Jump to content

Καλοκαιρινές Βουτιές με ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DAΤΑ για όλους τους συνδρομητές της WIND!


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Η WIND συνεχίζει και το καλοκαίρι τις απεριόριστες εκπλήξεις και προσφέρει σε όλους τους συνδρομητές της Απεριόριστα DATA για 30 ημέρες με €9,90, για να μπορούν να σερφάρουν ασταμάτητα, να μοιράζονται τις εμπειρίες τους με τα αγαπημένα τους πρόσωπα, να ψυχαγωγούνται αλλά και να εργάζονται ξέγνοιαστα όπου και αν βρίσκονται μέσα από το δίκτυο WIND 4G & 5G.

 

Οι συνδρομητές συμβολαίου WIND, οικιακοί και εταιρικοί, καθώς και οι συνδρομητές καρτοκινητής F2G μπορούν να ενεργοποιήσουν την καλοκαιρινή προσφορά όποια στιγμή το επιθυμούν έως και 01/09 με €9,90 και ισχύ 30 ημέρων, ενώ μπορούν να ανανεώσουν όσες φορές το επιθυμούν μέσα στο διάστημα που διαρκεί η προσφορά. Η ενεργοποίηση γίνεται μέσα από τις εφαρμογές myWIND App και myF2G app.

 

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποκτήσουν την καλοκαιρινή προσφορά και να απογειώσουν τις δυνατότητές τους μέσα από το Δίκτυο Κινητής Νέας Γενιάς της WIND, ενώ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και σταδιακά σε αρκετές πόλεις και νησιά η εμπειρία αυτή μπορεί να απογειωθεί με το WIND 5G.

 

Η WIND Ελλάς πιστή στο όραμά της για αξεπέραστη ποιότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης φροντίζει πάντα να αφουγκράζεται τις ανάγκες της εποχής και των συνδρομητών της.

 

Περισσότερες πληροφορίες στο wind.gr, f2g.gr, στο 13800 και στα κατάστημα WIND.

Link to comment
Share on other sites

Oι χρήστες Q δεν χρειάζονται απεριόριστα data. Εχουν κοινωνική ζωή και είναι εγκρατείς απέναντι στη χρήση των σύγχρονων αυτών μαραφετιών που με τα απεριόριστα data ως δόλωμα, προσπαθούν να διαφθείρουν την ανθρώπινη φύση :lol:
Link to comment
Share on other sites

φυσικά είναι σε roaming αυτή

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Ίδια εταιρία είναι. Έχεις μείνει μάλλον στο 2005 ακόμη που ήταν ανεξάρτητη.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ίδια εταιρία είναι. Έχεις μείνει μάλλον στο 2005 ακόμη που ήταν ανεξάρτητη.
εγώ ? δεν νομίζω η κυρία wind έχει μείνει πίσω σε όλα

στην wind να τα πεις που τις διαχωρίζει και δεν ισχύει η προσφορά σε q

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by Nagata
Link to comment
Share on other sites

εγώ ? δεν νομίζω η κυρία wind έχει μείνει πίσω σε όλα

στην wind να τα πεις που τις διαχωρίζει και δεν ισχύει η προσφορά σε q

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Χαχα. Γέλασα πολύ φίλε μου!!! Εσύ λες ότι φυσικά είναι άλλη εταιρία αλλά εμένα δεν ξέρω τι μου γίνεται...

Edited by Nagata

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Χαχα. Γέλασα πολύ φίλε μου!!! Εσύ λες ότι φυσικά είναι άλλη εταιρία αλλά εμένα δεν ξέρω τι μου γίνεται...
ούτε καν volte και vowifi υποστηρίζει η q και τώρα την βγάζει πάλι απ'εξω από την προσφορά άρα αυτή την ξεχωρίζει σαν άλλη εταιρεία κινητής

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ούτε καν volte και vowifi υποστηρίζει η q και τώρα την βγάζει πάλι απ'εξω από την προσφορά άρα αυτή την ξεχωρίζει σαν άλλη εταιρεία κινητής

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Επειδή δεν της παρέχει τις υπηρεσίες που έχουν τα F2G δεν σημαίνει ότι είναι άλλη εταιρία όμως. Επίσης vowifi δεν υποστηρίζει καθόλου η wind.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...