Jump to content

Οι γυναίκες προτιμούν το γεμάτο πορτοφόλι;


bomitel
 Κοινοποίηση

Οι γυναίκες προτιμούν το γεμάτο πορτοφόλι?  

155 members have voted

  1. 1. Οι γυναίκες προτιμούν το γεμάτο πορτοφόλι?

    • ΝΑΙ
      104
    • ΟΧΙ
      39
    • ΔΕΝ ΞΕΡΩ
      6
    • ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΕΧΩ ΚΑΡΤΕΣ
      6


Recommended Posts

sorry pou tha apogoiteusw tous antres alla den simfwnw. mporei na exw pesei stis eksaireseis... genikotera den m'aresei auti i stasi tou thimatos pou yotheteite.den sas areseio xaraktiras mias gynaikas? mhn to livanizeis file proxwra stin epomeni. an o kanonas einai oti oi gynaikes theloun lefta iparxoun exaireseis arketes gia olous, trust me...

an itan etsi foitites kai ergates den tha ton brexane pote ton pitsiriko. ;)

ααα εσύ χαλάς την πιάτσα :p :lol: :lol: :D σε παρακαλώ...δεν υπάρχουν :tease: σε άλλη χώρα ζεις προφανώς :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 180
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

μπορει να υπαρχουν.ομως μπορει να ειναι δυσκολο να τις βρεις.Παντως και να εχει καποιος καποια λεφτα δεν σημαινει πως η κοπελα πρεπει να βασιζει την σχεση στα λεφτα εκτος αν ειναι μια περιστασιακη σχεση οποτε αλλαζει.Αλλα για να κανεις κατι σοβαρο με καποια πρεπει να σε αγαπαει εστω και λιγο και να νοιαζεται για σενα και να μην θελει μονο σοπινγ θεραπυ..εξαλλου ειναι γνωστο οτι οι γυναικες χαλανε πολυ πιο ευκολα απο τους αντρες τα λεφτα οποτε αν η γυναικα ενδιαφερεται για τα λεφτα σου τοτε εισαι χαμενος απο χερι γιατι μπορει να σε καταστρεψει οικονομικα και στο τελος να παει με αλλον..

παντως ελπιζω αυτη που ειμαι τσιμπημενος να ειναι καλη κοπελα.μου αρεσει να ειμαι φιλος με καλα ατομα.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Για τις γυναίκες οι εποχές του 60 με τώρα είναι ίδιες...μερικές φορές βλέπω στο δρόμο κάτι γέρους με μικρούλες και αναρωτιέμαι:δεν κοιτάει τίποτα άλλο από το πορτοφόλι?Έπειτα μας λένε πως είναι μοντέρνες... :lol: :lol: :rolleyes:

 

Υ.ΓΜην αποκτήσετε ποτέ πολλά λεφτά,γιατί οι γυναίκες θα σας κολλάνε :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

sorry pou tha apogoiteusw tous antres alla den simfwnw. mporei na exw pesei stis eksaireseis... genikotera den m'aresei auti i stasi tou thimatos pou yotheteite.den sas areseio xaraktiras mias gynaikas? mhn to livanizeis file proxwra stin epomeni. an o kanonas einai oti oi gynaikes theloun lefta iparxoun exaireseis arketes gia olous, trust me...

an itan etsi foitites kai ergates den tha ton brexane pote ton pitsiriko. ;)

Δεν υπάρχουν και τόσες πολλές "εξαιρέσεις"...Μια γυναίκα που θα έχει δεσμό με έναν όμορφο αλλά αυτός την πηγαίνει απλά μία βόλτα και δεν έχει αυτοκίνητο ούτε πολλά λεφτά θα προτιμήσει το γέρο που θα την βάζει στη μερσεντάρα και θα την πηγαίνει στα πιο ακριβά εστιατόρια. :rolleyes: :!: :w00t: Παρ'το απόφαση οι γυναίκες θέλουν μεγάλη ζωή...λίγες είναι οι εξαιρέσεις... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια οι γυναικες (οι περισσοτερες ..) ειναι μεχρι τα 30 με τα μυαλα στα καγκελα.. Και εξηγω ..

Μεχρι εκεινη την ηλικια τους αρεσει να γκομενιαριζουν και οι συμβουλες που τους δινουν γνωστες και περιοδικα ειναι τετοιες που τις κανουν να συμπεριφερονται ετσι..

Στα 30 ειναι , συνηθως , η μεγαλη αλλαγή..

Πρεπει να βρω τον αντρα για τα παιδια μου...

στους 3 μηνες ή εξι πρεπει να παντρευτουν (αν ειναι και με παιδι ακομα καλυτερα)

μετα να κανουν παιδια ...

αλλα να κανουν και την ζωη τους ομως

 

αυτα πρεπει να γινουν μεχρι τα 33 γιατι μετα εχει περασει η μπογια τους και νιωθουν ανασφαλειες και λοιπα τετοια ...

Παντα υπαρχουν εξαιρεσεις ετσι ? αλλα κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα

 

φιλικα :D

Link to comment
Share on other sites

αυτα πρεπει να γινουν μεχρι τα 33 γιατι μετα εχει περασει η μπογια τους και νιωθουν ανασφαλειες και λοιπα τετοια ...

Παντα υπαρχουν εξαιρεσεις ετσι ? αλλα κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα

 

φιλικα :D

 

 

edw blepeis 18xrones 'kammenes'... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...