Jump to content

Ποια είναι η πιο περίεργη χυλόπιτα που έχετε φάει;


xipol_stagathia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To ειχε πει μια κοπελα στον αδερφο μου:''Παραεισαι ωραιος για να κανω κατι μαζι σου!''

 

EIΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ>!!!?????????:lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Η στη τελικη μπορεις να τη πιασεις και να τη ρωτησεις στα ισα: " Ελα δω κοπελα μου!Μ'αγαπας η τζάμπα πινω???":lol: :lol: :lol: Αν και γενικα δε το συνιστω διοτι οι σχεσεις το θελουν το μυστηριο τους ρε αδερφε πως να το κανουμε...Αμα δε παιξει ιντριγκα, ετσι ενα κατι τις και στο δωσει στο πιατο δεν εχει νοστιμαδα.Βεβαια να μη παραπαει η ιντριγκα και το μυστηριο, γιατι αμα τραβαει πολυ η δουλεια μπαινεις στη "Friend zone" που λεει και ο μεγιστος Joey απο τα φιλαρακια!
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Την καλύτερη απάντηση στην έδωσε ο Τ.R.S. στο πρώτο ποστ. Λίγο φτύσιμο θέλει και λίγο φλερτ με κάποια άλλη και θα δεις αμέσως τι παίζει. Τουλάχιστον στη δικιά μου ίδια σχεδόν περίπτωση δούλεψε άψογα.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

σωστη η crazygirl!Τουλαχιστον ετσι θα μαθεις. Και εγω ετσι ξεμπερδεψα μια παρομοια κατασταση. Βγαιναμε κοντα 2 μηνες,εβλεπα να πηγαινει σπρωχτα η δουλεια,ελεγα θελει το χρονο της.Να περναμε παρα πολυ καλα δηλαδη οποτε βγαιναμε να κολλαμε γενικα, αλλα κατι δε κολλουσε και την εβλεπα οτι ζοριζοταν(σημειωτεον οτι ειναι 27 ) Τελικα της το ειπα πλαγιως,δηλαδη : αν ειναι να γινει κατι θα γινει απο μονο του της λεω,αλλιως εμενα δε με πειραζει να τα λεμε και ως φιλοι. Ε και μου σκαει τη χυλοπιτα στη μαπααααααα!!!!"Ε ναι και εγω προς τα κει το βλεπω" (φιλικα δηλαδη)Δε λεω, ηταν ψιλοπικρα( για καμμια ωρα το πολυ κρατησε η πικρα μη φανταστεις!) αλλα τουλαχιστον θα μαθεις πως σε βλεπει. Καλυτερα να ξερεις παρα να κανεις εικασιες.(αυτο παντα στη περιπτση που δε διαλεξεις να το παιξεις λιγο, γιατι μετα απο καποιο αριθμο πιττων εμαθα οτι αν δε το παιξεις λιγο ιστορια δε κανεις δουλεια
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσια αλλα ειστε και λιγο περιεργες εσεις οι γυναικες. Δεν υπαρχει και το ενδεχομενο αυτη να ξενερωσει αν τη ρωτησει στα ισια?(Δε ξερω, απλα ρωταω)
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσια αλλα ειστε και λιγο περιεργες εσεις οι γυναικες. Δεν υπαρχει και το ενδεχομενο αυτη να ξενερωσει αν τη ρωτησει στα ισια?(Δε ξερω, απλα ρωταω)

Ναι,υπαρχει περιπτωση να ξενερωσει..αλλα δεν μπορει να κανει αλλιως.Ειδικα τωρα που το ξερει η κοπελα,θα ξενερωσει περισσοτερο αν δεν κανει καμια κινηση διεκδικησης.

 

Oσο για το αν εκανες σωστα plati,που τσιμπισες,η γνωμη μου ειναι οχι.Αλλα δεν εχει σημασια..ο,τι εγινε,εγινε.

Δε θα κατσεις να κλαις τη μοιρα σου,επειδη ενδεχομενως (και κατ'εμε) εκανες βλακεια..Τωρα χρειαζονται ενεργειες!;)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

ναι το σκεφτηκα αυτο που λες.Το edit τι ειναι?

Ασε καταλαβα....αυτο που λεει τροποποιηση ετσι?Ε τι να κανω,τωρα τελευταια αρχισα να postαρω....

