Jump to content

OGame - online strategy game


Dr_koki
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

harisp πήγαινε μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι...

 

Αν πάσχαμε από δημοκρατικές διαδικασίες, τότε δεν θα συμφωνούσε το 52,5% των μελών της συμμαχίας οτι καλώς διαγράφηκες από την συμμαχία.

Και μην αρχίσεις πάλι τις εξυπνάδες σου γιατί εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις για ότι λέω ενώ εσύ όχι.

 

Jim87...

Αυτό το μέλος που ήταν minister και δεν ήθελε "δημοκρατικές" διαδικασίες ξέρεις πολύ καλά οτι δεν μπορούσε να πάρει αποφάσεις καίριες για την συμμαχία.

Αυτές τις αποφάσεις τις λαμβάνουν οι Administrators και μόνο.

Το τι λένε όλοι οι υπόλοιποι όσο μεγάλο αξίωμα και να έχουν, εμένα προσωπικά ποσώς με ενδιαφέρει.

 

Για τα υπόλοιπα δεν έχω να σχολιάσω τίποτα.

Οι πράξεις και τα λόγια του καθενός μιλάνε από μόνα τους.

Yngwie RULEZZZZZZ !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 177
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Diavasa prosextika tin diamaxi pou ksespase.

Distixos o Dr koki exei dikaio.

 

I simaxia ton ADSL apo tin idrisi tis mexri tin stigmi pou toulaxiston dioksan emena, giati antidrousa sistimatika stis praktikes tis alazonikis doiikisis, pasxei apo dimokratikous thesmous k i poliarithmia tis, tis exei dosei ton nosiro aera tou pantokratora.

 

Elpizo kapia stigmi na prosgiothoun.

 

Se kamia periptosi ta proanaferomena den aforoun ola ta meloi tis ADSL k eidika ton RAG

 

 

στο παιχνίδι αυτό καλώς ή κακώς δεν έχουν όλοι οι πάιχτες την ίδια βαρύτητα.

είναι φυσικό σε μία συμαχία πού έχει 200+ άτομα να μην είναι όλοι ευχαριστημένοι.ούτε είναι δυνατόν οι αποφάσεις να πάιρνονται με δημοψήφισμα.για ποιο λόγο δεν μπορεί η γνώμη ενός παίχτη που έχει 1000 ή 5000 πόντους να έχει την ίδια βαρύτητα με έναν παίχτη που έχει πάνω από 20000 πόντους.

αν θέλεται κάτι ποιο δημοκρατικό κάντε το στο παιχνίδι και αν δεν σας ικανοποιεί κάντε το στην αληθινή σας ζωή και όχι σε ένα παιχνίδι.

όσοι από εσάς κόπτεσται για την δημοκρατικότητα του παιχνιδιού σκεφτήται πόσα δημοψηφίσματα έχουν γίνει στην ελλάδα?

 

όσο για σένα xarisp είχα ψηφίσει να σου γίνει επίπληξη αλλά τώρα βλέπω ότι είχα άδικο καλά έκανα και σε έδιωξαν

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/SUJgwURV
Link to comment
Share on other sites

harisp πήγαινε μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι...

 

Αν πάσχαμε από δημοκρατικές διαδικασίες, τότε δεν θα συμφωνούσε το 52,5% των μελών της συμμαχίας οτι καλώς διαγράφηκες από την συμμαχία.

Και μην αρχίσεις πάλι τις εξυπνάδες σου γιατί εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις για ότι λέω ενώ εσύ όχι.

 

To 52% auton pou simetexoun energa? Posoi einai ? Posoi apo tous 200 tosous pou exete grafoun ekei mesa sistimatika?

k akoma k etsi an den kano lathos to 47% den einai ligoi, toulaxiston einai ipologisimoi.

 

Oso gia to oti milas me apodikseis to eidame me ton tropo pou kinises tin diadikasia diagrafis mou "An thes pes pos eimai fasistas! Se diagrafo" :p

 

To thema pantos den einai prosopiko apla ithela na po pos ston "emfilio" pou arxise den einai panagitses oi diikountes tis ADSL k oi aloi ta miasmata k oi ethnikoi prodotes.

