Jump to content

Ιοί, αντιβιοτικά, Νέοι Ιοί - Προσοχή όχι Hoaxes


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος furious_n-gage (30 Δεκ. 2004 , 12:05)

 

vre pedia anagnorizo to Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227 kai tis litourgies tou alla einai fisiologiko na mou kolonei ena pc 1.2ghz kai na kanei ena 5lepto kathisterisi otan 3ekinoun ta windows.... apantiste mou pls giati anisixo!

 

Σε εμένα δούλευε μια χαρά με Celeron στα 900 πάντως...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!

 

Έχω το norton antivirus 2004. Παρατηρώ λόγω firewall ότι το Liveupdate ζητά να συνδεθεί αρκετές φορές στο δίκτυο, κατά τη διάρκεια της μέρας. Ακόμα και αμέσως μετά την ανανέωση των definitions.

 

Επειδή μου φαίνεται ύποπτο μήπως μπορεί κάποιος που έχει το πρόγραμμα να μου πει εμπειρίες;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Αγόρασα το spy swweper για 2 χρόνια και μου στείλανε κωδικό για 1 χρόνο. Τι να κάνω;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (27 Δεκ. 2004 , 00:27)

 

Αυτη ειναι η commercial version δηλαδη αυτη που εχεις αγορασει! :happy:

 

Πατηστε στο απο κατω δηλαδη στην Trial version ε και μετα με τις γνωστες διαδικασιες... :rolleyes:

 

Το προγραμμα αυτο scannaρει τα παντα!!! Οτι ανοιγεις, αποσυμπιεζεις, κατεβαζεις! Και το κανει χωρις να μειωνει ταχυτητα... δηλαδη κανεις ενα ολικο scan και μετα δεν χρειαζεται αλλο... οτι ειναι το βρισκει την στιγμη που μολυνει το συστημα σου! ;)

 

EDIT: Κατευάστε το εδώ

 

 

Το προγραμμα ειναι ελευθερο ρε παιδια;

 

Το κατεβασα και δεν μου ειπε πουθενα για δοκιμη ημερων αλλα και πουθενα δεν εχει καποιο κουμπι η κατι αλλο που να αναφερει στο προγραμμα για registration. Το κατεβασα ειναι πολυ καλο αλλα με το trial τι γινεται που ειναι το "κουμπι" του; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (26 Δεκ. 2004 , 22:27)

 

Αυτη ειναι η commercial version δηλαδη αυτη που εχεις αγορασει! :happy:

 

Πατηστε στο απο κατω δηλαδη στην Trial version ε και μετα με τις γνωστες διαδικασιες... :rolleyes:

 

Το προγραμμα αυτο scannaρει τα παντα!!! Οτι ανοιγεις, αποσυμπιεζεις, κατεβαζεις! Και το κανει χωρις να μειωνει ταχυτητα... δηλαδη κανεις ενα ολικο scan και μετα δεν χρειαζεται αλλο... οτι ειναι το βρισκει την στιγμη που μολυνει το συστημα σου! ;)

 

EDIT: Κατευάστε το εδώ

 

 

δεν κατεβαίνει με τιποτα. Ουτε καν η σελίδα !

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Έστειλα e-mail αλλά δεν μου έχουν απαντήσει να υποθέσω ότι αργουν να απαντήσουν;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (31 Δεκ. 2004 , 10:40)

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!

 

Έχω το norton antivirus 2004. Παρατηρώ λόγω firewall ότι το Liveupdate ζητά να συνδεθεί αρκετές φορές στο δίκτυο, κατά τη διάρκεια της μέρας. Ακόμα και αμέσως μετά την ανανέωση των definitions.

 

Επειδή μου φαίνεται ύποπτο μήπως μπορεί κάποιος που έχει το πρόγραμμα να μου πει εμπειρίες;

 

 

απο την εκδοση 2000 το live update by default ψαχνει να βρει συνδεση καθε 4 ωρες , σε αλλα πακετα πχ Mcafee μποριες να το ρυθμισεις αυτο , στο NAV δεν νομιζω να υπαρχει τετοια δυνατοτητα

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Le_los ( 9 Ιαν. 2005 , 19:51)

 

3erei kaneis pos boro na sviso to home search assistant?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=27742

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Le_los ( 9 Ιαν. 2005 , 20:51)

 

3erei kaneis pos boro na sviso to home search assistant?

 

 

Εδώ θα βρεις αναλυτικότατες οδηγίες.

Ειπε ο Εβραιος να παει στο παζαρι και ηταν ημερα...............Σαββατο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Paidia tha h8ela na rothsw an to panda platinum internet security 2005 einai kalitero apo to etrust ez armor 2005. Exw to panda platinum internet security 2005 kai mou katharise ta panta! Einai katapliktiko program, the best. Alla mou kanei provlima otan anoigw to pc kai otan to kleinw. Otan to anoigw to pc kapote kolla stin eikona tou desktop alla xwris thn start toolbar kai ta shortcuts kai prepei na kanw reset. Epeiseis otan kleinw to pc mou leei pws to upgrader h to panda platinum internet security 2005 update.exe. Ti na kanw? Poio na dialexw? To panda einai........ ;) cr***ed
Link to comment
Share on other sites

oταν κανω scan για ιους μερικες φορες μου εμφανιζει ενα ιο και γραφει απο κατω Quarantine; τι ειναι αυτο;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

oταν κανω scan για ιους μερικες φορες μου εμφανιζει ενα ιο και γραφει απο κατω Quarantine; τι ειναι αυτο;

 

To vazei sto Quarantine...Dld apomononi ton io gia na min mporei na energisei....

