Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

...Δεν αλλαζει κατι...NOS σε παπι αν δεν εχεις την καταλληλη οδηγικη εμπειρια ειναι ακρως επικινδυνο και υπερβολικο.Βασικα και να εχεις εμπειρια και παλι επικινδυνο ειναι..Γιατι ομως εσυ θες NOS στο παπι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια ΝOS σε παπι ειναι μονο για μοστρα, αμα το πατισεις το κουμπακι υπογραφεις και το συμβολεο με τον Αγιο Πετρο. Εδω με το αμαξι ειναι επικυνδυνο, ποσο μαλλον με παπι
Link to comment
Share on other sites

εκανα μια ρυθμιση στο μοτερ να κανω αλλαγες με γκαζ τσιτα...ολο σουζα σηκωνεται...τα εβαλα με crupton 55 χιλιοστα, ολα ταχυκαβα, και στην εκκινιση το πατησα για πουτσο...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ το πουλησες το GLX με την Αερογραφια;
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

οχι, το εβγαλα απο την υπογραφη,γιατι ηταν ασχημο...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

:knife: εβαλα κατι φωτο απο το ζετακι μου στο my galley οποιος θελει το βλεπει.....περιμενω τα σχολια σας :devil:
[sIGPIC][/sIGPIC]KTM DUKE....!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε poul_20 σοβαρα μιλας??? ρωτησα αυτον τον μαστορα που ειχε νικελοσει το ζιτακι του, και μου ειπε ειναι πανακριβα, και οτι δεν αξιζει...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ρε poul_20 σοβαρα μιλας??? ρωτησα αυτον τον μαστορα που ειχε νικελοσει το ζιτακι του, και μου ειπε ειναι πανακριβα, και οτι δεν αξιζει...

 

Ego edo sta Xania exo nikelosei ta 2 GLX mou kai to ena astrea............kai mou pire toso ;)

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Glxάκηδες ακουω γνώμες για 72cc παπί :P LOL. Ρωτάει ένα φιλαράκι μου... Μπαλάρισμα(Τώρα έχει πάνω 14 - 42!!!)?? Καρμπυράτορα?(Λεει να σιγκλερώσει το 13άρι...λογικά δν θα δεί διαφορα σωστα??) What' s your opinion?? :O Α ρε φίλε dmhkias ας συνεχίσουμε το έργο !!GLX POWER!! Σε λίγες μέρες θα μάσω αρκετές φωτό απο παπόρια!! Stay tuned!! Μου χάλασε το κινητό κ δεν έχω κάμερα :P :lol:
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Glxάκηδες ακουω γνώμες για 72cc παπί :P LOL. Ρωτάει ένα φιλαράκι μου... Μπαλάρισμα(Τώρα έχει πάνω 14 - 42!!!)?? Καρμπυράτορα?(Λεει να σιγκλερώσει το 13άρι...λογικά δν θα δεί διαφορα σωστα??) What' s your opinion?? :O Α ρε φίλε dmhkias ας συνεχίσουμε το έργο !!GLX POWER!! Σε λίγες μέρες θα μάσω αρκετές φωτό απο παπόρια!! Stay tuned!! Μου χάλασε το κινητό κ δεν έχω κάμερα :P :lol:

 

Welcome to the Club :p :p :p

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

na valei 18ari...enas filos mou pou eixe tetoio karbilater to mixanaki 100arize...glxakides club:dmkias_46,cloud,manos_syros,armani!!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ρε DMK εσύ που είσαι ο :p <<πρύτανης>> :p τί εναι καλύτερο?

Διπλό Καρμπυρατέρ(16''+16''=36") η καποιο μονό?

