Jump to content

Πρόβλημα με σύνδεση λογαριασμού σε windows 10


pepi75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα χρόνια πολλά καλή χρονιά. Θα ηθελα τα φώτα σας. Οταν θέλω να συνδεθω στο λάπτοπ μου βγαζει 2 επιλογές, τον λογαριασμό μου και το Administrator . Εγω συνδεομαι σε λογαριασμό. Σήμερα πριν καν βαλω λογαριασμό είχε κολλήσει το βελάκι στο Administrator και συνδεθηκε εκεί . Αναγκαστικά περίμενα να κανει ενημερωσεις, και να το αλλάξω απο τις ρυθμίσεις όπως εχω ξανακάνει. Όταν όμως μπαίνω στις πληροφορίες δεν μου το βγάζει να το αλλάξω σε τοπικό λογαριασμό. Ο λογαριασμος μου είναι στους άλλους χρήστες και οταν παω εκεί η μόνη επιλογή είναι να κάνω αλλαγή τύπου λογαριασμού. Υπάρχει άλλος τρόπος να μπω με τον λογαριασμό μου? Και που κλείνω το λάπτοπ και το ανοίγω παλι έτσι συνδέεται. Δεν μπορώ να δουλεψω και έχω αγχωθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα χρόνια πολλά καλή χρονιά. Θα ηθελα τα φώτα σας. Οταν θέλω να συνδεθω στο λάπτοπ μου βγαζει 2 επιλογές, τον λογαριασμό μου και το Administrator . Εγω συνδεομαι σε λογαριασμό. Σήμερα πριν καν βαλω λογαριασμό είχε κολλήσει το βελάκι στο Administrator και συνδεθηκε εκεί . Αναγκαστικά περίμενα να κανει ενημερωσεις, και να το αλλάξω απο τις ρυθμίσεις όπως εχω ξανακάνει. Όταν όμως μπαίνω στις πληροφορίες δεν μου το βγάζει να το αλλάξω σε τοπικό λογαριασμό. Ο λογαριασμος μου είναι στους άλλους χρήστες και οταν παω εκεί η μόνη επιλογή είναι να κάνω αλλαγή τύπου λογαριασμού., απο εκεί μπορώ να το αλλαξω? Υπάρχει άλλος τρόπος να συνδεθω? Και που κλείνω το λάπτοπ και το ανοίγω παλι έτσι συνδέεται. Δεν μπορώ να δουλεψω και έχω αγχωθει.
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...