Jump to content

Εργασία από το σπίτι


Cosm
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΘΑ ηθελα σε αυτο το θέμα να γράψουμε ό,τι ξερουμε για δουλειά απο το σπίτι..Με ενδιαφέρουν αποκλειστικά πληροφορίες που να έχουν σχέση με επιχειρήσεις φυσιολογικές που απλά να ψάχνουν κάποιους ανθρώπους με χαμηλό μισθό που να φέρνουν σε πέρας κάποιες εργασίες. Για να γίνω πιο κατανοητός φαντάζομαι ότι κάποιος που θέλει να γίνει ας πούμε ένα site στο internet και δεν έχει χρόνο να ασχοληθέι θα μπορούσε να ψάχνει κάποιον να του κάνει ένα απλό site και να του ΄δωσει κάποιο χαρτζηλίκι...Ή κάποιος άλλος θα μπορούσε να θέλει να του κάνει κάποιος ένα cd-rom με φωτο από τα προίόντα του σε μορφή κάποια παρουσίασης... Τέτοια απλά πραγματάκια που εγώ και φυσικά πολλοί απο μας ξέρουμε να κάνουμε και μπορούμε να τα προσφέρουμε σε τιμή χαρτζηλικιού, έτσι ώστε να βοηθηθούμε και εμείς οικονομικά, αλλά και κάποιος που δεν ξέρει και δεν έχει χρόνο να ασχοληθεί με χαμηλή τιμή να κάνει τη δουλειά του!

 

Υ.Γ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΤΙ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΧΙΛΙΑΠΛΑΣΙΑ....ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ, 5-6 ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΙΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.....

καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 96
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω φιλε μου ενδιαφερομαι για δουλεια απο το σπιτι αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω βρει κατι.
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Mε ενα search στο google εχω βρει διαφορα σαιτ αλλα ολα θελουν να ερθει καποιος στο σπτι να σου πει μπλα μπλα και τα σχετικα
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

και δυστυχώς αυτός ο κάποιος σου πουλάει και κάποιο πακέτο εκίνησης ή συνέχειας :O και μετά σε μαθαίνει πως να βρεις και εσύ μ@λ@κ3$ για να τους το πουλήσεις και πάει λέγοντας...Πάντως πιστεύω ότι όπως απο γνωριμίες στενού φιλικού κύκλου μου έχει κάτσει και site να κάνω αλλά και άλλες δουλίτσες όπως κάτι σιντάκια με προιόντα, κάτι οδηγούς σπουδών κτλ κτλ σίγουρα σε μια κοινότητα όπως το myphone θα υπάρχουν δουλειές που μπορούν να γίνουν ... :)
καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

και σήμερα που ασχολήθηκα καμμιά ωρίτσα με το θέμα πάλι μόνο πυραμιδοειδείς κατάστάσεις βρήκα gmt :mad:
καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεφυλλίζοντας πρόσφατα μια εφημερίδα αγγελιών έπεσε το μάτι μου (ξανα) σε κάτο που εβλεπα εδώ και καιρο...

 

Πολλές αγγελίες προσφέρουν έξτρα εισόδημα για οσους επιθυμουν να εργάζονται απο το σπίτι τους. Μάλιστα έχουν και σελίδες στο ιντερνετ ενώ ισχυρίζονται οτι δε προκειται περι τηλεφωνικών πωλήσεων κτλ ...

 

Γνωρίζει κάποιος για τι πρόκειται ?

:X
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι πρόκεται κυρίως για εταιρείες MLM (multi-level-marketing),τυπου Herbalife, Amway, LR κλπ...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έχω δει τις αγγελίες και κοίταξα τα site αλλά κάτι μου βρωμάει. Πολύ θα ήθελα να μάθω τι ακριβώς ζητάνε

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για απατη-τη γνωστη πυραμιδα και μην πλησιαζετε παιδια..Εμενα με ειχαν πλησιασει τηλεφωνικως στο παρελθον λεγοντας μου οτι η επιχειρηση τους ψαχνει ιατρους για συνεργασια χωρις να μου διευκρινιζουν λεπτομερειες.Πηγα σε κεντρικοτατο ξενοδοχειο που θα βρισκομουν με τον διευθυντη της επιχειρησης τελικα αυτοι..ειχαν σεμιναριο εκει για υποψηφια θυματα!Εγινα εξαλλος και τον περιποιηθηκα αναλογως!