Thanx παντως....

Και Plati εχεις δικιο. Παντα ελπιζουμε οτι κατι θα γινει και αμα φαμε το ακυρο ειναι πικρα. Εγω την ειχα πατησει ασχημα, ( με αλλη περιπτωση, οπου ημουν σιγουρος οτι κατι θα γινοταν τρομαρα μου και μετα εκανα καιρο να συνελθω). Βασικα κρατα παντα μια πισινη και μη χαλιεσαι και πολυ,ειπαμε νααααα οι γυναικες!!!!

 

 

Και εν κατακλειδι , σου παραθετω το post του Raver στα ανεκδοτα(σελ 118, καθετος 2, παραγραφος 6 :p ) που πιστευω οτι εχει ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ!!!

 

Οι Γυναίκες είναι πολύπλοκα όντα

 

Αν την φιλήσεις, είσαι αγενής.

Αν δεν την φιλήσεις, δεν είσαι άντρας.

Αν συμφωνείς με ότι θέλει, σε σέρνει από τη μύτη.

Αν διαφωνείς, δεν έχεις κατανόηση.

Αν την βλέπεις συχνά, βαριέται.

Αν όχι, σε κατηγορεί για αδιαφορία.

Αν ζηλεύεις, λέει ότι είναι κακό.

Αν δεν ζηλεύεις, δεν την αγαπάς.

Αν "κανείς κίνηση" γρήγορα, δεν την σεβάστηκες.

Αν δεν κάνεις, δεν σου αρέσει.

Αν την φιλάς μια στις τόσες, σε λέει ψυχρό.

Αν την φιλάς συχνά, λέει ότι την εκμεταλλεύεσαι.

Αν δεν την βοηθήσεις να κάνει κάτι, δεν έχεις τρόπους.

Αν την βοηθήσεις, είναι απλώς ακόμα μια αντρική τακτική για να την "ρίξεις".

Αν μιλάς, θέλει να ακούς.

Αν ακούς, θέλει να μιλάς.

Εν ολίγοις:

Τόσο απλές και όμως τόσο πολύπλοκες.

Τόσο λεπτεπίλεπτες και όμως τόσο δυνατές.

Τόσο μπερδεμένες και όμως τόσο επιθυμητές.

Τόσο ένοχες και όμως τόσο υπέροχες.

.... ΓΥΝΑΙΚΕΣ !

 

Στη τελικη, αυτες ομορφαινουν τη ζωη μας, ακομη και αν μας τη κανουν δυσκολη καποιες φορες....

Killing you, την εκανα που την εκανα τη πατατα,γινεται να συμπτυξω καπως τα μηνυματα? Παταω τροποποιηση και cut αλλα μαλλον θα μου βγαλει το παλιο Post αδειο

 

και οπως λεει ο Plati στο μεθεπομενο post "μεγαλη η χαρη της!!!"

OFF TOPIC : ελπιζω να μη φαω ban αξιοτιμε Moderator, δε θα επαναληφθει το σημερινο μπαχαλο , ανακαλυψα την τροποποιηση

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

ηταν ενα παιδι που ηξερα απο την παλια μου δουλεια και με φλερταρε αρκετα χρονια ,βρεθηκαμε χρονια μετα εφοσον ειχα φυγει απο τη δουλεια και ενω εδειχνε τρελαμενος και εγω το ιδιο και βγαιναμε περιπου 3 εβδομαδες και τηλεφωνα και μηνυματα και ολα τελεια πετουσα παιδια!!!

αλλα προσγειωθηκα αποτομα:

μου πεταει ενα "φοβαμαι να αφεθω και ειμαι περιεργος τυπος και δεν μπορω να κανω σχεση και καλυτερα να το αφησουμε γιατι εσυ εισαι super ατομο" και κατι τετοια:blink: :worry: :wacko: αλλα απο την αλλη να παμε βολτα με το αυτοκινητο που θα παρει!

εκει του την ειπα δεν κρατηθηκα!!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει ρολο, οι γυναικες δεν κοιτανε τα εξωτερικα χαρισματα.Εχουν την ικανοτητα με το που μας βλεπουν να ξερουν τον εσωτερικο μας κοσμο.Δηλαδη οπου φουσκωνει το παντελονι, μπροστα( :rolleyes: ),στις τσεπες(πορτοφολι)...

