Jump to content

Acer N310


joniko
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το pda δεν εχει ουτε gps ενσωματωμενο ουτε καμερα.

εχει ομως κορυφαιο design, ειναι λεπτο και βολικο,

εχει 3.7' vga οθονη, 400 samsung επεξεργαστη και

παιρνει μνημες SD ( κυκλοφορουν μεχρι 4gb).

και εχει και wifi! και USB-Host (το συνδεεις στη βαση του και συνδεεις και ενα κανονικο πληκτρολογιο και εισαι αρχοντας! )

 

Ολα αυτα εμενα με κανουν να το εχω σοβαρο υποψηφιο για αγορα τα Χριστουγεννα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 92
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και μενα φιλε μου εγω το θέλω για να βάζω τραγουδια βιντεακια και να εχω ασυρματο ιντερνετ ειναι το καταλληλο.αν και ειμαι καινουριος στα pda δεν ξερω τι αλλα κολπα μαγικα προσφέρουν......

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν την ξέρω τη συσκευή, αλλά πιστεύω ο επεξεργαστής είναι οριακός για VGA ανάλυση.

Γενικά πάντως η συσκευή μου φαίνεται πολύ καλή και για τα λεφτά της πολύ καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Μια αφελης ερωτηση... τα pda εχουν gprs? Αν οχι, μπορω να συνδεθω στο δικτυο με ενα κινητο και μεσω Bluetooth να εχω δικτυο στο pda ? Πως μπαινετε στο δικτυο οταν δεν υπαρχει wifi ?
Link to comment
Share on other sites

Μια αφελης ερωτηση... τα pda εχουν gprs? Αν οχι, μπορω να συνδεθω στο δικτυο με ενα κινητο και μεσω Bluetooth να εχω δικτυο στο pda ? Πως μπαινετε στο δικτυο οταν δεν υπαρχει wifi ?

Tα απλά PDA, αυτά που δεν είναι και τηλέφωνα δηλαδή, δεν έχουν gprs/3g.

Ωστόσο μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει μια CF Card για να βάλει είτε modem 56k είτε gprs.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι πολυ καλή λυση οσο για gprs το καλύτερο ειναι να συνδεεσαι με bluetooth με το κινητό, δεν ειμαι της λυσης ολα σε ένα (φατασου να δουλευει το destinator Και να πεσει κλήση).

Ο samsung στα 400 ειναι πολύ δυνατός επεξεργαστής και με μικρη κατανάλωση,

το δε μεγεθος ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι ΚΟ !!.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι πολυ καλή λυση οσο για gprs το καλύτερο ειναι να συνδεεσαι με bluetooth με το κινητό, δεν ειμαι της λυσης ολα σε ένα (φατασου να δουλευει το destinator Και να πεσει κλήση).

Ο samsung στα 400 ειναι πολύ δυνατός επεξεργαστής και με μικρη κατανάλωση,

το δε μεγεθος ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι ΚΟ !!.

 

συμφωνώ μαζί σου φίλε μου είδικα αν θες ενα n311 και δεν θες να είναι τηλέφωνο και δεν σε ενδιαφερει αν έχει ενσοματωμένο gps είναι η καλύτερη επιλογή......αλλα κανένας που το πήρε δε μας λεει τπτ:( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

Nai, alla den einai kai poly dinato...

 

To agorase o aderfos mou kai pragmatika einai poly kalo gia ta xrimata tou..

 

Ligo sto amoigma kapoion eikonon sernete alla stin anaparagogi avi petaei...

 

Poli kali othoni, arketa grigoro, poli mnimi, USB HOST -poly simantiko- kai olokliromeno paketo...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις ρωτα τον αδερφο σου ποιες είναι καλες εφαρμογες τη μνημη δεχεται και ποιες είναι οι καλές αν ξέρει και πια είανι η δειάρκεια της μπαταρίας του.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις ρωτα τον αδερφο σου ποιες είναι καλες εφαρμογες τη μνημη δεχεται και ποιες είναι οι καλές αν ξέρει και πια είανι η δειάρκεια της μπαταρίας του.....

 

ποιες είναι καλες εφαρμογες - ti ennoeis?

 

τη μνημη δεχεται και ποιες είναι οι καλές - pernei mmc & sd. kales einai aytes pou leitourgoun!!!:D

 

gia tin diarkia tha sou po se merikes meres...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

τελικα βρηκα n310 μτχ σε καλη τιμη, μον που λειπει το usb host καλώδιο και η θήκη απο την συσκευασια.

Το cpu πηγα 300->472 χαλαρα χωρις μεγαλη πτωση καταναλωσης.

Vga internet surfing bt->3g mob bt-> adsl pc πολυ καλή εμπειρια τρομερη αναλυση VGA 3.7" ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.

Ειναι καπως αργό λόγω VGA, Destinator δεν παιζει VGA, εμφανίζει φαινόμενο κουρτινας, αλλά κατα τα άλλα δουλευει καλά, θα δοκιμασω dest7.

ποιος αλλος έχει?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
τελικα βρηκα n310 μτχ σε καλη τιμη, μον που λειπει το usb host καλώδιο και η θήκη απο την συσκευασια.

Το cpu πηγα 300->472 χαλαρα χωρις μεγαλη πτωση καταναλωσης.

Vga internet surfing bt->3g mob bt-> adsl pc πολυ καλή εμπειρια τρομερη αναλυση VGA 3.7" ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.

Ειναι καπως αργό λόγω VGA, Destinator δεν παιζει VGA, εμφανίζει φαινόμενο κουρτινας, αλλά κατα τα άλλα δουλευει καλά, θα δοκιμασω dest7.

ποιος αλλος έχει?

 

 

το dest 7 σε μενα παιζει καλα την cpu πως την ανεβασες?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Acer N310

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...