Οπως ειπα ειναι τυπου πυραμιδας..εσυ κατω απο καποιον αλλο..ο οποιος ειναι κατω απο καποιον αλλο και παει λεγοντας.Οποιους βρεις εσυ ειναι κατω απο σενα και απο ολους τους υπολοιπους.Θα σας ζητησουν χρηματα για να παρετε καποιον κωδικο καθως και καποια προιοντα και εσεις πρεπει να τα προωθησετε σε γνωστους και σε αλλους ειτε με συγκεντρωσεις σε σπιτια ειτε μεσω ιντερνετ.Επισης καθε 3 και λιγο κανουν και καλα και καποια συνεδρια(σε κλειστα γηπεδων) που εισαι υποχρεωμενος να πας και η ταριφα ειναι πανω απο 100 ευρω.Με λιγα λογια πρεπει να χανεις ολη τη μερα σου για προωθηση προιοντων για να βγαλεις εστω αυτα που ξοδεψες και φυσικα αυτος που κερδιζει εις βαρος ολων ειναι ο επικεφαλης που το εχει οργανωσει.Τα περισσοτερα προιοντα ειναι τουλαχιστον απαραδεκτα και κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν θα τα αγοραζε,οποτε πρεπει να βρισκετε ατομα με χαμηλη νοημοσυνη(για να μη χρησιμοποιησω αλλη λεξη) για να τα αγορασουν και να τους πειθετε να κανουν με τη σειρα τους καποιο δικτυο γιατι θα ειναι κατω απο εσας στην ιεραρχια.Αν θελετε μπορειτε να κανετε μια δοκιμη και να συναντησετε καποιον πωλητη να δειτε τι γινεται.Προς θεου μην υπογραψετε τιποτα,μη δωσετε το σταθερο σας και να εχετε ελαχιστα χρηματα πανω σας.

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για απατη-τη γνωστη πυραμιδα και μην πλησιαζετε παιδια..Εμενα με ειχαν πλησιασει τηλεφωνικως στο παρελθον λεγοντας μου οτι η επιχειρηση τους ψαχνει ιατρους για συνεργασια χωρις να μου διευκρινιζουν λεπτομερειες.Πηγα σε κεντρικοτατο ξενοδοχειο που θα βρισκομουν με τον διευθυντη της επιχειρησης τελικα αυτοι..ειχαν σεμιναριο εκει για υποψηφια θυματα!Εγινα εξαλλος και τον περιποιηθηκα αναλογως!

Οπως ειπα ειναι τυπου πυραμιδας..εσυ κατω απο καποιον αλλο..ο οποιος ειναι κατω απο καποιον αλλο και παει λεγοντας.Οποιους βρεις εσυ ειναι κατω απο σενα και απο ολους τους υπολοιπους.Θα σας ζητησουν χρηματα για να παρετε καποιον κωδικο καθως και καποια προιοντα και εσεις πρεπει να τα προωθησετε σε γνωστους και σε αλλους ειτε με συγκεντρωσεις σε σπιτια ειτε μεσω ιντερνετ.Επισης καθε 3 και λιγο κανουν και καλα και καποια συνεδρια(σε κλειστα γηπεδων) που εισαι υποχρεωμενος να πας και η ταριφα ειναι πανω απο 100 ευρω.Με λιγα λογια πρεπει να χανεις ολη τη μερα σου για προωθηση προιοντων για να βγαλεις εστω αυτα που ξοδεψες και φυσικα αυτος που κερδιζει εις βαρος ολων ειναι ο επικεφαλης που το εχει οργανωσει.Τα περισσοτερα προιοντα ειναι τουλαχιστον απαραδεκτα και κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν θα τα αγοραζε,οποτε πρεπει να βρισκετε ατομα με χαμηλη νοημοσυνη(για να μη χρησιμοποιησω αλλη λεξη) για να τα αγορασουν και να τους πειθετε να κανουν με τη σειρα τους καποιο δικτυο γιατι θα ειναι κατω απο εσας στην ιεραρχια.Αν θελετε μπορειτε να κανετε μια δοκιμη και να συναντησετε καποιον πωλητη να δειτε τι γινεται.Προς θεου μην υπογραψετε τιποτα,μη δωσετε το σταθερο σας και να εχετε ελαχιστα χρηματα πανω σας.

