Jump to content

Football Manager 2006


Viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε λιγο καιρο (4 Νοεμβριου) βγαινει η εκδοση 2006 του παιχνιδιου (παλι θα κλεισουν σπιτια και τα γνωστα :p ) και ειπα να ανοιξω νεο θεμα.

 

Βγηκε και το BETA demo του Football Manager 2006.

Μπορειτε να το κατεβασετε απο εδω . Αντε, καλα μας ξενυχτια!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενα νεο στοιχειο, ειναι η αποθεραπεια σε περιπτωση τραυματισμου οπου τωρα μπορεις να κανεις ενεση στον παιχτη για να παιξει στον επομενο αγωνα!! (με κινδυνο υποτροπης βεβαια).

Σχετικη εικονα μπορειτε να δειτε εδω .

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!!! Από τώρα κάνω χώρο για να το τοποθετήσω στον δίσκο μου!!! Πάντως μου ακούγεται "κάπως" συτό με την ένεση... Σε λίγο θα μπορείς να ντοπάρεις και τους παίκτες! :lol:

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Πάλι η SI έκανε το θαύμα της.....Κάθε φορά λέω ότι δε θα πάρω το καινούριο, αφού το προηγούμενο κάνει τη δουλειά του και κάθε φορά τρέχω σαν μουρλός στον Παπασωτηρίου την πρώτη μέρα που έρχεται.....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βγηκε και το gold demo σε δυο εκδοσεις. Μια 75ΜΒ (με Αγγλικο και Σκωτσεζικο πρωταθλημα) και μια περιπου 350ΜΒ με 16 πρωταθληματα.

Στο site της SI, υπαρχουν τα links για κατεβασμα.

 

Επισης, θα κυκλοφορησει στις 21 Οκτωβριου (απο τις 4 Νοεμβριου).

Link to comment
Share on other sites

Sto plaisio simera mou eipan oti to perimenoun prin tis 15 tou mina.Den kserw an to ennooun i an lene m@l@kies alla ante na vgei epitelous.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Se torrent uparxei full se PC 1.50gb, alla nomizw einai germaniko.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Sto plaisio simera mou eipan oti to perimenoun prin tis 15 tou mina.Den kserw an to ennooun i an lene m@l@kies alla ante na vgei epitelous.
Η εταιρεια εχει ανακοινωσει οτι το παιχνιδι κυκλοφορει στις 21 Οκτωβριου.
Link to comment
Share on other sites

Fussbal Manager 2006-www reloaded-pharao dl am rar 1.58 GB

Fussball Manager 2006 2.09 GB

Fussball Manager 2006 GERMAN CLONECD SiLENTGATE 2.09 GB

 

mallon einai 2.09GB..

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Tipota neotero...?

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μπορεις να κατεβασεις το γερμανικο και μετα να κατεβασεις ενα μικρο dictionary file αγγλικο και θα εχεις αγγλικη γλωσσα.
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε να βαλουν & το αγγλικο,μιας & μεθαυριο κυκλοφορει επισημα...διαφορετικα...ξερει κανεις ποσο θα κοστιζει αυθεντικο?Περυσι αν δεν κανω λαθος εκανε 30 ευρω... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε να βαλουν & το αγγλικο,μιας & μεθαυριο κυκλοφορει επισημα...διαφορετικα...ξερει κανεις ποσο θα κοστιζει αυθεντικο?Περυσι αν δεν κανω λαθος εκανε 30 ευρω... :confused:
Καλα δε χρειαζεται και να το αγορασεις υπαρχουν και τα video clubs...;)
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε να βαλουν & το αγγλικο,μιας & μεθαυριο κυκλοφορει επισημα...διαφορετικα...ξερει κανεις ποσο θα κοστιζει αυθεντικο?Περυσι αν δεν κανω λαθος εκανε 30 ευρω... :confused:

 

 

Aderfe Ariane,sandar aurio paraskeui vgainei to kainourio????

 

Oleeeeeeeeeeeeeeeee...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Football Manager 2006 © Sports Interactive *AlcoholClone* NOGRP 42x15 MB

 

Για όποιον ενδιαφέρεται στα γνωστά "super market"! :p

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Football Manager 2006 © Sports Interactive *AlcoholClone* NOGRP 42x15 MB

 

Για όποιον ενδιαφέρεται στα γνωστά "super market"! :p

Ποιο εννοεις,αυτο ? :confused: Αν οχι,δωσε λινκ εδω ή σε πμ :)

 

Αγγελε,ναι σημερα κυκλοφορει & κανει 40 ευρω... :( δυστυχως ειναι πολλα τα λεφτα,περιμενα μια τιμη γυρω στα 30(οπως εκανε περυσι) για να το αγορασω...τωρα θα ψαξω εναλλακτικες λυσεις... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι οπως βλεπετε ειναι 1CD. Και καλυτερα να περιμενετε γιατι θα βγει η "σωστη" εκδοση (οχι κλωνος).

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πληρες και τα δυο. Απλα στον κλωνο θα πρεπει να κανεις emulation και να χρησιμοποιησεις καποια ant-blacklist προγραμματακια, κατι που σε μερικους δημιουργει προβληματα. Ενω στη σωστα σπασμενη εκδοση απλα χρησιμοποιεις ενα αλλο εκτελεσιμο.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Eksigiste to ligo parapanw(auto me ton klwno ennow).To espasan idi?Spasmeno pou mporw na to vrw?

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε αρειανε δεν το εχουν σπασει ακομα με τον κλασικο τροπο(κρακ δηλαδη),αλλα με καποιον αλλο...αν πας στο http://www.torrentspy.com & πατησεις στο search "Football Manager 2006" υπαρχουν αναλυτικες οδηγιες απο ατομα που το εχουν κατεβασει...εγω ειμαι στο 70% του αρχειου(ειναι περιπου 600ΜΒ) & περιμενω...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...