Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pou mporo na bro mia mpataria giati ta epekse?!

Πηγαινε σε ενα καταστημα και αγορασε.σιγουρα θα βρεις.να υπολογισεις κανενα 20-30 ευρο!! για αυθενικη μπαταρια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε σε ενα καταστημα και αγορασε.σιγουρα θα βρεις.να υπολογισεις κανενα 20-30 ευρο!! για αυθενικη μπαταρια.:)

 

se germano 45eurw......:worry: :blink:

:)
Link to comment
Share on other sites

se germano 45eurw......:worry: :blink:

ακριβα την εχει..:blink: Παντως η μπαταρια π.χ. του w850i εχει 36 ευρο σε γνωστο e-shop.πανω κατω σε αυτες τις τιμες παιζουν οι μπαταριες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mia kainourgia prosopsi sto 9volto kanei sta 35-40 den eimai omos sigouros!!!!leme gia oloi tin prosopsi?!

 

Ναι, για όλη την πρόσοψη... Καλά, θα δω, γιατι έχει αρχίσει και χάνει το χρώμα του σε κάτι σημεία...:cry:

 

Επίσης πληκτρολόγιο, που μπορώ να βρω? Έψαξα και στο 9volto, αλλά δεν βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, για όλη την πρόσοψη... Καλά, θα δω, γιατι έχει αρχίσει και χάνει το χρώμα του σε κάτι σημεία...:cry:

 

Επίσης πληκτρολόγιο, που μπορώ να βρω? Έψαξα και στο 9volto, αλλά δεν βρήκα.

Παρτους τηλεφωνο καλυτερα.Επισης ψαξε και στο expansys.com εκει βρισκεις "σχεδον" τα παντα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.. μου την έχει δώσει το κινητό :¨(

Υπάρχει τρόπος να ψάχνω στον τηλεφωνικό κατάλογο και με ελληνικούς αλλά και με αγγλικούς χαρακτήρες συγχρόνως … ???

Ααααά και γίνεται να βλέπει το χαρακτήρα «Α» π.χ. σαν ελληνικό και σαν αγγλικό όπως κάνουν τα Nokia; Και να μην μου βγάζει δύο «Α» , ένα αγγλικό και ένα ελληνικό…

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς ίσως να γίνεται αν επιλέξεις ως γλώσσα γραφής "τυπικό abc",

και ξαναγράψεις τα πρώτα γράμματα του κάθε ονόματος στον κατάλογο.

Όμως έπειτα όταν κάνεις αναζήτηση ονόματος θα πρέπει μάλλον η επιλεγμένη

γλώσσα να είναι και πάλι "τυπικό abc".

 

Δέν είμαι βέβαιος όμως.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς ίσως να γίνεται αν επιλέξεις ως γλώσσα γραφής "τυπικό abc",

και ξαναγράψεις τα πρώτα γράμματα του κάθε ονόματος στον κατάλογο.

Όμως έπειτα όταν κάνεις αναζήτηση ονόματος θα πρέπει μάλλον η επιλεγμένη

γλώσσα να είναι και πάλι "τυπικό abc".

 

Δέν είμαι βέβαιος όμως.

 

ΑΚΥΡΟ :cry: :(

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ε; Σόρυ ! :O Tότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι σε όσα ονόματα αρχίζουν απο

γράμμα που υπάρχει και στο ελληνικό και στο λατινικό αλφάβητο (π.χ. Α,Β,Ε,Κ κλπ),

να αντικαταστήσεις το πρώτο γράμμα σε όλα π.χ. με ελληνικό ώστε να σου βγάζει

τουλάχιστον το συγκεκριμένο γράμμα στο ίδιο σημείο του καταλόγου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

 

Πόσο μπορώ λέτε να πουλήσω το W800i σε άριστη κατάσταση μαζί με 3 θήκες (μια BodyGlove και 2 λαστιχένιες) στο κουτί του;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

 

Πόσο μπορώ λέτε να πουλήσω το W800i σε άριστη κατάσταση μαζί με 3 θήκες (μια BodyGlove και 2 λαστιχένιες) στο κουτί του;

100-120 euro περιπου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.Είμαι ήδη κάτοχος ενός s.e. w800i και θα ήθελα να ρωτήσω εάν σας έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα με το joystick.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.Είμαι ήδη κάτοχος ενός s.e. w800i και θα ήθελα να ρωτήσω εάν σας έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα με το joystick.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Σε αλλους εχει βγαλει σε αλλους..Οχι! ειναι πως θα σου "κατσει"..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
xm...δύσκολο μου φαίνεται αυτό...Αν εχει παρα πολλες και δεν μπορεις να δεις,γιατι δεν αγοραζεις μια καινουργια;
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν είναι τόσο χάλια η οθόνη για να ρωτάει αν μπορεί να τις βγάλει. Αλλά όσο μικρές και να είναι οι γρατσουνιές δεν μπορεί να κάνει τίποτα σπουδαίο.
Link to comment
Share on other sites

Στην προσπαθεια να γλυτωσω τα προστιμα αγορασα handsfree αυτοκινητου HCB120. Εκανα την "αντιστοιχιση" με το W800, στο οποιο ομολογω οτι δεν εχω κανει καμια αναβαθμιση στα δυο χρονια που τα εχω. Στις δοκιμες στο σπιτι η συνδεση ηταν απροσκοπτη, αλλα στο αυτοκινητο μετα απο λιγο το τηλεφωνο "διεκοπτε" την επικοινωνια, χωρις να κλεινει το bluetooth. Η αληθεια ειναι οτι τελειωνε η μπαταρια, αλλα δεν εχω ενεργοποιησει την εξοικονομιση ενεργειας. Μηπως ειναι απλο θεμα αναβαθμισης λογισμικου, μπαταριας η κατι αλλο;
Link to comment
Share on other sites

to handsfree einai kainoyrio? giati an einai...gia tis protes 3 (peripoy) apofortisis 8a exei xamiloteri diarkia apo tin pragmatiki...

an einai palio....h mpataria ta eftise...

(to proto isxiei kai otan exeis na to xrisimopiisis kairo...(nomizo) )

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και καιρό εχω το w800i χωρίς προβλήματα. Πρόσφατα αγόρασα ένα νέο laptop το οποίο έχει windows Vista και ΄δεν υπάρχουν drivers ξέρει κανείς πώς μπορεί να λυθεί το θέμα?

Στην σελίδα της SE λένε απο Σεπτέμβρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην σελίδα της SE λένε απο Σεπτέμβρη!!!!

 

Κανείς δεν μπορεί να σου πει κάτι περισσότερο από την SE. Αυτήν την στιγμή με τα vista δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...