Ειναι ακριβώς αυτο που περιγράφει ο φίλος.Εχω πάει και γω σε κεντρικό ξενοδοχείο για ενημέρωση και καλά και τελικά ανακάλυψα ολά τα παραπανώ.Απατεώνες εντελώς.

Link to comment
Share on other sites

Απάτηηηη....εγώ είχα πάει στην alarco και ήταν παρόμοια κατάσταση μόνο που δούλευες εκεί και ευτυχώς δεν πλήρωνες αλλά αν δεν πούλαγες 2-3 προϊόντα τη μέρα δεν έβγαζες φράγκο.

Πολύ απάτη για να τρώνε τα λεφτά του κοσμάκη

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gia xara..

To site ayto to eixe se para8iraki to in.gr kai lei doulia apo to spiti me kati trela posa.. 1000..++ moyfa???

 

to site einai: http://www.workfromhome.gr/ ti lete na pezi?? :!:

http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

Gia xara..

To site ayto to eixe se para8iraki to in.gr kai lei doulia apo to spiti me kati trela posa.. 1000..++ moyfa???

 

to site einai: http://www.workfromhome.gr/ ti lete na pezi?? :!:

 

 

Τρελλή μούφα.Το κλασσικό σύστημα πυραμίδας. Βρίσκεις άλλους 10 οι οποίοι τα σκάνε και αυτοί με τη σειρά τους άλλους που τα σκάνε και αυτοί άλλους κτλ κτλ..

Εκμεταλλεύεται με λίγα λόγια την φιλοδοξία του ανθρώπου να πετύχει κάτι και την εμπιστοσύνη που έχει στον εαυτό του, δίνοντας του ελπίδες ότι μπορεί να βγάλει λεφτά αν έχει δυνατότητες στο marketing και στις πωλήσεις.

Μέχρι να καταλάβει την απάτη θα έχει σκάσει ήδη 200 ευρά για προϊόντα,δήθεν τιμολόγια,καταλόγους , σεμινάρια και άλλες τέτοιες όμορφες μπαρούφες.

Και ίσως λέω λίγα.

 

Πολλοί την έχουνε πατήσει και κάποιος τα κονομάει άγρια .

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι ειναι μουφα,αν δεν κανω λαθος αυτα τα σαιτς σου ζητανε καποιο κεφαλαιο να "επενδυσεις"(το οποιο εννοειται οτι σου τρωνε μετα) και εχεις κερδη "μακροπροθεσμα"...γι'αυτο μακρια καλυτερα... ;)
Link to comment
Share on other sites

xerete mipos kapoio analogo site oxi me tetia posa (1000+) alla mikra pou na sou prosferei meso dulias apo to spiti???

 

kai na mhn einai moufa? :O

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά κάπου διάβαζα ότι η πυραμίδα είναι παράνομη και η όλη ιστορία σηκώνει ακόμα και ποινικές κυρώσεις για τους υπεύθυνους.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω να πρωτείνω κάτι, να φτιάξουμε ένα τοπικ, ή και ενα site ακόμα που όποιος ενδιαφέρεται να βάζει λίγα λόγια για το τι μπορεί να κάνει (ίσως και ενα μικρό δείγμα δουλειάς) και όποιος χρειάζεται κάτι να επικοινωνεί με όποιον πιστεύει ότι του κάνει
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έπεσα σε αυτό το θέμα κατα τύχη αλλά θα σας πω την εμπειρία μου.

 

Ασχολούμαι με το internet ΠΟΛΛΑ χρόνια και έχω βγάλει ΚΑΛΑ χρήματα με δουλειές online. Υπάρχουν πάρα πολλές ευκαιρίες και πάρα πολλές απάτες για αυτό να είστε προσεχτικοί.

 

Αν έχετε κάποια ιδιαίτερα ταλέντα δείτε εδώ για πιθανές δουλειές:

http://www.guru.com/ - Είναι ένα site που φέρνει σε επαφή εταιρείες με freelancers. Αν είσαι καλός η μια δουλειά θα φέρει την άλλη.

