Jump to content

Gopro 11


junglist
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την πήρα πριν λίγες μέρες από το επίσημο site της gopro.

Κάμερα, θήκη και ετήσια συνδρομή όλα μαζί με μεταφορικά για Κύπρο στα 450€. Αρκετά καλή τιμή.

Κανείς άλλος που την έχει για να συζητάμε για tips, ρυθμίσεις κλπ;

 

Sent from my LE2123 using Tapatalk

 

 

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Την πήρα πριν λίγες μέρες από το επίσημο site της gopro.
Κάμερα, θήκη και ετήσια συνδρομή όλα μαζί με μεταφορικά για Κύπρο στα 450€. Αρκετά καλή τιμή.
Κανείς άλλος που την έχει για να συζητάμε για tips, ρυθμίσεις κλπ;
 
Sent from my LE2123 using Tapatalk
 
 
Καλησπέρα. Καταρχην καλορίζικη. Να σε ρωτησω αν ξέρεις. Η ετήσια συνδρομή ισχυει μονο αν αγοράσεις την κάμερα μεσω site? Αν την αγορασεις απο κατάστημα και μετά πληρώσεις συνδρομή στο site χανεις τα benefits? Και ρωτάω διότι η αγορα απο το site και καθώς θα ερθει απο Αμερική, θα εκτοξεύσει τη τιμή λόγω φορων και τελωνείου. Πρωτη φορά θα παρω action camera και κοιτάω τη hero 10. Για ελλαδα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Yparxdos said:

Καλησπέρα. Καταρχην καλορίζικη. Να σε ρωτησω αν ξέρεις. Η ετήσια συνδρομή ισχυει μονο αν αγοράσεις την κάμερα μεσω site? Αν την αγορασεις απο κατάστημα και μετά πληρώσεις συνδρομή στο site χανεις τα benefits? Και ρωτάω διότι η αγορα απο το site και καθώς θα ερθει απο Αμερική, θα εκτοξεύσει τη τιμή λόγω φορων και τελωνείου. Πρωτη φορά θα παρω action camera και κοιτάω τη hero 10. Για ελλαδα. Ευχαριστώ

Μα αν αγοράσεις από τη σελίδα τους δεν θα έρθει από Αμερική.

Πώς έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα ότι και εγώ το πήρα με φόρους τελωνείου;

Άλλωστε θα ήταν λάθος πληροφορία να πω ότι έδωσα μόνο 450€.

Και συνδρομή πώς θα πάρεις από τοπικό μαγαζί όταν κανονικά την παίρνεις μόνο από τη σελίδα τους;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ευχαριστω για την απαντηση. Δεν έβγαλα συμπέρασμα τετοιο απλως επειδη ειναι απο Αμερική αναφερθηκα στουε φοριυε τελωνείου. Δεν ήξερα οτι το στέλνουν μεσω ολλανδιας. Δεν εχω ξαναγορασει απο αυτους και δεν ήξερα πως λειτουργούν. Ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Yparxdos said:

Καταρχην ευχαριστω για την απαντηση. Δεν έβγαλα συμπέρασμα τετοιο απλως επειδη ειναι απο Αμερική αναφερθηκα στουε φοριυε τελωνείου. Δεν ήξερα οτι το στέλνουν μεσω ολλανδιας. Δεν εχω ξαναγορασει απο αυτους και δεν ήξερα πως λειτουργούν. Ευχαριστώ πάντως

Καλές αγορές.

Πολύ ευχαριστημένος από την κάμερα και από το cloud backup της εφαρμογής τους που έχει και editing tools.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Νάσαι καλα. Εγω πρωτη φορα στρεφομαι σε action cameras μεχρι τωρα ήμουν με τις dslr. Στα έξτρα ψαχνω λιγο. Λεω να συμπεριλάβω το charger με τις δύο επιπλέον μπαταρίες και το remote. Αυτο που με προβληματίζει είναι 3 πράγματα : 1. επειδή το handler δεν ειναι τρίποδο, να βρω αυτον τον αντάπτορα που λέει ότι ειναι συμβατό με οποιονδήποτε τρίποδο 2. Microsd card λεω 256gb την extreme sandisk ή την extreme pro? 3. για selfie stick από το ψαξιμο που έκανα κατέληξα σε αυτο (sandmarc pole meta edition selfie stick 1,3m ) Ποια η γνωμη σου? (αν έχεις χρονο) thanks again

Link to comment
Share on other sites

On 18/5/2023 at 9:22 ΜΜ, Yparxdos said:

Νάσαι καλα. Εγω πρωτη φορα στρεφομαι σε action cameras μεχρι τωρα ήμουν με τις dslr. Στα έξτρα ψαχνω λιγο. Λεω να συμπεριλάβω το charger με τις δύο επιπλέον μπαταρίες και το remote. Αυτο που με προβληματίζει είναι 3 πράγματα : 1. επειδή το handler δεν ειναι τρίποδο, να βρω αυτον τον αντάπτορα που λέει ότι ειναι συμβατό με οποιονδήποτε τρίποδο 2. Microsd card λεω 256gb την extreme sandisk ή την extreme pro? 3. για selfie stick από το ψαξιμο που έκανα κατέληξα σε αυτο (sandmarc pole meta edition selfie stick 1,3m ) Ποια η γνωμη σου? (αν έχεις χρονο) thanks again

Θα σου πω μόνο αυτά που γνωρίζω.

Για κάρτα πάρε την πιο γρήγορη που θα βρεις. Έχει σημασία για γρήγορο φόρτωμα και ειδικά όταν ξεκινήσεις να κάνεις επεξεργασία τα βίντεο μέσα από την εφαρμογή.

Να φανταστείς, είμαι Ινδονησία, κάνω scuba δίπλα σε καρχαρίες και χελώνες και κάθομαι το απόγευμα και κάνω μέσω κινητού ένα μιξ με κόψε ράψε από 5 βίντεο 4κ, σε ένα κλιπ 2 λεπτών. Χωρίς καλή κάρτα και γρήγορο ίντερνετ, δύσκολα αυτά.

Για στικ, επειδή μπαίνω πολύ στο νερό, πήρα ένα αδιάβροχο -που μεγαλώνει αρκετά -από Ali με 6-7€ και κάνει τέλεια τη δουλειά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...