 

Όχι όλες οι γυναίκες ;)

 

Εγώ δεν έχω φάει χυλόπιτα, γιατί δεν έτυχε υποθέτω. Δεν το παίζω "κατακτήτρια" ή κάτι...

 

Ωστόσο θυμάμαι κάτι χαρακτηριστικά. "Τα είχα" (μ'εκνευρίζει αυτή η έκφραση αλλά τεσπα) με ένα παιδί... Λάθος μου το πώς είχε ξεκινήσει αυτή η σχέση, χαζομάρα (από τότε έχω αρχή μου ότι δεν κάνουμε σχέση με κάποιον μόνο και μόνο επειδή μας είναι συμπαθής και για να μην τον πληγώσουμε γιατί, εν τέλει, θα τον πληγώσουμε...:O ) τέλος πάντων, κάποια στιγμή είχα απηυδήσει, ήθελα να χωρίσουμε. Το συζήτησα μαζί του πολύ όμορφα, πάρα πολύ ήρεμα κι ευγενικά, και στο τέλος...

 

...με αγκαλιάζει, με φιλάει και μου λέει "θέλω πάρα πολύ αν περάσουμε σε σχολή στην ίδια πόλη να συγκατοικήσουμε!!!"... :fool:

 

Εγώ έμεινα κάγκελο... Του λέω "κατάλαβες τι συζητούσαμε τόση ώρα;!" και μου απαντάει "ναι αλλά... δε θέλω να χωρίσουμε... θέλω όταν είμαστε φοιτητές να συγκατοικήσουμε!"...:wacko:

 

Ε μετά απλά σταμάτησα να απαντάω στο τηλέφωνο. Συν το ότι μια μέρα που είχα βγει με κάποιον ήρθε και μου έκανε σκηνή και με πέτυχε και στο δρόμο και μου έλεγε "ένα φιλάκι;;; Σε παρακαλώ..."

 

Δηλαδή έλεος. Αν έλεγα τίποτα χοντρό, εγώ θα έφταιγα;

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Όχι όλες οι γυναίκες ;)

 

Εγώ δεν έχω φάει χυλόπιτα, γιατί δεν έτυχε υποθέτω. Δεν το παίζω "κατακτήτρια" ή κάτι...

 

Ωστόσο θυμάμαι κάτι χαρακτηριστικά. "Τα είχα" (μ'εκνευρίζει αυτή η έκφραση αλλά τεσπα) με ένα παιδί... Λάθος μου το πώς είχε ξεκινήσει αυτή η σχέση, χαζομάρα (από τότε έχω αρχή μου ότι δεν κάνουμε σχέση με κάποιον μόνο και μόνο επειδή μας είναι συμπαθής και για να μην τον πληγώσουμε γιατί, εν τέλει, θα τον πληγώσουμε...:O ) τέλος πάντων, κάποια στιγμή είχα απηυδήσει, ήθελα να χωρίσουμε. Το συζήτησα μαζί του πολύ όμορφα, πάρα πολύ ήρεμα κι ευγενικά, και στο τέλος...

 

...με αγκαλιάζει, με φιλάει και μου λέει "θέλω πάρα πολύ αν περάσουμε σε σχολή στην ίδια πόλη να συγκατοικήσουμε!!!"... :fool:

 

Εγώ έμεινα κάγκελο... Του λέω "κατάλαβες τι συζητούσαμε τόση ώρα;!" και μου απαντάει "ναι αλλά... δε θέλω να χωρίσουμε... θέλω όταν είμαστε φοιτητές να συγκατοικήσουμε!"...:wacko:

 

Ε μετά απλά σταμάτησα να απαντάω στο τηλέφωνο. Συν το ότι μια μέρα που είχα βγει με κάποιον ήρθε και μου έκανε σκηνή και με πέτυχε και στο δρόμο και μου έλεγε "ένα φιλάκι;;; Σε παρακαλώ..."

 

Δηλαδή έλεος. Αν έλεγα τίποτα χοντρό, εγώ θα έφταιγα;

 

 

ειναι αυτο που λεει"εγω δεν χωριζω,χωρισε μονη σου":lol: :lol:

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...