 

sosta sintrofe?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

harisp οι δημοκρατικές διαδικασίες ισχύουν εκεί που πρέπει σε μια συμμαχία με τόσα πολλά μέλη όπως και η διαγραφή μελών που στην περίπτωσή σου ευτυχώς που πήρε ένας mod την πρωτοβουλία να σε διαγράψει αμέσως μια και σε μερικές μόνο μέρες μόνο προβλήματα προσπαθούσες να δημιουργήσεις.

 

Προς dr koki,

έχεις γίνει ρόμπα στο uni8 και πήρες μαζί σου και την συμμαχία σου. Και μην προσπαθείς να τελειώσεις αυτόν τον πόλεμο νωρίτερα απ'ότι πρέπει δεν πρόκειται να συμβεί. Το 99% της συμμαχίας είναι εξαγριωμένο μαζί σου και πρωταρχικός στόχος πλέον για να τελειώσει αυτός ο πόλεμος είναι η ολοκληρωτική καταστροφή σου ;-)

 

Αυτά είχα να πω σαν ένα απλό μέλος της ADSLGR, ούτε admin είμαι, ούτε mod ούτε καν δυνατός παίχτης. Σέβομαι όμως την ομάδα και τα κορυφαία στελέχη της όπως αυτά σέβονται μέχρι και τον τελευταίο παίχτη.

 

Happy ogaming σε όλους σας, και όσοι δεν έχετε ανοίξει account ακόμα κάντε το αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

To 52% auton pou simetexoun energa? Posoi einai ? Posoi apo tous 200 tosous pou exete grafoun ekei mesa sistimatika?

k akoma k etsi an den kano lathos to 47% den einai ligoi, toulaxiston einai ipologisimoi.

 

Oso gia to oti milas me apodikseis to eidame me ton tropo pou kinises tin diadikasia diagrafis mou "An thes pes pos eimai fasistas! Se diagrafo" :p

 

To thema pantos den einai prosopiko apla ithela na po pos ston "emfilio" pou arxise den einai panagitses oi diikountes tis ADSL k oi aloi ta miasmata k oi ethnikoi prodotes.

 

sosta sintrofe?? :lol:

 

Ξεχνάς μάλλον τις συνεχόμενες προειδοποιήσεις που δέχθηκες 3-4 μέρες προτού διαγραφείς από την συμμαχία.

Αλλά εσένα τι σε νοιάζει ; Μόνο να κερδίσεις τον τίτλο του troll της χρονιάς ήθελες και τίποτα παραπάνω.

Αυτό το κατάφερες. Συγχαρητήρια.

 

Μην απαντήσεις, δεν χρειάζεται. Βαριέμαι να ψάχνω σε ολα τα ελληνικά forums για να δώ τι εξυπνάδα θα πεις πάλι.

Α και κόψε και την βεντέτα γιατι δεν σε έδιωξα εγώ, αλλά όλη η συμμαχία.

Yngwie RULEZZZZZZ !!!
Link to comment
Share on other sites

Diavasa prosextika tin diamaxi pou ksespase.

Distixos o Dr koki exei dikaio.

 

I simaxia ton ADSL apo tin idrisi tis mexri tin stigmi pou toulaxiston dioksan emena, giati antidrousa sistimatika stis praktikes tis alazonikis doiikisis, pasxei apo dimokratikous thesmous k i poliarithmia tis, tis exei dosei ton nosiro aera tou pantokratora.

 

Elpizo kapia stigmi na prosgiothoun.

 

Se kamia periptosi ta proanaferomena den aforoun ola ta meloi tis ADSL k eidika ton RAG

 

Χαιρομαι ιδιαιτερα που ο φιλος harisp συμφωνει με τον Dr koki, σε περιπτωση μαλιστα που τον δεχθειται και ως μελος στην συμμμαχια των Α.Ο.Α. εχετε απο εμενα προσωπικα 100Κ metal ως δωρο :alien:

Link to comment
Share on other sites

Den iparxei kamia vedeta file :)

 

ego apla enisxisa auta pou eipai o Dr koki me tin prosopiki mou martiria afou ezisa poli kala tis diadikasies pou xrisimopiite ekei mesa k ton tropo pou vlepete to paixnidi

 

Oso gia to an ithela ton titlo tou troll opos les kai agnoontas to gegonos pos eimai arketa megalos pia gia na paidiarizo me "titlous", sou leo to pio aplo tha kontrarizomoun akoma k otan mou eipes "kano oti thelo an sinexiseis se petao ekso"?.

