Jump to content

Myphone.gr: Επίσημο Καλοκαιρινό meeting αυτή τη Κυριακή 10/7


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δύο χρόνια μετά το "άνοιγμα" των φόρα του myphone.gr και είπαμε να κάνουμε ένα ακόμα από τα φημισμένα μας meeting να το γιορτάσουμε και κυρίως να γνωριστούμε. Καλοκαιρινό αυτή τη φορά, κάτι που επιβάλει θέα στη θάλασσα και απογευματινή ωρίτσα για να μη... σκάσουμε!

 

Σας περιμένουμε όλους λοιπόν αυτή τη Κυριακή 10/7 στις 18.00 στο καφέ-μπαρ "ΝΑΙ" στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας (ΣΕΦ), να γνωριστούμε καλύτερα, να γελάσουμε, να ανταλλάξουμε νέα (κινητά και μη) και στο κάτω κάτω να πιούμε τον καφέ μας.

 

Όλοι ευπρόσδεκτοι, από το παλιότερο μέλος έως αυτό που ... θα γραφτεί τη Δευτέρα, ανεξάρτητα από αριθμό ποστ, όσοι είστε στην Αθήνα αλλά και όσοι θέλετε να κάνετε ένα ταξιδάκι απο κοντινές περιοχές, για να μας δείτε, ελάτε δε θα χάσετε!

 

Περισσότερες πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής σε αυτό το thread.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και εγω εκει. ολοι θα ειμαστε για να κανουμε αυτο που αγαπαμε περισσοτερο. Να μλησουμε & να ανταλλαξουμε αποψεις για την κινητη τεχνολογια.
Mess with the best die like the rest :spam: :ban: :stupid: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Κάναμε την ώρα συνάντησης, μια ώρα νωρίτερα. Ο λόγος εδώ :)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΝΟΕΡΑ (ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ) ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Το μυαλό μας θα είναι εκεί αλλα το σώμα στην Κρήτη!! :mad:

Καλά να περάσετε και να μας μεταφέρετε το κλίμα της συνάντησης αν θέλετε!! :O :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για δεύτερο κατα σειρά meeting δεν θα παραβρεθώ για λόγους αντιρήσεως στην παρουσία κάποιων μελών στα meeting's. Εύχομαι στους υπόλοιπους, καλά να περάσουν.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...