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Paidia tha h8ela na rothsw an to panda platinum internet security 2005 einai kalitero apo to etrust ez armor 2005. Exw to panda platinum internet security 2005 kai mou katharise ta panta! Einai katapliktiko program, the best. Alla mou kanei provlima otan anoigw to pc kai otan to kleinw. Otan to anoigw to pc kapote kolla stin eikona tou desktop alla xwris thn start toolbar kai ta shortcuts kai prepei na kanw reset. Epeiseis otan kleinw to pc mou leei pws to upgrader h to panda platinum internet security 2005 update.exe. Ti na kanw? Poio na dialexw? To panda einai........ ;) cr***ed

 

Paidia ti lete?

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα με το Norton antivirus 2005: Στο full system scan μου βγαζει error (λειπουν καποια αρχειααπο οτι λεει το μηνυμα). Μετα απο λιγο καιρο, βγαζει μυνημα οτι πρεπει να το κανω unistall και παλι install. Το εκανα αλλα τιποτα. Επειδη τα εχω παρει, μπορειτε να μου προτεινεται ενα καλο antivirus? Σκεφτομαι το Mcfee 9.0 / 2005.

 

ΥΓ: Δεν ξερω αν ηταν το καταλληλο μερος να πω το προβλημα μου. Αν ηταν λαθος, ας με συγχωρησουν οι mods.

Link to comment
Share on other sites

Viper μια λυση ειναι να γραψεις τι errors σου βγαζει ακριβως και να αναζητησεις λυσεις στο site του Νορτον. Tωρα το Mcfee 9.0 / 2005 ειναι καλο επισης.

Το Panda Titanium Antivirus 2005 ειναι επίσης καλο.

Αν θες μπορεις να κοιταξεις και το AVG Free Edition το οποίο ειναι και Free αλλα και μπορεις να αγορασεις την εκδοση pro. Εγω απο αυτο παντως ειμαι ευχαριστημενη.

Ειπε ο Εβραιος να παει στο παζαρι και ηταν ημερα...............Σαββατο!!
Link to comment
Share on other sites

Viper μια λυση ειναι να γραψεις τι errors σου βγαζει ακριβως και να αναζητησεις λυσεις στο site του Νορτον. Tωρα το Mcfee 9.0 / 2005 ειναι καλο επισης.

Το Panda Titanium Antivirus 2005 ειναι επίσης καλο.

Αν θες μπορεις να κοιταξεις και το AVG Free Edition το οποίο ειναι και Free αλλα και μπορεις να αγορασεις την εκδοση pro. Εγω απο αυτο παντως ειμαι ευχαριστημενη.

 

Το εκανα και αυτο (βγαζει εναν κωδικο) αλλα δεν εχουν στοιχεια γαι το συγκεκριμενο προβλημα. Και εγω για το Panda ειχα ακουσει καλα λογια. Θα δοκιμασω. Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το Panda Titanium Antivirus 2005 και ειμαι Α-ΠΟ-ΛΥ-ΤΑ ευχαριστημενος. Με εχει σωσει απειρες φορες απο καθε λογής ιούς, dialers, trojans... Ασε που αν εχεις καποια υποψια για καποιο αρχειο το οποιο δεν το σβηνει μπορεις να το στειλεις στα εργαστηρια τους μεσω e-mail να το αναλυσουν και να σου απαντησουν να σου πουν τι θα κανεις. Δυο φορες το εκανα και με απαντησαν μεσα σε 12 ωρες.
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το Panda Titanium Antivirus 2005 και ειμαι Α-ΠΟ-ΛΥ-ΤΑ ευχαριστημενος. Με εχει σωσει απειρες φορες απο καθε λογής ιούς, dialers, trojans... Ασε που αν εχεις καποια υποψια για καποιο αρχειο το οποιο δεν το σβηνει μπορεις να το στειλεις στα εργαστηρια τους μεσω e-mail να το αναλυσουν και να σου απαντησουν να σου πουν τι θα κανεις. Δυο φορες το εκανα και με απαντησαν μεσα σε 12 ωρες.

 

Εχει και αυτο worm firewall ή κατι παρομοιο οπως εχει ο Norton?

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το Panda Titanium Antivirus 2005 και ειμαι Α-ΠΟ-ΛΥ-ΤΑ ευχαριστημενος. Με εχει σωσει απειρες φορες απο καθε λογής ιούς, dialers, trojans... Ασε που αν εχεις καποια υποψια για καποιο αρχειο το οποιο δεν το σβηνει μπορεις να το στειλεις στα εργαστηρια τους μεσω e-mail να το αναλυσουν και να σου απαντησουν να σου πουν τι θα κανεις. Δυο φορες το εκανα και με απαντησαν μεσα σε 12 ωρες.

Κ εγω το ιδιο εχω :D VERY NICE ειδικα το auto protection μ εχει σωσει αρκετες φορες :up:

Link to comment
Share on other sites

Viper, τι εννοεις με το worm firewall? (Διοτι για το firewall αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι το εχει εγκατεστημενο)
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω βαλει το zone alarm και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ο panda titanium που ειχα περα του οτι ηταν πολυ βαρυς εκανε scan μονο για τα ματια του κοσμου ασε που αμφιβαλω πως οποτε εδειχνε οτι και καλα ειχε πιασει ιο οτι τον εσβηνε παντα μεσα ητανε τελος παντων αυτα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Viper, τι εννοεις με το worm firewall? (Διοτι για το firewall αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι το εχει εγκατεστημενο)

 

Το Norton Antivirus 2005 εχει worm protection firewall που αντικαθιστα το firewall των Windows. Μερικες φορες μου εβγαζε μηνυμα οτι μπλοκαρε το ταδε worm κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...