Jump to content

Ρεκορ σε ωρες μπροστα στο pc


Guest lagoudakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

22 ωρες!!!!!!!!!!!!Ο_Ο σε lan με τον ξαδερφο μου,στην Σουηδια! Μετα με πειρε ο υπνος πανω στο πληκτρολογιο
Link to comment
Share on other sites

16 ores na paizo synexeia nfsu2!!!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

12 ωρες γεματες μπροστα στο pc,μετα οταν σηκωθηκα εβλεπα πολυ θολα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια τι ωρες ειναι αυτες!!!! :blink: :blink: και ελεγα οτι το 10ωρο το δικο μου ειναι δυσκολο να το κανει αλλος :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Moy fainetai pos to recor moy einai pente synexomenes ores mprosta ston ypologisth.Den ginotan na katso perissotero,ta matia moy den antexan allo,hmoyn zalismenos.

Pantos kathe miamish ora enasxolhshs me ton ypologisth prepei na ginetai ena mikro dialeimma diarkeias 5-10 lepton,oste na ksekoyrastoyn ta matia kai to myalo.

Link to comment
Share on other sites

26 ώρες μπορστά στο pc πρώτα κάτι εργασίες και ύστερα κουβεντούλα με φιλαράκια και online games. Ύστερα τα παίξα λίγο γενικότερα αλλά μετα από 10 ώρες ύπνου επανήλθα :p ..
Link to comment
Share on other sites

26 ώρες μπορστά στο pc πρώτα κάτι εργασίες και ύστερα κουβεντούλα με φιλαράκια και online games. Ύστερα τα παίξα λίγο γενικότερα αλλά μετα από 10 ώρες ύπνου επανήλθα :p ..

26 ores :blink: :worry: ;;;;;Milas sovara;Den einai dynaton.Tha ekanes fantazomai arketa dialeimmata,etsi den einai;

Link to comment
Share on other sites

26 ores :blink: :worry: ;;;;;Milas sovara;Den einai dynaton.Tha ekanes fantazomai arketa dialeimmata,etsi den einai;

Σχεδόν κάθε 6ωρο απο ένα 10λεπτο περίπου αλλα και αυτά στο pc μπροστά. Είναι πολύ κουραστικό αλλά όταν έχεις και εργασίες να κάνεις δεν γίνεται και αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες στη δουλειά και μετά από ένα (αναγκαστικό, μέχρι να πάω σπίτι) διάλειμμα 2 περίπου ωρών, άλλες 14 με ελάχιστα και ολιγόλεπτα διαλείμματα.. και αυτά με dialup.. τώρα συνειδητοποιώ πόσο τρελή ήμουν :p

Link to comment
Share on other sites

Καθημερινά κανένα 14 ώρο...

και 4-5 φορές 8-άρο προβολής επισόδειων x-files.

 

Βέβαια το κορυφαίο ήταν όταν προσπαθήσαμε με κάτι φίλους να δούμε και τους 3 νονούς.... σερί...

 

:yawn: :yawn: :yawn:

Link to comment
Share on other sites

16 ores na paizo synexeia nfsu2!!!

 

 

Πεσταααα... !!!

Εκανα install το παιχνιδι στις 6:00 το απογευμα και το μονο που θυμαμαι ειναι οτι σηκωθηκα απο το PC στις 1:30 το μεσημερι της αλλης ημερας...

Οταν κοιμηθηκα εβλεπα κοντρες και μονταρισματα στα ονειρα μου !!! (Πλακα πλακα το ιδιο ειχα παθει καποτε με το Diablo 2 )

Link to comment
Share on other sites

H adiakoph xrhsimopoihsh toy ypologisth den prokalei epilhpsia se kapoies akraies periptoseis;

Toylaxiston gia ayton ton kindyno proeidopoioyn toys xrhstes toys ta perissotera PC GAMES.

Link to comment
Share on other sites

εχω ριξει μεχρι 16 ωρες για lineage2.. εκανα lan party και μετα συνεχισα μεχρι να παρω το lvl μου :) αν δεν ειχα δουλεια , δεν θα έφευγα και θα συνεχιζα.. απο σεπτεμβριο που θα παω φοιτητης θα αλλαξω το ρεκορ :D
Link to comment
Share on other sites

25 ώρες με το Sims 2 χωρίς διαλείμματα. Το πρώτο διάλειμμα που πήγα να κάνω ήταν μετα τις 25 ώρες για να φτιάξω καφέ και είδα μπροστά μου ένα κρεβάτι και σωριάστηκα... Ούτε το PC δεν έκλεισα... :lol:

EDIT: Και με CRT οθόνη παρακαλώ... Αφού μετά έκαιγαν τα μάτια μου :D

Link to comment
Share on other sites

Kai go pou nomiza oti kathomai poli ora sto pc. Sinithos 5-6 ores tin imera alla pote sinexomena giati variemai akoma kai otan paizo. To simperasma einia ena thelo proponisi akoma kai exo agona ayrio.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν έκατσα να μετρήσω, αν και οταν δε βγαίνω έξω (65% των βραδιων της εβδομάδας) κάθομαι κατα τις 18:00 μετά το φαϊ, και σηκώνωμαι κατα τις 3-4 το πρωι. Κοιμάμαι, ψυπνάω κατα τις 12-1 και ξανακάθομαι μέχρι να με φωνάξει η μανα μου να φαμε! Στην CTR, ειδικά αν τρεμοπαίζει, σου βγαίνουν τα μάτια...
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...