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

mano na sou po:ena mikuni kanei 200 euro kai vale...an exeis lefta, vazeis 2 kala karbulater...an thes omos ta 16aria na pane kalitera akou ti tha kaneis:ksevidoneis kai ta 2 koupakia kai vgazeis tis dizes...vgazeis ta elatiria, piezeis tis velones, kai petagetai mia asfalioula pou exei.PROSOXI!!! min tin xaseis...tha vgei i velona apo to strogilo, kai pano pano stin velona exei mia asfaleia.i asfaleia einai stin 4 thesi...esi tha tin valeis stin 3, diladi stin mesi...tha valeis kai tin ali asfaleia,kai ta elatiria kai tis dizes, tha to vidoseis, kai....tha to dokimaseis!!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

mano na sou po:ena mikuni kanei 200 euro kai vale...an exeis lefta, vazeis 2 kala karbulater...an thes omos ta 16aria na pane kalitera akou ti tha kaneis:ksevidoneis kai ta 2 koupakia kai vgazeis tis dizes...vgazeis ta elatiria, piezeis tis velones, kai petagetai mia asfalioula pou exei.PROSOXI!!! min tin xaseis...tha vgei i velona apo to strogilo, kai pano pano stin velona exei mia asfaleia.i asfaleia einai stin 4 thesi...esi tha tin valeis stin 3, diladi stin mesi...tha valeis kai tin ali asfaleia,kai ta elatiria kai tis dizes, tha to vidoseis, kai....tha to dokimaseis!!!

 

 

1 micuni 28 kanei 90 euro.....

ena 18 exei giro stis 60ara........

kai ta 2pla karmpirater einai mapa pisteuo......

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

Guys 18άρι Keihin ή Mikuni? Για διπλά δεν το βλέπω να βάζει γτ λέει θα καίει πολλά!

Μόνο 60eura γνήσιο?? Εδώ στον βόλο 17άρι Keihin Japan γνήσιο του είπαν 100 eura :P Απο μπαλάρισμα(εκκίνηση- τελική) σε 72cc? Έχει 4 ταχύτητες...

GLXάκηδες Club!!!!!!! Μήπως να φτιάξουμε κανα channel στο mIRC? Μήπως κανα site- club?? Κάτι τέλος πάντων ώστε να είναι επίσημο!!!!!!!!!!!! GLX 4 EVER.... :D

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου που εχει στρογγυλοφαναρο 160 κυβικα, πηρε μικυνι 42αρι με τετραγωνο σλαιντ 490 ευρα...πως θα φτιαξουμε σιτε επισημο κλαμπ???

 

μηπως θα μπορουσε καποιος μοντερατορ να γραψει στον διπλα στον τιτλο του θρεαντ επισημο club και να το κανει επισημασμενο???

 

βαφτιζω αυτο το thread, επισημο club GLX!!!

 

ARMANI εχεις χαθει???στα συνεργεια και κανεις βελτιώσεις???

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

εσυ spiroslivadia7, που εξαφανίστηκες??? μας υποσχεθηκες και κοντρα με τον exosceleton που και αυτος εχει χαθει, και photos μας υποσχέθηκες...χαθηκες!!!

 

ethnikismos ρωτησες για nos?κανενας αλλος ξερει???

 

exosceleton, ποσο αγορασες την τουρμπινα και απο που???και τι δυναμη εδωσε στο μηχανακι???

 

ζιγκλερωσα τα 2πλα...κανω αλλαγη, και το λαστιχο γραφει κατω στην ασφαλτο...

 

α, και κατι αλλο!!!κανενα σιτε με takegawa ξερουμε;;;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι μπαλάρισμα προτείνετε για 72cc με 4 ταχχύτητες?? Και τι καρμπυράτορα... Με έχει φάει αυτός ο φίλος μου... :mad: HONDA GLX 50 Club..!! Πείτε μου αν είναι να φτιάξω channel στο mIRC !!
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι μπαλάρισμα προτείνετε για 72cc με 4 ταχχύτητες?? Και τι καρμπυράτορα... Με έχει φάει αυτός ο φίλος μου... :mad: HONDA GLX 50 Club..!! Πείτε μου αν είναι να φτιάξω channel στο mIRC !!

 

 

karbulator 18... τι ειναι το mIRC;;;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Takegawa,Nos,Τurbo Garret,Ψαλιδια και ενα καρο τρελα πραγματα (τα καλητερα στην ελλαδα) τα φερνει ο Κυριακοπουλος στην καλλιθεα.Κατεβα απεναντι ωροπο,να παμε μαζι κατω να τα δεις :) εφερε και την τετραβαλβιδη κεφαλη της takegawa με 2 εκκεντροφορους τριγονικους 56αριδες!!
blah..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...