Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@aggelos33. Μήπως εχεις ενεργό αυτό;

 

711200522b055e268ef82ab14d4a4dde.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Έτσι ειναιb13768b622b922ce8e56a818b00f75ee.jpg

Είναι λάθος;Μηπως παίζει ρόλο ότι το έχω το facebook απενεργοποιημένο στο παρασκήνιο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by aggelos33
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Οταν μπαινω για να τραβήξω φωτογραφία,πανω αριστερα ειναι ενεργοποιημενο το Live.Αυτο πως απενεργοποιειται τελειως; Ενταξει το παταω πριν βγαλω φωτο και κανω τη δουλεια μου,αλλα δε γινεται συνεχεια να κανω αυτη τη κίνηση.Ειναι εκνευριστικό.Καμμια φορα το ξεχναω και βγαζω φωτο live.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Οταν μπαινω για να τραβήξω φωτογραφία,πανω αριστερα ειναι ενεργοποιημενο το Live.Αυτο πως απενεργοποιειται τελειως; Ενταξει το παταω πριν βγαλω φωτο και κανω τη δουλεια μου,αλλα δε γινεται συνεχεια να κανω αυτη τη κίνηση.Ειναι εκνευριστικό.Καμμια φορα το ξεχναω και βγαζω φωτο live.

 

Αν έβλεπες τις ρυθμίσεις θα το καταλάβαινες

Θα πας στις ρυθμίσεις κάμερας και ενεργοποιήσεις την διατήρηση ρυθμίσεων για Live Photo’s

Link to comment
Share on other sites

Αν έβλεπες τις ρυθμίσεις θα το καταλάβαινες

Θα πας στις ρυθμίσεις κάμερας και ενεργοποιήσεις την διατήρηση ρυθμίσεων για Live Photo’s

Μα δε θελω να ειναι ενεργοποιημένο.Πήγα στις ρυθμίσεις και ειναι εκει απενεργοποιημένο, αλλα οταν ανουγω τη καμερα αυτο εαν δεν το απενεργοποιήσω μόνος μου πανω δεξια...βγαζει live φωτό.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μα δε θελω να ειναι ενεργοποιημένο.Πήγα στις ρυθμίσεις και ειναι εκει απενεργοποιημένο, αλλα οταν ανουγω τη καμερα αυτο εαν δεν το απενεργοποιήσω μόνος μου πανω δεξια...βγαζει live φωτό.

 

 

Δεν κατάλαβες αυτό που γράφει στις ρυθμίσεις.

Πρέπει να ενεργοποιήσεις εκείνη την επιλογή, αλλιώς κάθε φορά πρέπει να ρυθμίζεις το Live Photos

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες αυτό που γράφει στις ρυθμίσεις.

Πρέπει να ενεργοποιήσεις εκείνη την επιλογή, αλλιώς κάθε φορά πρέπει να το ρυθμίζεις

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Α συγνώμη βρε φίλε...τωρα το καταλαβα.Ευχαριστώ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η αναβάθμιση 14.2

Παρατηρώ ότι η οθόνη σβήνει μπαμ

Δεν κάνει αυτό στο σταδιακό σβήσιμο μετά τα 30 sec

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η αναβάθμιση 14.2

Παρατηρώ ότι η οθόνη σβήνει μπαμ

Δεν κάνει αυτό στο σταδιακό σβήσιμο μετά τα 30 sec

 

Σαν να πήρε το κάτι μου ότι είχε διορθώσεις στον kernel

Ίσως ήταν μέσα και αυτό και αλλά πολλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Περναω και εγω τωρα 14.2.

 

Εννοεις οταν κανουμε shut down το κινητο για την οθονη?

Θα το τεσταρω. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Περναω και εγω τωρα 14.2.

 

Εννοεις οταν κανουμε shut down το κινητο για την οθονη?

Θα το τεσταρω. :happy:

 

Εννοώ οτι όταν περάσουν τα 30 δευτερόλεπτα τουλάχιστον στο κινητό μου μαυρίζει με την μια η οθόνη.

 

Στο ταμπλετ εξακολουθεί και σβήνει πιο σταδιακά χαμηλώνει η φωτεινότητα και μετά μαυρίζει

 

Updated 10.45.

*Μετά από 4 επανεκκινήσεις του κινητου έφτιαξε και πλέον σβήνει η φωτεινότητα σταδιακα

Edited by dleyteris

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Με την 14.2 όσοι την κάνατε πως την βλέπετε την μπαταρία; Επειδή πάνω που έστρωσε μετά την επαναφορά που εκανα στην 14.1 φοβάμαι να την κάνω την καινούργια,μην έχω θέμα πάλι με battery drain.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την 14.2 όσοι την κάνατε πως την βλέπετε την μπαταρία; Επειδή πάνω που έστρωσε μετά την επαναφορά που εκανα στην 14.1 φοβάμαι να την κάνω την καινούργια,μην έχω θέμα πάλι με battery drain.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Φίλε μου εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με την μπαταρία..

