Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οποιος εχει τρελα και χρημα, οπου να ειναι, φτιαχνει και πυραυλο...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

δουλευω καθε καλοκαιρι, και περνω πανω απο 1000 ευρω...οταν ενοω συνεργειο, εχω διαμορφωσει ενα γκαραζ με τα καταληλα εργαλεια, αλλα αν μου πει καποιος να του φτιαξω το μηχανακι, δεν λεω οχι... προβλημα να με καρφοσουν δεν εχω, γιατι ενα συνεργειο εχουμε στο χωριο μου, και με αυτον που το εχει ειμαστε φιλοι...οσο για αν οδηγαω απο τοσο μικρος, ολοι εδω στην επαρχια οδηγουν απο τα 10 τους, οπως και εγω... και την απορια σου για το πως εμαθα να φτιαχνω, ο big brother τι με μαθαινει τοσο καιρο;;;αν εμεις οι ευβοιωτες δεν ξερουμε απο φτιαξιμο τοτε ποιος ξερει;;;η ροδος;;;!!! :lol: :lol: :lol:

Δλδ Εδω δεν ειναι επαρχια; Πες το πιο σωστα, στα χωρια που απο μυαλο (απο οτι μου λες) αστα να πανε. Και που ξερεις εσυ πιος ξερει να φτιαχνει; Εχεις γυρισει ολοι την Ελλαδα δλδ; Αφου δεν εχεις δει καν παπι περα απο τα δικα σας, και συμφωνα με την φοτο του δικου σου, σιγα... Το καρτακι μου σε παταει ανετα και κουβαλαει και πιο πολυ βαρος. Τι τρελο εχει εχει? οτι του εβγαλες το παραφαγκαλο; :lol: Η μηπος οτι του αλλαξες εξατμιση; :lol:

εμεις εδω το χειμωνα στην βορεια ευβοια, παραταμε τους δαιμονες της ασφαλτου

 

Τι ειπες; Δαιμονες της ασφαλτου; Διαβασα καλα;

 

και πιανουμε οτι σαραβαλο παπι υπαρχει, τους βαζουμε μια σκετη σωληνα για εξατμιση, μια χοανη, και τα κανουμε κροσακια...

 

Οταν λες πιανετε οτι σαραβαλο υπαρχει; Οπου βρητε μηχανακι το πιανετε και φευγετε;

 

tha valeis mia foto sto mygallery, kai otan tin koitas kato-kato grafei vbcode.tha to kaneis antigrafi kai epikolisi sto neo minima, upovoli apantisis,kai eidou ta apotelesmata!!!

 

Απο το να κανεις ολο αφτο το πραγμα γιατι δεν πας καλυτερα στο http://www.imageshack.us να ανεβει κατευθιαν η φοτο και μετα κανεις copy το link, γραφεις link (χωρις το κενο, εκει που λεει link το κανεις paste) και εισαι οκ, η αντι να γραφεις link πατας το κουμπακι με τα βουνα και κανεις paste το link

Link to comment
Share on other sites

kala re twra ehw xekinisei.an den ginei tote tha kanw auto pou les.gia auto pou eihes pei gia mihanaki apo 13 stin eparhia sta meri pou ehw paei oloi ehoun apo aytoi tin ilikia peripou.enw se antithesi me athina xerw mono ena paidi pou ehei apo 11-12[mporei kai pio ligo] ena yamaha pw kai auto giati katevainei se agwnes alla to vgazei kai exw kai oi alloi pairnoun ton adelfwn tous i tou patera tous.alla kai oi alloi pou ehoun mihanakia apo 16 kanenas den ehei diplwma
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειδα τα μηχανακια που ειε στο bikepics. Εσυ εχεις δει δικα μας; Και μην νομιζεις οτι ειανι κατορθομα να εχεις μηχανακι στα 13. Και εγω εχω 2 αλλα η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν ειμαι ψωνισμενος με τα μηχανακια και ειμαι πιο ωριμος και καταλαβενω οτι δεν πρεπει να τα δουλευω. Τρεχω μοο με το καρτ στην πιστα, και αυτο γιατι εκει ειναι ασφαλεστερα. Το ιδιο και ενας φιλος μου, εχει ενα μηχανακι το οπιο ειναι μονιμος παρκαρισμενο. Και ξερω κιολας οτι το μηχανακι μου δεν ειναι καπιος θεος και ουτε το φωναζω, ουτε καθομαι να πατεω λευτα για να κανω τετιες μλκ, πολυ απλα τα κραταω ωστε να τα εχω οταν θα μπορω να τα δουλεψω και δεν εχω για κατορθομα να φτιαξω ενα μηχανακι.Αμα εχεις την μαγκια ελα να modaris μια Harley και να την πετυχεις.
Link to comment
Share on other sites