 

Προσωπικά έχω καλά αποτελέσματα με το google adwords (http://adwords.google.com). Yπάρχουν αρκετά site που δείνουν χρήματα για κάθε χρήστη που στέλνεται. Δημιουργείτε ένα account σε αυτά τα site και μετά μέσω adwords στέλνεται ανθρώπους από το GOOGLE σε αυτό το site. To κόλπο είναι να βρείτε site που πληρώνουν και τα χρήματα που πληρώνεται στο google να είναι λιγότερα από τα χρήματα που κερδίζεται. Δεν είναι απλό αλλά γίνεται!

 

Αν ξέρετε απο προγραμματισμό μπορείτε να φτιάξετε και το δικό σας πρόγραμμα. Αρκεί να έχετε χρόνο και όρεξη και μπορείτε να το πουλήσετε online - αρκεί να απευθύνετε σε ευρύ κοινό. Μπορείτε σχετικά ευκολα να το καταχωρήσετε στο tucows, shareware.com και αλλού και να έχετε κόσμο στο site σας. Χρήματα μπορείτε να πάρετε με 2checkout.com, shareit.com, paypal .com και άλλα συστήματα.

 

Επίσης, υπάρχουν τα pay-to-surf προγράμματα. Ρίσκο αλλά σημαντικά καλύτερα από το στοίχημα :) Δείτε αυτα το site για περισσότερα.

http://moneymakergroup.com/

http://invest-online.blogspot.com/

http://www.autosurfcentral.com/

 

Υπάρχουν και άλλες ευκαιρίες, αν βρv λίγο χρόνο θα στείλω περισσότερες πληροφορίες. Μην χάνετε το κουράγιο σας. Είναι απόλυτα εφικτό να βγάλει κανείς χρήματα online.

fantaros.net

- Συλλογικό Blog για την ζωή των στρατευμένων

Searchius

- Ας ενώσουμε τα bookmarks μας και ας φτιάξουμε μια μηχανη αναζήτησης που να βρισκει αυτο που πραγματικά θέλουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

είμαι φοιτιτής κ σκέφτομαι να αρχίσω μια δουλίτσα την οποία θα μπορώ να την κάνω απο το σπίτι μου απο το Pc μου κ να βγαζω ενα χαρτζιλικακι^^

έχετε καμία ιδέα για το τιι μπορώ να κοιτάξω κ το που?

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για απατη-τη γνωστη πυραμιδα και μην πλησιαζετε παιδια..Εμενα με ειχαν πλησιασει τηλεφωνικως στο παρελθον λεγοντας μου οτι η επιχειρηση τους ψαχνει ιατρους για συνεργασια χωρις να μου διευκρινιζουν λεπτομερειες.Πηγα σε κεντρικοτατο ξενοδοχειο που θα βρισκομουν με τον διευθυντη της επιχειρησης τελικα αυτοι..ειχαν σεμιναριο εκει για υποψηφια θυματα!Εγινα εξαλλος και τον περιποιηθηκα αναλογως!

Οπως ειπα ειναι τυπου πυραμιδας..εσυ κατω απο καποιον αλλο..ο οποιος ειναι κατω απο καποιον αλλο και παει λεγοντας.Οποιους βρεις εσυ ειναι κατω απο σενα και απο ολους τους υπολοιπους.Θα σας ζητησουν χρηματα για να παρετε καποιον κωδικο καθως και καποια προιοντα και εσεις πρεπει να τα προωθησετε σε γνωστους και σε αλλους ειτε με συγκεντρωσεις σε σπιτια ειτε μεσω ιντερνετ.Επισης καθε 3 και λιγο κανουν και καλα και καποια συνεδρια(σε κλειστα γηπεδων) που εισαι υποχρεωμενος να πας και η ταριφα ειναι πανω απο 100 ευρω.Με λιγα λογια πρεπει να χανεις ολη τη μερα σου για προωθηση προιοντων για να βγαλεις εστω αυτα που ξοδεψες και φυσικα αυτος που κερδιζει εις βαρος ολων ειναι ο επικεφαλης που το εχει οργανωσει.Τα περισσοτερα προιοντα ειναι τουλαχιστον απαραδεκτα και κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν θα τα αγοραζε,οποτε πρεπει να βρισκετε ατομα με χαμηλη νοημοσυνη(για να μη χρησιμοποιησω αλλη λεξη) για να τα αγορασουν και να τους πειθετε να κανουν με τη σειρα τους καποιο δικτυο γιατι θα ειναι κατω απο εσας στην ιεραρχια.Αν θελετε μπορειτε να κανετε μια δοκιμη και να συναντησετε καποιον πωλητη να δειτε τι γινεται.Προς θεου μην υπογραψετε τιποτα,μη δωσετε το σταθερο σας και να εχετε ελαχιστα χρηματα πανω σας.