 

Ksereis kanena na thelei na apoktisei titlous k na pigenei enantia s autous pou mporoun na ton diagrapsoun?

Ta asterakia sas ta xariza tote an thimase k ta koroideva k simfonisa k anixta sto na auksithei o arithmos ton post gia na ta pareis.

Loipon ante k stratarxes tora pou katalavate tin 4 thesi sintrofe :)

Link to comment
Share on other sites

Katarxin kalispera!

 

Simera enimerothika gia ta posts edo kai leo na grapso kai ego dio arades...

 

Min ksexnate oti to ogame einai ena paixnidi kai mono.

Ena paixnidi stratigikis(to tonizo avto).

Pantos den katalaveno toso misos apo plevra dantouan kai genikotera adslgr.

As akoustei kai i devteri gnomi loipon.

Diavaste loipon pos ksekinisan ta pragmata:

 

eixa mpei sto http://www.adslgr.com

ekei diavasa gia to paixnidi kai gia tin symmaxia.

etsi mpika arxika sto Uni4 san cronos opou epeza.

meta dimiourgisa kai ena logariasmo sto Uni 8 afou ypirxe i elliniki symmaxia.

Apoteros skopos na "matho" to paixnidi menontas xoris symmaxia

oste na mporeso na anaptixtho kai meta na steilo application stin adslgr...

olo afto to xroniko diastima diavaza ta antoistixa forums.

Siga siga omos anakalipta ADYNAMIES sto tropo anptiksis tis adslgr.

Sto tropo dioikisis tis adslgr...

afti den itan mia dimokratiki symmaxia alla mia symmaxia me vasi tous oligous (pou dioikoyn kata tin gnomi moy aytarxika).

yparxoun pampola paradeigmata pou katoxironoun ta legomena mou...

Afti loipon i alazonia den me afise na mpo stin sygekrimeni symmaxia.

An kai mou to eixan protinei arketes fores...

Apofasisa tin dimiourgia mias international symmaxias alla me vasi tin omada!

Afto kai ekana!

 

Oi ARCHANGELS OF ARMAGEDDON genithikan.......

to proto pragma pou ekana,akoma monos xoris oute ena melos sti symmaxia itan na steilo stin adslgr kai stous heavy melons messages gia symmaxia...

diladi stis dio ellinikes symaxies pou proypirxan ton archangels....

oi melons symfonisan kai eimaste akoma symmaxoi xoris kanena provlima.

Omos oi alazones pou dioikoun tin adslgr den dextikan kai mas edosan

to NAP status.....

Prosvlitiko kata tin gnomi mou....

anaferthike oti to nap tha ginei alliance stin poreia.....

enas minas perase xoris kamia enimerosi....

etsi katopin psifoforias ton melon tis alliance ton ARCHANGELS.

pire telos to nap me tin adslgr.

esteila ego prosopika message ston Boromir,kathos kai enas akoma apo tous leader tis symmaxias mas esteile ston dantouan....

Meta apo 24h ekana ego prosopika mia attack se ena melos tis adslgr.

Nai itan lathos kai tou zitisa ego prosopika sygnomi kai i pareksigise teleiose..

Telos panton o agapitos kata ta alla dantouan me post pou vriskete sto

forum tou ogame ksekinise to POLEMO enantion tis AOA kai san aitia

oti spasame to nap...kai xaraktirizontas to prodosia...

Kalo tha itan pantos na eixe to sthenos na steilei se emena sto ogame

ena message kai oxi na grafei kai na diadidei pisoplata oti ton symferei. :mad:

 

O polemos synexizete..... :D :D :D

 

GOLIATH VS DAVID...... ;)

 

members aDSLgr-->200+

members A.O.A.-->17 only :!: :!: :!:

 

"MOLON LAVE" Dantouan....

 

 

 

The Founder and Leader:

 

Thanatos ( Archangel of Death )

 

 

Ολα αυτα που λες ειναι αρκετα εντυπωσιακα φιλε Thanatos, παρολα αυτα οπως και εσυ ο ιδιος παραδεχεσαι, εκανες πρωτος εσυ επιθεση εναντιον μας, οποτε απο εκει και περα δεν νομιζω οτι πρεπει να δικαιολογεισαι, καθως οι "αλαζονες" οπως λες χαρακτηριστικα διοικουντες την συμμαχιας μας καθως και τα μελη της ουδεποτε σας ειχαν ενοχλησει...