ego exo megali trela me ta papia, brika enan petameno skeleto apo mixanaki kai to eftiaxa...to mixanaki to exo mono gia na pigaino sxoleio, den to poliperno kiolas...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ρε dmakias_46 1)μην ποσταρεις συνεχως ιδες φωτογραφιες γιατι επιβαρυνεις το forum

2)εφοσον θες να κανεις δοκιμες υπαρχει και το Testing Thread στο σχολιασμο.

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμισε ρε συ, μην κανεις τοσα ανουσια ποστ, καντα ολα σε ενα, και μην ποστερνεις συνεχια τις ιδιες φοτο. Για να ειναι πιο φαινοντια πιο μεγαλες πρεπει και να ειναι πιο μεγαλες, αυτο το site της βγαζει στο φυσικο τους μεγεθος
Link to comment
Share on other sites

nai, omos tis foto pou exo sto myphone, einai eidies me autes tou site sou...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ego exo megali trela me ta papia, brika enan petameno skeleto apo mixanaki kai to eftiaxa...to mixanaki to exo mono gia na pigaino sxoleio, den to poliperno kiolas...

εμ'δεν ειναι και για πουθενα αλλου..αντε και για καμια κοντρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dmkias_46, τελευταία φορά: Μην κάνεις απανωτά ποστ! :!:

 

Ό,τι θες να γράψεις, γράψ' το σε ένα ποστ. Αν ξεχάσεις κάτι και θες να το προσθέσεις, πάτα το κουμί "ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ". Μην πάτας "ΑΠΑΝΤΗΣΗ".

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ego exo ena FXaki 200 kibika me Turbo sto karmpirater..........

exei kilindropistono.................66 mm :p

karpirater 46 :)

ekentroforous Takegawa.................................

Turbo eidiko gia FX.............

Teliki taxitita 225 km ;)

Ta simperasmata dika sas :)

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε dmkias.

Με όλο το σεβασμο απεναντι σου θα ήθελα να σε ρωρήσω

το μηχανάκι που ποστάρεις είναι δικό σου; Πως εισαι 13(έτσι λεει στο Avatar)

και έχεις GLX;

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!!! :) :D

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

enoitai oti einai diko mou.ego exo glx, kai o aderfos mou modenas dinamik... to periergo me tin ilikia pou einai; ola ta paidia sta meri mou exoun z apo ta 10 tous...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

enoitai oti einai diko mou.ego exo glx, kai o aderfos mou modenas dinamik... to periergo me tin ilikia pou einai; ola ta paidia sta meri mou exoun z apo ta 10 tous...

Και υστερα φωναζουμε οτι σκοτωνονται παιδια...

Link to comment
Share on other sites

entaksei, dikio exeis alla ego den ithela toso grigoro mixanaki apo toso mikros...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

afou esy eipes oti ta glx patane ta z kai eipes oti to glx sou einai pyraulos?kai ama ehoune apo 10 z sta 15 ti tha ehoune?egw mono ena paidi xerw pou ehei apo tetoia peripou ilikia alla ehei opws ehw xanapei pw kai auto giati katevainei se agwnes kai einai talento
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...