 

 

απάτη δεν είναι εγω έχω αρχίσει την ασπούμε αυτή δουλειά η ποιότητα των προιόντων είναι πολύ καλή εγώ δεν έχω σκοπό τόσο να βγάλω λευτά, αλλά πήρα κάποια προιόντα σαμπουάν ασπούμε που είχα σκασει περιουσίες σε φαρμακεία και δεν έκανα τίποτα τωρα το κεφάλι μου δεν έχει ερεθισμούς τίποτα απολύτως, κι εγω πίστευα οτι είναι απάτι αλλα δεν ειναι παίδες γνώμι μου απλά κάνεις μια προώθηση προιόντων νόμιμα και που έχει τη δυνατότητα ο αγοραστής να σου τα επιστρέψει σε 15 μέρες και να πάρεις τα λευτάκια σου πίσω, που είναι η απάτη κατ εσας πείτε οτι δίνεται 100 ευρο σε προιόντα και είναι όντως καλά και σας δίνεται η δυνατότητα να το πείτε και σε κάποιους άλλους πάντως εγω που δοκίμασα εστω και αν έχασα κατ εσας 100 ευρο σίγουρα βρήκα ένα προιόν που αντιμετώπισε το μακροχρόνιο προβλημά μου και είμαι ευχαριστημένος μην ξεχνάτε οτι και στα μαγαζιά που πάμε τα ποιο πολλά προιόντα είναι ένα 0 και εκεί λευτά πετάμε απλά επειδή βλέπουμε στην τηλεώραση οτι μας πλασάρουν αυτά απο μένα που δεν συμφωνείτε σίγουρα απλά ψάχτε το παιδιά και φυσικά μη δίνεται λευτά για μόνο χαρτιά και καταλόγους εκεί σίγουρα είναι απάτη

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

απάτη δεν είναι εγω έχω αρχίσει την ασπούμε αυτή δουλειά η ποιότητα των προιόντων είναι πολύ καλή εγώ δεν έχω σκοπό τόσο να βγάλω λευτά, αλλά πήρα κάποια προιόντα σαμπουάν ασπούμε που είχα σκασει περιουσίες σε φαρμακεία και δεν έκανα τίποτα τωρα το κεφάλι μου δεν έχει ερεθισμούς τίποτα απολύτως, κι εγω πίστευα οτι είναι απάτι αλλα δεν ειναι παίδες γνώμι μου απλά κάνεις μια προώθηση προιόντων νόμιμα και που έχει τη δυνατότητα ο αγοραστής να σου τα επιστρέψει σε 15 μέρες και να πάρεις τα λευτάκια σου πίσω, που είναι η απάτη κατ εσας πείτε οτι δίνεται 100 ευρο σε προιόντα και είναι όντως καλά και σας δίνεται η δυνατότητα να το πείτε και σε κάποιους άλλους πάντως εγω που δοκίμασα εστω και αν έχασα κατ εσας 100 ευρο σίγουρα βρήκα ένα προιόν που αντιμετώπισε το μακροχρόνιο προβλημά μου και είμαι ευχαριστημένος μην ξεχνάτε οτι και στα μαγαζιά που πάμε τα ποιο πολλά προιόντα είναι ένα 0 και εκεί λευτά πετάμε απλά επειδή βλέπουμε στην τηλεώραση οτι μας πλασάρουν αυτά απο μένα που δεν συμφωνείτε σίγουρα απλά ψάχτε το παιδιά και φυσικά μη δίνεται λευτά για μόνο χαρτιά και καταλόγους εκεί σίγουρα είναι απάτη

 

Kala ola ayta, alla esy yperaspizesai to proion pou etyxe kai ekane kati sthn periptwsh sou. Eimaste antithetoi sth diadikasia kai oxi se sygekrimeno proion.

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

α τότε οκ άλλο αυτό άσχετα απο όλα αυτά δυστυχώς είμαστε χώρα με το χαμηλότερο εισόδημα ο κατώτερος μισθός έπρεπε να ήταν 1000 ευρώ
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...