Jump to content

Φρουτοπία


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε να τα μαζέψουμε όλα!! :D

Παιδιά τη Φρουτοπία την ξεκίνησε ο πατέρας μιας φίλης μου αλλά επειδη δεν είχε κατοχυρώσει τα πνευματικά δικαιώματα την "έχασε"...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι ενοείς την ξεκίνησε? είχε ήδη κουκλοθέατρο bootleg ?
Link to comment
Share on other sites

τι ενοείς την ξεκίνησε? είχε ήδη κουκλοθέατρο bootleg ?

 

Δεν ξέρω λεπτομέρειες (δεν έχω παρακολουθήσει ποτέ Φρουτοπία) αλλά απ ότι μου είπε η φίλη μου ήταν αυτός που ξεκίνησε να γράφει τις ιστορίες..

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θέλωωωωωωωω Φρουτοπίαααααα!!!

Ελπίζω η ΕΤ1 να τα προβάλει όλα. Kαι ελπίζω να υπάρχουν κάπου για νταουνλοαντ.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Απότι μαθαίνω έχουν ήδη ετοιμαστεί για recording εκεί στο BWGT :)
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν 'περασε' η προταση για ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ν ε ο επεισοδιο-ταινια με τιτλο 'ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ 2007' που πρότειναν οι συντελεστές της σειρας... :CRY:

 

Ειναι για πολυυυυυυυυυυ βρισιμο εκει στην ΕΡΤ....και δίνουν τα εκατομμυρια για τις μαλα#@#@$ς της Δρούζας............ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

sealover τί ενοείς? υπήρχε τέτοια πιθανότητα ?

 

by the way κάνανε και myspace: http://www.myspace.com/froutopia

Link to comment
Share on other sites

Ναι...το βημα της Κυριακής την προηγουμενη εβδομαδα το δημοσιευσε δυστυχως.....με 2σελιδο αρθρο στο BHMAGAZINO !!!!!!

 

Το project 'ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ 2007' αν και ειναι ετοιμο απο πλευρας σεναρίου η ΕΡΤ αποφασισε να μην το στηρίξει................................... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ναι...το βημα της Κυριακής την προηγουμενη εβδομαδα το δημοσιευσε δυστυχως.....με 2σελιδο αρθρο στο BHMAGAZINO !!!!!!

 

Το project 'ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ 2007' αν και ειναι ετοιμο απο πλευρας σεναρίου η ΕΡΤ αποφασισε να μην το στηρίξει................................... :mad:

 

Ναι τους καταλαβαίνω ,δεν μπορούν να στηριξουν κάτι τέτοιο...Βλέπεις το ότι και γεώτρηση να έχεις μέσα σε χωράφι στην μέση του πουθένα πληρώνεις πάλι για την ΕΡΤ ,αυτό εινάι άλλο..ρε ουστ , πουστ.. χαραμοφάΪδες

Link to comment
Share on other sites

Ναι...το βημα της Κυριακής την προηγουμενη εβδομαδα το δημοσιευσε δυστυχως.....με 2σελιδο αρθρο στο BHMAGAZINO !!!!!!

 

Το project 'ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ 2007' αν και ειναι ετοιμο απο πλευρας σεναρίου η ΕΡΤ αποφασισε να μην το στηρίξει................................... :mad:

 

ποιας ημερομηνίας το ΒΗΜΑGAZINO ? 24 Ιουνιου?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε demis_Cy ελπίζω να μην το έχω πεταξει....και μεχρι το βράδυ θα το ανεβάσω απο scanner.

 

Αν δεν μπορεσω όποιος έχει πρόσβαση στο αρχειο της εφημεριδας ας το ανεβάσει.Ειναι σιγουρα τεύχος Ιουνίου....(δεν ειναι και πολλα (3))

Link to comment
Share on other sites

Τελικα έπαιξε επεισόδιο στις 2/7;;;

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Yeap! και γράφτηκε απο γνωστά torrentάδικα..

 

μαλιστα

παω να τσεκαρω αν ανεβηκε τπτ :)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ας το κάνει ένας Χριστιανός ένα scan για εμάς που δεν το πέρνουμεεε
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η πρώτη φορά που ήρθα σε επαφή με τους ήρωες της Φρουτοπίας ήταν μετά από διπλή εγχείρηση αμυγδαλών-κρεατακίων :D όταν στην κλινική ο πατέρας μου μου έφερε τα 4 πρώτα τεύχη της σειράς, ένα τρανσφόρμερ από τους Μέγκατρον (κάλους) και ένα παγωτό μηχανής κυπελλάκι:D Τότε πήγαινα 4η δημοτικού, δηλαδή ήταν η σεζόν 1990-91. Αν δε με απατά η μνήμη μου δεν είχε ακόμη κυκλοφορήσει το 5ο τεύχος της σειράς. Περίμενα να κυκλοφορήσει, πέρασε ο καιρός και τελικά δεν το αγόρασα. Στην τηλεόραση παρακολουθούσα σποραδικά, τώρα θα ήθελα να δω όλη τη σειρά, ελπίζω να κατορθώσω να μαζέψω όλα τα επεισόδια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...