Jump to content

MateBook D14 - Ryzen 5 - 512 GB - Δικό μου review (video)


noiseramd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω κάμποσο καιρό τώρα (το πήρα με την προσφορά μαζί με το Nova 5T οπότε βγήκε αρκετά φτηνά).

 

Όμορφο, ποιοτική κατασκευή, πολύ καλό πληκτρολόγιο, καλή οθόνη για business χρήση αλλά θα ήθελε λίγο περισσότερη φωτεινότητα (δεν κάνει για επεξεργασία φωτογραφίας και video εκτός και αν είναι πραγματικά ανάγκη μια στο τόσο).

 

Ο προσανατολισμός του είναι καθαρά business. Πολύ καλή αυτονομία, ελαφρύ και γενικά έχω μείνει μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος.

 

Παρακάτω το δικό μου review :

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάμποσο καιρό τώρα (το πήρα με την προσφορά μαζί με το Nova 5T οπότε βγήκε αρκετά φτηνά).

 

Όμορφο, ποιοτική κατασκευή, πολύ καλό πληκτρολόγιο, καλή οθόνη για business χρήση αλλά θα ήθελε λίγο περισσότερη φωτεινότητα (δεν κάνει για επεξεργασία φωτογραφίας και video εκτός και αν είναι πραγματικά ανάγκη μια στο τόσο).

 

Ο προσανατολισμός του είναι καθαρά business. Πολύ καλή αυτονομία, ελαφρύ και γενικά έχω μείνει μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος.

 

Παρακάτω το δικό μου review :

Συγχαρητήρια για το review! ψηνομαι να το παρω ετσι για 2τερο και για χρηση μεσα στο σπιτι καθαρα..αντι για το ταμπλετ που εχω και τωρα η απορια μου ειναι αν αξιζει να παρω αυτο..η να παρω το αδερφακι της honor?? που ειναι και φθηνοτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για 2ο.... Για το Σπίτι... Το Honor και ας έχει μικρότερο δίσκο και νομίζω ΟΧΙ φωτιζόμενο πληκτρολόγιο !

Έχω την εντύπωση από review που έχω δει ότι έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο αλλά το θέμα τώρα είναι ότι και αυτό επειδή έχει μεγάλη ζήτηση ανέβηκε στα 650 ευρώ και δεν νομίζω ότι σε συμφέρει η αγορά του .Πας σε Matebook

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια σας,

ποια η διαφορα με το Honor MagicBook 15 εκτος απο την 15αρα οθόνη ; Το βρίσκω στην Γερμανία στην τιμή των 549€ με δώρο Ρουτερ αξίας 79,90€

Στα ιδια περίπου χρήματα 515€ χωρίς λειτουργικό αλλα με επεξεργαστή AMD Ryzen™ 5 4500U 6x 2.30 GHz και 15αρα υπάρχει και το Lenovo IdeaPad 5 .

Ποια απο τα 3 θα επιλέγατε ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...