Link to comment
Share on other sites

Πολεμικό παιχνίδι είναι παιδιά. Ο καθένας για την πάρτη του παίζει και δεν υπάρχει σωστό η λάθος. Εντάξει του τη βάρεσε του άλλου και σας την έπεσε, ανοίξτε του πόλεμο και μην κλαίγεστε όλη την ώρα λες και σας πήρε τα λεφτά.

Αυτα είναι που δίνουν ενδιαφέρον στο παιχνίδι εξάλλου.

Link to comment
Share on other sites

Πολεμικό παιχνίδι είναι παιδιά. Ο καθένας για την πάρτη του παίζει και δεν υπάρχει σωστό η λάθος. Εντάξει του τη βάρεσε του άλλου και σας την έπεσε, ανοίξτε του πόλεμο και μην κλαίγεστε όλη την ώρα λες και σας πήρε τα λεφτά.

Αυτα είναι που δίνουν ενδιαφέρον στο παιχνίδι εξάλλου.

Σωστόοοος

 

Φυλάξου Dr_koki :cool:

Επίθεσήηηηη

Λέεεεμε τώρα :whistle:

Άλλη έχουν σειρά πριν απο μένα

Σε 500 Death Star έχω χαράξει τ'όνομα σου, τα πάρκαρα στο υπέδαφος και σε περιμένουνε :lol:

...
Link to comment
Share on other sites

Guys γραφτηκα και εγω στο OGame...Καποια βοηθεια...

Γραφηκα στο universe 8...

Υπαρχουν ελληνες εκει...?

Link to comment
Share on other sites

Guys γραφτηκα και εγω στο OGame...Καποια βοηθεια...

Γραφηκα στο universe 8...

Υπαρχουν ελληνες εκει...?

Έχεις δει την ελληνική ταινία με τον Κωσταντίνου, που περιμέναν τα ναυτάκια να κατέβουν απο το πλοίο για να τα μαζέψουν στο δικό τους καμπαρέ;

Σε τέτοιο μέρος είσαι! :D

 

Και για να μην λένε οτι βγάζω άδικα το ψωμί μου, φυσικά θα έρθεις στην δικιά μας συμμαχία adslgr που έχουμε και ωραίες γυναίκες ;)

Blue Blaaack come inside! :lol:

...
Link to comment
Share on other sites

Έχω γραφτεί και γω στο universe 8 και φτιάχνω τον πλανητάκο μου :Ρ (σε λίγο θα έχω έτοιμο και το shipyard για να αρχίσω να βγάζω διαστημόπλοια :Ρ).

 

Φασούλα πάντως το game για να ασχολήσαι κάνα 10λεπτο κάθε μέρα :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Έχω γραφτεί και γω στο universe 8 και φτιάχνω τον πλανητάκο μου :Ρ (σε λίγο θα έχω έτοιμο και το shipyard για να αρχίσω να βγάζω διαστημόπλοια :Ρ).

 

Φασούλα πάντως το game για να ασχολήσαι κάνα 10λεπτο κάθε μέρα :)

Ναι...Και τις άλλες 23 ώρες και 50 λεπτά οι διπλανοί παίχτες θα έχουν τον πλανήτη σου για φάρμα :)

 

Γενικά απο ένα σημείο και μετά θα πρέπει να είσαι αρκετή ώρα μπροστά για να μην στην πέσει κανείς και σου χαλάσει ότι έφτιαχνες βδομάδες τώρα...

 

Ή θα είσαι συνέχεια στο fleetsave Και θα πρέπει να ρυθμίζεις πολύ προσεχτικά τους χρόνους σου...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Guys Help...!

Λοιπον πρωτον πρεπει να ειμαι online για να ανεβαινουν τα resources μου ή οχι...?

Δευτερον καποια κτιρια δεν μου χτιζονται ειναι κοκκινα..Πως τα χτιζω...?

αυτα προς το παρον...

EDIT: Επισης τριτον, μου λεει Energy -22/48 ...Τι σημαινει αυτο...Οτι εχω παραπανω...ΤΙ?

 

thnx...

Link to comment
Share on other sites

Guys Help...!

Λοιπον πρωτον πρεπει να ειμαι online για να ανεβαινουν τα resources μου ή οχι...?

Δευτερον καποια κτιρια δεν μου χτιζονται ειναι κοκκινα..Πως τα χτιζω...?