Εκανα επαναφορά μέσω υπολογιστή πρώτη φορά μετά από έναν χρονο γιατί είχα θέμα κατανάλωσης στην έκδοση 14

Η υγεία της μπαταρίας είναι 88% και πλέον σταμάτησα να ασχολούμαι.

Κάθε χρονο χάνουμε 10% μπαταρίας περίπου

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με την μπαταρία..

Εκανα επαναφορά μέσω υπολογιστή πρώτη φορά μετά από έναν χρονο γιατί είχα θέμα κατανάλωσης στην έκδοση 14

Η υγεία της μπαταρίας είναι 88% και πλέον σταμάτησα να ασχολούμαι.

Κάθε χρονο χάνουμε 10% μπαταρίας περίπου

 

 

Ναι οκ,αλλά δεν μιλάω για υγεία μπαταρίας...Μιλαω για battery drain.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένουμε δυο με τρεις μέρες να δούμε.

Χθες το βράδυ έκανα το update

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν με το τελευταίο update διορθώθηκε το bug με την χαμηλή φωτεινότητα που βγάζει καμία φορά κ επανέρχεται μόλις κλείσεις κ ανοίξεις το κινητό ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,να ρωτήσω τα μηνύματα από το 112 πως έρχονται στη συσκευή μας γιατί εμένα δεν μου έρχεται τίποτα ενω με την ίδια κάρτα που είχα στην προηγούμενη συσκευή ερχόταν κανονικά.Τι ρύθμιση πρέπει να κάνω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,να ρωτήσω τα μηνύματα από το 112 πως έρχονται στη συσκευή μας γιατί εμένα δεν μου έρχεται τίποτα ενω με την ίδια κάρτα που είχα στην προηγούμενη συσκευή ερχόταν κανονικά.Τι ρύθμιση πρέπει να κάνω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και δεν χαίρεσαι;

Πήγαινε ρυθμίσεις/γνωστοποιήσεις και τέρμα κάτω έχει συγκεκριμένες επιλογές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα μνμ του 112 έρχονται ΜΟΝΟΝ μέσω σήματος κινητής τηλεφωνίας. Αν έχεις flight mode με wifi calling δεν θα έλθει το μνμ

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η ανανέωση στο παρασκήνιο στις εφαρμογές τι ρόλο παίζει;Γιατι από όταν είχα θέμα με μπαταρία τις έχω όλες απενεργοποιημένες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η ανανέωση στο παρασκήνιο στις εφαρμογές τι ρόλο παίζει;Γιατι από όταν είχα θέμα με μπαταρία τις έχω όλες απενεργοποιημένες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

https://support.apple.com/el-gr/HT202070

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η ανανέωση στο παρασκήνιο στις εφαρμογές τι ρόλο παίζει;Γιατι από όταν είχα θέμα με μπαταρία τις έχω όλες απενεργοποιημένες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όταν ανοίγεις μια εφαρμογή την βρίσκεις μπροστά σου με το φρέσκο υλικό άσχετα αν είχες μπει τελευταία φορά πχ προχθές

Αν κλείσεις την επιλογή, κάθε φορά που ανοίγεις κάποια εφαρμογή περιμένεις λίγο να γίνει ανανέωση του υλικού που πρόκειται να δεις γιατί έχει μείνει στην τελευταία φορά που είχες ανοίξει την εφαρμογή πχ εχθές το βράδυ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγεις μια εφαρμογή την βρίσκεις μπροστά σου με το φρέσκο υλικό άσχετα αν είχες μπει τελευταία φορά πχ προχθές

Αν κλείσεις την επιλογή, κάθε φορά που ανοίγεις κάποια εφαρμογή περιμένεις λίγο να γίνει ανανέωση του υλικού που πρόκειται να δεις γιατί έχει μείνει στην τελευταία φορά που είχες ανοίξει την εφαρμογή πχ εχθές το βράδυ

 

Τάσο καλημέρα αυτό που λες είναι ή ανανέωση εφαρμογής στο παρασκήνιο παράδειγμα όταν φορτίζει συσκευή γίνονται τα update αυτόματα των εφαρμογών;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Τάσο καλημέρα αυτό που λες είναι ή ανανέωση εφαρμογής στο παρασκήνιο παράδειγμα όταν φορτίζει συσκευή γίνονται τα update αυτόματα των εφαρμογών;

 

Όχι μπερδεύεσαι

Εκείνο είναι αυτόματη ενημέρωση εφαρμογών. Κατεβάζει το App Store δηλαδή τις εκδόσεις τις νέες των εφαρμογών αυτόματα

Εγώ λέω για ανανέωση στο παρασκήνιο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...