Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

re ama einai honda exe to kefali sou isixo.emeis ti na kanoume me tis moufies!!

na rwtisw k kati, giati kamia fora otan paw na balw mprosta(me miza) k synithos otan einai kryo oxi den pairnei alla molis katalabw oti paei na parei k dwsw ligo gazi niwthei-akous ena xtypima k to pistoni ap'oti katalabenw fernei anapodes..?giati na ginete ayto.?to oti den pernei kamia fora me to kryo logiko mou fenete alla giati na fernei anapodes??

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εχω φωτο της dragon, αλλα ειναι παρομοια με μοτοσπορτ...

 

 

παιδια ελεος με αυτα τα greeklish, δεν χτυπανε καλα στο ματι

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει, και εγω ετσι εγραφα στην αρχη, αλλα το λεω για μερικους που δεν το ξερουν
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

και εμενα το χειμωνα δεν περνει με καμια κυβερνηση μπροστα με μιζα...

ΜΑΝΙΒΕΛΟΥΚΙ RULEZZZZZZZ....

αλλα σαν αυτα τα μηχανακια δυσκολα θα ξαναβγουν....

Το προβλημα λυθηκε.. ειχαν μπερδεψει κατι χορτα στο ψαλιδι και εκαναν αυτον τον θορυβο..........ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΟΥΦΟ..

Link to comment
Share on other sites

βαλε αλλη μπαταρια, καθαρισε καρπ και ρυθμισε βαλβιδες, και μολις πατας το κουμπακι κατευθειαν
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια ειναι πρόσφατα αλλαγμένη απο'μενα. καρμπιρατερ πως θα το καθαρισω κ πως θα ρυθμισω βαλβιδες. ειναι ευκολο να ρυθμισω βαλβιδεσ μονος μου αμα μου πειτε πως,? (οταν λες ρυθμισμα εννοεις το χρόνισμα ε?))

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια ειναι πρόσφατα αλλαγμένη απο'μενα. καρμπιρατερ πως θα το καθαρισω κ πως θα ρυθμισω βαλβιδες. ειναι ευκολο να ρυθμισω βαλβιδεσ μονος μου αμα μου πειτε πως,? (οταν λες ρυθμισμα εννοεις το χρόνισμα ε?))

ευκολο ειναι ρε φιλε.το καρπιρ μια ευκολι και γριγορι λισι ειναι να ξεβιδοσεις τι βιδα που εινε στο ποτιρακι του καρπ κατο και να το αφισεις να τρεχει ι βενζινι για λιγο γιατι ι πιο πολι βρομια καθετε στο πατο.η αμα θες βγαλε το καρπ και ανοιξε το ποτιρακι και βγαλε τα μπεκ και καθαρισετα ιδικα το μικρο το μπεκ του σιγα που στουμπονι πιο ευκολα.να το ανοιξις ειναι καλιτερα φισικα.τις βαλβιδες προτα ανιξε τα διο καπακια τισ κεφαλις και μετα τοποθετισε το βολαν στο Τ αλλα να δεις αμα εχουν λιγο λασκα τα κοκορακια γιατι εκει εινε ι θεσι ριθμισις αμα εινε τελιος σφικτα τοτε εινε ανοιχτεσ ι βαλβιδες και κανε αλλον ενα γιρο στο βολαν και ξαναβρεσ το Τ.αμα βρεις τι θεσι αυτι τοτε καντες 5 μιλιμετρα ανοιγμα νομιζο δεν ειμε σιγουρος γιατι εγο με το χερι μου καταλεβενο ποσο λασκο να αφισο και παντα τιν εξαγογει τιν αφινο λιγο πιο λασκα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ siamo, μονο για τις βαλβιδες δεν ειμαι σιγουρος.. θα βοηθησει ενα φιλαρακι.. με την πρωτη ευκαιρια το ανοιγω..

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

εχει ειδικο εργαλειο το φιλερ, που εχει νουμερα για να τις ρυθμιζεις. το πολυ 5 ευρω να κανει
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

φιλερ το λετε και εσεις στιν ελλαδα.βασικα πιο πολυ εγο στα πλατινοφορα το χρισιμοποιο γιατι κατο πιο πολλα πλατινοφορα εχουμε.και μας κιπρο τοσο εχει.εινε πολλα ανταλακτικα που εμεις τα λεμε αλλιος.οπος το στροφαλο,εμεισ το λεμε γκραγκο.το βολαν,μανιατο.τιν κεφαλι εμεις τι λεμε καππακι.τα καρτερ,κασιες.και γενικα στα μιχανακια ειναι λιγο διαφορετικι ι ορολογια μας
Link to comment
Share on other sites

dmkias_46 na sou po re, ematha oti eisai poly kalos mastoras k exo akousei ta kalutera, giauto thelo na se rotiso kati! τα τρελα μοτορια που εχεις στο gallery soy απο την perioxi sou einai? prepei na einai poly grigora e? exeis msn na milisoume apo ekei?
Link to comment
Share on other sites

απο αυτοκίνητα παντως κατω στην κύπρο πρέπει να παίζει πολύ φτιάξιμο κ πολύ τεχνολογία. ετσι μου εχουν πει ατομα που εχουν ερθει.

(την κεφαλή κ γω καπακι την ηξερα απ'τον πατερα μου,ηταν μηχ αυτοκινητων,

αυτος θα μου το χρονίσει τελικα)

και εγω εχω ακουσει καλα λογια για τις βελτιωσεις της κυπρου

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

200 ευρω πανε. κορυφη, αλλα πολλα τα λεφτα
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

που μπορο να βρο ρε φιλε να προμιθευτο και πια σιγκεκριμενι εξατμισι ειναι.υπαρχουν πολλα μοντελλα απο τι εψαξα τισ τακικαβα
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε. την εξατμιση που φοραει του θεοχαρη το παπακι, ιδια
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

αυτή που γράφει την επωνυμία σε ένα χρυσαφί κάπως μεταλλάκι.?

την έιδα σε chally ... όλα τα λεφτά έιναι

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

δεν τι εχο δει ρε φιλε.του θεοχαρι με τα τακικαβα λεσ.αφου μπικα στι σελιδα του και δεν ειδα εξατμισις

η εξατμιση που φοράει το innova που φυγουράρει στο site

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

κατσε να κιταξο.στο http://www.theoharis.gr δε λεσ.και γο για τσαλυ το θελο ενοσ παιδιου που του το φτιαξα τσαμπα για κοπο μιλαο και μου κανει διαφιμισει
Link to comment
Share on other sites

ειμαι ενας φιλος του evo και εχω ενα 59 spa με καρμπιλατερ keihin 28 kaι μια top που σηκωνει το αργος στον αερα.μολις το εστρωσα και πυροβολαει και σε καθε ευκαιρια κερναω οποιο διχρονο βρω!
Link to comment
Share on other sites

ειμαι ενας φιλος του evo και εχω ενα 59 spa με καρμπιλατερ keihin 28 kaι μια top που σηκωνει το αργος στον αερα.μολις το εστρωσα και πυροβολαει και σε καθε ευκαιρια κερναω οποιο διχρονο βρω!

 

Πολυ καλο ακουγετε φιλε μου...

Κριμα που εισαι μακρια παντως θα τρεχαμε μαζι...

Να δουμε τι πιανει το δικο μου το διχρονο!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...