αυτα προς το παρον...

EDIT: Επισης τριτον, μου λεει Energy -22/48 ...Τι σημαινει αυτο...Οτι εχω παραπανω...ΤΙ?

 

thnx...

 

Pigene sta aristera sta menu,sta message.

sou exo apantisei ekei...

http://i9.photobucket.com/albums/a80/Archangels_of_armageddon/neab1.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia exo prob!!!!!!!!stin arxi ixa ftiaksei tria acc...meta omos ematha oti itan paranomo kai oti tha me ekanan ban ama to evlepan...giafto de ksanampika me tous 2 pote kai sinexisa mono ton enan...to thema oti extes pou piga na mpo me ixan kani ban :( ....exo na mpo me tous allous 2 toulaxiston 2-3 vdomades...mporo na kano kati?to ban ligi to 2033 :cry:
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε να επικοινωνησεις με τον go που σε έκανε ban και ρώτα τον λόγο.

 

Αν όντως είχες βάλει τους 2 πλανήτες για σβήσιμο ίσως και νατο γλυτώσεις...

 

Αν όμως έστω και μια φορά μετέφερες resources/σκάφη απο τον έναν στον άλλο τότε μην προσπαθήσεις καν...

 

Κάνε άλλο λογαριασμό...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

kai oi 2 planites ine se poli proimo stadio...an thimame kala mono ta crystal-deft-metal ergostasia ixa pai sto 2 i sto 3...gia research enoite pos oxi afou oute to lab den ixa ftiaksei....pos mporo na epikinoniso mazi tou?
Link to comment
Share on other sites

Δες ποιος go σε έκανε ban και στείλε μήνυμα.

 

Στο forum του ogame νομίζω ότι σου λέει ποιος είναι ποιος και πς θα επικοινωνήσεις μαζί του...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ημουν και εγω μελος της....

οριστε οι αποδειξεις για το ποσο δημοκρατικη ειναι.....

Ντροπη!!! :mad:

ΟΥΣΤ!!! :X :X :X

 

Κατόπιν συνέλευσης των Administrators της συμμαχίας αποφασίστηκε οτι οι κανόνες της συμμαχίας μας θα είναι οι εξής :

 

1ον: Απαγορεύονται οι επιθέσεις σε άλλα μέλη συμμαχιών χωρίς έγκριση ( εξαιρούνται οι inactive η μη inactive παίκτες που ΔΕΝ είναι σε συμμαχία ).

 

2ον: ΟΛΑ τα μέλη υποχρεούνται να postάρουν σε ένα συγκεκριμένο topic τον στόλο τους και την άμυνα τους και ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ να το κάνουν update όσο πιο σύντομα μπορούν.

 

3ον: Επίθεση/παρενόχληση οποιουδήποτε μέλους της συμμαχίας σε άλλον σύμμαχο του, θα έχει σαν αποτέλεσμα την ΑΜΕΣΗ απομάκρυνση του από την συμμαχία.

 

4ον: Οποιαδήποτε στιγμή κληθεί κάποιο μέλος να συμμετάσχει με τον στόλο του σε κοινή επίθεση, θα πρέπει να το πράξει άμεσα απαντώντας στο ανάλογο topic. Οποιοσδήποτε βρεθεί να είναι online και να μην συμμετάσχει η να αδιαφορεί, θα αντιμετωπίσει τις ανάλογες κυρώσεις.

 

5ον: Αν οποιοδήποτε μέλος, βρεθεί να είναι inactive για διάστημα 10 ημερών και άνω θα διαγράφεται άμεσα, εφόσον δεν είναι ενήμεροι οι Administrators για την απουσία του.

 

6ον: ΟΛΑ τα μέλη υποχρεούνται να αναφέρουν οποιαδήποτε επίθεση δέχονται στο ανάλογο topic. ΔΕΝ επιτρέπεται σε κανέναν να αντεπιτεθεί μόνος του.

 

7ον: Οποιοσδήποτε κριθεί οτι φέρεται απρεπώς μέσα στον χώρο του επίσημου forum ή του επίσημου IRC channel απέναντι στους Administrators η και σε άλλα μέλη της συμμαχίας, θα απομακρύνεται από την συμμαχία προσωρινά η και οριστικά.

 

8ον: Όλα τα μέλη υποχρεούνται να δώσουν οποιαδήποτε ποσότητα resources τους ζητηθούν, ανά πάσα στιγμή. ( Ο λόγος θα διευκρινίζεται από την συμμαχία ).

