Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paizei mono ixous apo oti exo katalabei.

Παίζει και βίντεο, αλλά πρέπει η μορφή του να είναι πλήρως συμβατή με το MPEG4. Π.χ. Nero Digital.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

100 ευρώ?Και για να αλλάξεις όλη την πλακέτα?απλός ρωτάω για την οθόνη γιατί λένε πως του w810 είναι ποιό καλή από αυτή εδώ(w800), και γιατί έχει σε ένα σημείο καμένα πίξελ:cry:(στο κινητό μου)

εδω κοστιζει αυθεντικη προσοψη γυρω στα 70 euro!.δεν αξιζει να την αλλαξεις.αλλωστε μπορει και να ειναι η ιδεα σου για τα καμμενα pixel.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω κοστιζει αυθεντικη προσοψη γυρω στα 70 euro!.δεν αξιζει να την αλλαξεις.αλλωστε μπορει και να ειναι η ιδεα σου για τα καμμενα pixel.

 

Δυστυχώς δεν είναι η ιδέα μου:cry: Αλλά είναι σε σημείο που δεν με ενοχλεί... είναι στο σημείο οπου δείχνει το κινητό εαν έχεις GPRS, πάνω από το σήμα της κεραίας.

Link to comment
Share on other sites

paizei mono ixous apo oti exo katalabei.

 

 

Γεια σας παιδια και οχι δεν παιζει μονο ηχους απλα πρεπει να κανεις μετατροπη ωστε να το δειχνει η οθονη σου πχ :!: 176Χ 220.....και παει λεγοντας:!:

Θελει λιγο καιρο να το δοκιμασεις στις ρυθμισεις του και θα το πετυχεις.......;) ;) ;) ;) ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν είναι η ιδέα μου:cry: Αλλά είναι σε σημείο που δεν με ενοχλεί... είναι στο σημείο οπου δείχνει το κινητό εαν έχεις GPRS, πάνω από το σήμα της κεραίας.

μηπως το βλεπεις σε συγκεκριμενο theme! δοκιμασε κανενα αλλο και αν σου "καθεται" στο ματι στραβα,πηγαινε σε ενα SE για τα περεταιρω.

παντως απο το κρυφο μενου μπορεις να δεις ενα εχει καμμενο pixel η οθονη σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως το βλεπεις σε συγκεκριμενο theme! δοκιμασε κανενα αλλο και αν σου "καθεται" στο ματι στραβα,πηγαινε σε ενα SE για τα περεταιρω.

παντως απο το κρυφο μενου μπορεις να δεις ενα εχει καμμενο pixel η οθονη σου.:)

 

Το έκανα αλλά και πάλι εκεί είναι. Δεν με πειράζει και τόσο:O

Link to comment
Share on other sites

μου εχει φυγει (και το εχω χασει) το πορτοκαλι κομματακι απο πλαστικο που εχει πανω στο κεντρικο πληκτρο ξερει κανενας απο που μπορω να βρω ενα αλλο?

 

δεν ειναι και κατι σπουδαιο αλλα το ειχα συνηθισει και τωρα μου φαινεται καπως

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά και πάλι εκεί είναι. Δεν με πειράζει και τόσο:O

 

 

και τωρα ''κλικ'' να σου κανει και να σου τραβαει την προσοχη καθε φορα που κοιτας την οθονη θα το συνηθισεις.................................:O :O :O :O :O

Link to comment
Share on other sites

μου εχει φυγει (και το εχω χασει) το πορτοκαλι κομματακι απο πλαστικο που εχει πανω στο κεντρικο πληκτρο ξερει κανενας απο που μπορω να βρω ενα αλλο?

 

δεν ειναι και κατι σπουδαιο αλλα το ειχα συνηθισει και τωρα μου φαινεται καπως

 

Το είχε πάθει ένας φίλος μου αυτό, και άλλαξε όλο το τζοϊστικ

Link to comment
Share on other sites

και τωρα ''κλικ'' να σου κανει και να σου τραβαει την προσοχη καθε φορα που κοιτας την οθονη θα το συνηθισεις.................................:O :O :O :O :O

 

Το έχω συνηθίσει ήδη:D :D :D, απλός για να μην υπάρχει θέλω να αλλάξω την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Το είχε πάθει ένας φίλος μου αυτό, και άλλαξε όλο το τζοϊστικ

αλλαξε ολο το joystic για ενα μικρο αυτοκολλητακι που ξεκολλησε! :cry: :blink: .δηλαδη με λιγα λογια πληρωσε 70 euro τζαμπα για ενα αυτοκολλητο :cry: .μαλλον του φιλου σου του περισσευουν :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλαξε ολο το joystic για ενα μικρο αυτοκολλητακι που ξεκολλησε! :cry: :blink: .δηλαδη με λιγα λογια πληρωσε 70 euro τζαμπα για ενα αυτοκολλητο :cry: .μαλλον του φιλου σου του περισσευουν :confused:

 

Είχε χάσει το αυτοκολλητάκι. Δεν πιστεύω να πλήρωσε ΜΟΝΟ 70€[ναι έχει λεφτά, αλλά δεν μας δίνει:cry: :cry: :cry: ]

Link to comment
Share on other sites

Είχε χάσει το αυτοκολλητάκι. Δεν πιστεύω να πλήρωσε ΜΟΝΟ 70€[ναι έχει λεφτά, αλλά δεν μας δίνει:cry: :cry: :cry: ]

ακομη καλυτερα πιο πολλα!!!:wacko: .η υπερβολη σε ολο της το μεγαλειο :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομη καλυτερα πιο πολλα!!!:wacko: .η υπερβολη σε ολο της το μεγαλειο :cool:

 

Άσε, εδώ στην Κω όλα είναι ακριβά:cry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο φλας που να μπένει στο κινητό για καλύτερες φωτογραφίες?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο φλας που να μπένει στο κινητό για καλύτερες φωτογραφίες?

Υπάρχει το Φλας MXE-60

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_15877high_45_0_4000.jpg

για περισσότερες πληροφορίες δες στο http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10256

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Είχε χάσει το αυτοκολλητάκι. Δεν πιστεύω να πλήρωσε ΜΟΝΟ 70€[ναι έχει λεφτά, αλλά δεν μας δίνει:cry: :cry: :cry: ]

emena pou mou to xalasane sto se ti na po.oi mal....

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

THANKS

παρακαλω πολυ και οτι αλλο παιχνιδι θελεις(αν βεβαια το εχω) πεσ'μου να το ανεβασω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...