Jump to content

Samsung Galaxy Z Flip 4 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως η ζελατινα στο κεντρο ακριβως της οθονης εχει αρχισει και ξεκολλαει. Μπορω να το παω οπουδηποτε για καινουργια; Η στο service της Samsung;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει κάποιος να προτείνει διαφανή θήκη που να προστατεύει επαρκώς το κινητό; Θα προτιμούσα διαφανή για να βλέπω το χρώμα του κινητού και όχι της θήκης, αλλά αν υπάρχουν και άλλες προτάσεις φυσικά καλοδεχούμενες!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ρε παιδιά επειδή έχω διαβάσει διάφορα, από επιδόσεις πως πάει; Δεν μιλάω για παιχνίδια, δεν παίζω, εννοώ, laggαρει καθόλου, είναι smooth η όλη εμπειρία;

Επίσης από άποψη ποιότητας κατασκευής πως πάει; Έχετε παρατηρήσει οτιδήποτε είτε στα hinges είτε στην οθόνη εκεί που διπλώνει; Επίσης η εργοστασιακή ζελατίνα από φθορές;

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή έχω διαβάσει διάφορα, από επιδόσεις πως πάει; Δεν μιλάω για παιχνίδια, δεν παίζω, εννοώ, laggαρει καθόλου, είναι smooth η όλη εμπειρία;
Επίσης από άποψη ποιότητας κατασκευής πως πάει; Έχετε παρατηρήσει οτιδήποτε είτε στα hinges είτε στην οθόνη εκεί που διπλώνει; Επίσης η εργοστασιακή ζελατίνα από φθορές;
Τίποτα απόλυτος
Όλα δουλεύουν ρολόι από το update 5.1 και μετά όλα τέλεια

Στάλθηκε από το SM-F721B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μετά από τρισιμισι χρόνια με το S10 lite μάλλον θα πάω στο flip 4.
Είχα σκοπό να πάω σε S23 σειρά, αλλά είναι πολύ ακριβά. Το flip 4 το έχω βρει κάπου πενήντα ευρώ φθηνότερα από το απλό s23.
Εν τω μεταξύ μ αρέσει και το γεγονός που διπλώνει.
Είστε ευχαριστημένοι όσοι το έχετε; Βάζουμε προστατευτικό και στην κανονική οθόνη αλλά και στη μικρή λογικά έτσι;


Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τρισιμισι χρόνια με το S10 lite μάλλον θα πάω στο flip 4.
Είχα σκοπό να πάω σε S23 σειρά, αλλά είναι πολύ ακριβά. Το flip 4 το έχω βρει κάπου πενήντα ευρώ φθηνότερα από το απλό s23.
Εν τω μεταξύ μ αρέσει και το γεγονός που διπλώνει.
Είστε ευχαριστημένοι όσοι το έχετε; Βάζουμε προστατευτικό και στην κανονική οθόνη αλλά και στη μικρή λογικά έτσι;


Sent from my SM-G770F using Tapatalk


Είχα το 3, τώρα είμαι με το 4, μέχρι να πάρω το 5. Δεν γυρίζεις πίσω σε κλασική συσκευή αν δοκιμάσεις τα flip και fold. Η μέσα οθόνη έχει δική της εργοστασιακή προστασία. Αν θέλεις βάζεις στην μικρή την εξωτερική.

Στάλθηκε από το SM-F721B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δυστυχως μας αφησε χρονους. Η οθονη επαθε ξαφνικα εγκεφαλικο. Ελπιζω να το καλυψει η εγγυηση αλλιως δεν αξιζει τον κοπο. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δυστυχως η ζελατινα στο κεντρο ακριβως της οθονης εχει αρχισει και ξεκολλαει. Μπορω να το παω οπουδηποτε για καινουργια; Η στο service της Samsung;
Την έχω κι εγώ την ίδια απορία, βρήκε κανείς άλλη εξίσου καλή λύση χωρίς να τρέχει Χαϊδάρι;

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την έχω κι εγώ την ίδια απορία, βρήκε κανείς άλλη εξίσου καλή λύση χωρίς να τρέχει Χαϊδάρι;

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Καλησπέρα, μπορείτε να πάτε στην OMNITECH στο Γέρακα εάν σας εξυπηρετεί καλύτερα.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...