 

9ον: Δεν επιτρέπεται για κανέναν λόγο η εκπροσώπηση της συμμαχίας από κανένα μέλος. Ούτε σε άλλα forums ούτε μέσω emails/PMs προς άλλους.

 

10ον: Όλα τα μέλη υποχρεούνται να αναφέρουν στο ανάλογο topic οποιαδήποτε απειλητικά μηνύματα δέχονται από άλλους μεμονωμένους παίκτες/συμμαχίες.

 

Μη αποδοχή των παραπάνω όρων, έχει σαν αποτέλεσμα την διαγραφή από την συμμαχία.

 

Οι κανόνες αυτοί πρόκειται να αναθεωρούνται όποτε κρίνεται απαραίτητο.

 

:kill: :shoot: aDSLgr :rocket: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Το αντιδημοκρατικό δεν βλέπω...

 

Και το Σύνταγμα ορίζει κάποιους κανόνες ώστε η χώρα να μην γίνει "σπίτι με κόκκινο φωτάκι", αλλά δεν το χαρακτηρίζει κανείς αντιδημοκρατικό....

 

Έλεος που λέει και ο Γεωργίου.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Mono pou edo ektos apo graptous kanones ipirxan k oi agraptoi pou me dio logia len.

 

"An diafoneis me tin doiikisi pes to, grapse post ma min to parakaneis,

An zitas allages pou den aresoun tin diikisi kantina me elafria pidimatakia

An diafoneis epimona den mas niazei gia pio logo diafoneis emeis se diagrafoume

An theleis dimokratia na pas alou emeis edo den litourgoume dimokratika

Otan zitas diafania k enimerosi eisai grafikos k "pes pos eimaste fasistes pes oti theleis emeis se diagrafoume"

 

K seis stratiotakia min ton iperaspizete giati tha exete tin idia tixi.

 

Kai to pio oraio einai pos oli auti tin alazonia kapia paidakia tin xirokrotousan me pathos

k ginotan vasilikoteroi tou vasileos, ego tous elega autous xirokrotites k tha tous dite na vrizoun na ironevonte k na iperaspizonte autous pou pernoun apofaseis gia tous idious xoris na tous rotan

 

Na tin xereste tin Dimokratia sas sintrofoi pistoi ornitholatres :)

Link to comment
Share on other sites

Mono pou edo ektos apo graptous kanones ipirxan k oi agraptoi pou me dio logia len.

 

"An diafoneis me tin doiikisi pes to, grapse post ma min to parakaneis,

An zitas allages pou den aresoun tin diikisi kantina me elafria pidimatakia

An diafoneis epimona den mas niazei gia pio logo diafoneis emeis se diagrafoume

 

Κάνεις λάθος...

 

Τις τελευταίες μέρες είμαι /ήμουν καλύτερα γιατί βαρέθηκα να τα λέω...- σε διαρκή αντιπαράθεση με τον dantouan.

 

To τι μπηχτές έχει και έχω ακούσει δεν λέγεται...Μέχρι και για τον ανδρισμό του :p... Ε αγαπητέ dantouan :D

 

Aλλά ακόμα -αν και θα ήθελε να φύγω :rolleyes: - δεν έχω βάει ban...

 

Αν διαφωνείς σε λογικά πλαίσια και έχεις επιχειρήματα μην τον φοβάσε τον άλλο...

 

Οπότε είσαι άκυρος σε αυτά τα 2... :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Don_xXx γράφτηκες στο forum για να κατηγορήσεις την OGame adslgr alliance ή μου φαίνεται;

 

harisp ωραία ακούγονται (και ακούγονταν όσο ήσουν στη συμμαχία) όλα αυτά που λες, αλλά σου πέρασε από το μυαλό ότι πολλοί πιστεύουν ότι είναι ανεφάρμοστα; Γιατί δεν μας αποδεικνύεις ότι έχεις δίκιο εμπράκτως; Από ότι βλέπω παίζεις ακόμη στο OGame. Φτιάξε λοιπόν μία δική σου δημοκρατική ή αναρχική αν προτιμάς συμμαχία και βάλε τα γυαλιά στην adslgr και τα στρατιωτάκια της. Τότε ίσως ασπαστούν τις απόψεις σου περισσότερα άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...