Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παίδες κοιτάξτε λίγο εδώ...ειναι γνήσια αυτα?? Ebay Carburator http://cgi.ebay.com/HONDA-MONKEY-DAX-SS-CB-22-CARB-NEW-KEIHIN-OEM_W0QQitemZ8006586775QQcategoryZ10460QQcmdZViewItem Βγαίνουν γύρω στα 50 -55 euros... Είναι δυνατόν?? Ξέρω πως γνήσιο έχει τα αντερά του....!!Το δικό μου Keihin Japan( ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ ) 22mm που είχα, το είχα πάρει γύρω στα 110 eura σε προσφορά...! Μήπως είναι απομίμηση αυτό?? ;) Πάνω κάτω πώς πάνε οι τιμές για καρμπυρατέρ Keihin, Mikuni??
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου που εχει στρογγυλοφαναρο 160 κυβικα, πηρε μικυνι 42αρι με τετραγωνο σλαιντ 490 ευρα...πως θα φτιαξουμε σιτε επισημο κλαμπ???

 

μηπως θα μπορουσε καποιος μοντερατορ να γραψει στον διπλα στον τιτλο του θρεαντ επισημο club και να το κανει επισημασμενο???

 

βαφτιζω αυτο το thread, επισημο club GLX!!!

 

ARMANI εχεις χαθει???στα συνεργεια και κανεις βελτιώσεις???

Μπορείς σε παρακαλώ να ηρεμήσεις λίγο, να σκέφτεσαι πριν κάνεις ενα ποστ μήπως έχεις ξεχάσει τίποτε και ως τελευταίο μέτρο να χρησιμοποιείς την τροποποίηση για να μη σε κυνηγάω εγώ από πίσω και να σου μαζεύω τα ποστ; Επίσης δεν υπάρχει επίσημο club glx, άρα δεν έχει και θέμα. Και αν υπήρχε θα είχε επίσημο site, όχι επίσημο θέμα...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ti dinami dinei i tourbina, an einai me kausaeria i ilektriki, poso exei, kai rota kai gia nos... i tourbina pou eides eixe tpt kalodia; itan siderenia; eixe 2 saligaria;(auta ta strogila me tis eisagoges-eksagoges)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

sorry pou argisa na apantiso...ksekavlona sto undergrounnd2... :p :p :p auto einai sto monastiraki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες κοιτάξτε λίγο εδώ...ειναι γνήσια αυτα?? Ebay Carburator http://cgi.ebay.com/HONDA-MONKEY-DAX-SS-CB-22-CARB-NEW-KEIHIN-OEM_W0QQitemZ8006586775QQcategoryZ10460QQcmdZViewItem Βγαίνουν γύρω στα 50 -55 euros... Είναι δυνατόν?? Ξέρω πως γνήσιο έχει τα αντερά του....!!Το δικό μου Keihin Japan( ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ ) 22mm που είχα, το είχα πάρει γύρω στα 110 eura σε προσφορά...! Μήπως είναι απομίμηση αυτό?? ;) Πάνω κάτω πώς πάνε οι τιμές για καρμπυρατέρ Keihin, Mikuni??

Φιλε μου για ενα Mikuni που ρωτησα σημερα στον Κυριακοπουλο μου ειπε 24mm με 88€.Και θα το παρω μαλλον.Ειναι πολυ καλη τιμη.Το αντιστοιχο Keihin εχει 160€.Δε λεει...Ειναι καλα αλλα πανακριβα :(

Link to comment
Share on other sites

poul_20 Μιλάω για το carbyrator στο ebay στο link που έδωσα πιο πάνω... :)

Gregorisvas Μπορείς να ρωτήσεις για καρμπυρατέρ 17 ή 18 γνήσιο Keihin ή Mikuni...? Χίλια thanx... :)

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Φιλε cloud θα προσπαθησω να μαθω σημερα..Παντως δεν αξιζει το Keihin απο αποψη χρηματων.Στα λεφτα που θα παρεις το 18 Keihin παιρνεις το 24 Mikuni :p
Link to comment
Share on other sites

Τα Shark τα καρμπυρατερ ειναι καλα?Σκεφτομαι να βαλω ενα 24 απλα και μονο να πηγαινει καλυτερα απ το 14αρι..Τελικα καταλαβα οτι δεν λεει να δωσω παραπανω λεφτα (για mikuni Πχ) αφου στην ουσια και το shark κανει την ιδια δουλεια..Ομως ειναι καλα?Η θα εχω προβλημα?Τι τελικες θα βλεπω μετα στο περιπου?Thanks

 

(για kymco activ 110 μιλαω...και ο μηχανικος εδω σαρκ μου προτεινε..εχει η σαρκ καμια σελιδα στο ιντερνετ???)

Link to comment
Share on other sites

mia xara einai ta shark file mou.........

Enas filos mou exei ena Lifan 125cc kai tou balame ena 24 Shark pano kai einai para poli kalo.......aplos epeidi exeis 110 kibika 8a sou elega na baleis mikrotero zigler......;)

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

Καλα γι αυτο δεν ξερω..Ο μηχανικο θα μου πει :p Τι τελικες να υπολογισω περιπου? (εαν τωρα εχω 110 περιπου)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...