυματος με κραταγε στην οθονη αναμονης που βγαζει , λεγοντας αποστολη μηνυματος , κανα λεπτο ++++

Στην αρχη λεω το εχω φορτωσει...ομως σχεδον τα παντα τα εχω στη καρτα μνημης μου.Οταν την αφαιρεσα και δοκιμασα να στειλω παλι μηνυμα , δεν αλλαξε τπτ.

Δεν το πηγα στη nokia γιατι δε ξερω ποσο 8α το κρατουσαν...

Αν μπορει καποιος να με συμβουλευσει...

Ευχαριστω.

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...