Jump to content

[OnePlus 7 Pro] Τροποποιήσεις - Βελτιώσεις - ROM-Mod-Tweaks


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχετε καμια προταση για custom rom που να μην εχει προβληματα;
Μου λειπει η παραμετροποιηση του Renovate Ice.
Όσο διάστημα είχα 7 pro(15 μήνες περίπου) σχεδόν όλο το διάστημα μοίρασα το χρόνο μια με RR μια msm xtended.
Το ίδιο και ένα εξάμηνο με 7T pro.

Η RR υποστηρίζεται ακόμα(με security patch) αλλά ειναι σε Android 10 ενώ η msm xtended κυκλοφορεί και σε Android 11.

Σε 8T με msm xtended είμαι και αυτή προτιμώ από οποιοδήποτε άλλη δοκίμασα σε όλα τα επίπεδα μου αρέσει περισσότερο.

Βγήκε σήμερα και νέα μηνιαία build με Σεπτεμβρίου security patch σε 7pro όπως και 8T.

Τσέκαρε xda η telegram αντίστοιχα threads/groups.

Sent from my IN2023 using Tapatalk



OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2021 at 2:41 ΜΜ, alextrela said:

Όσο διάστημα είχα 7 pro(15 μήνες περίπου) σχεδόν όλο το διάστημα μοίρασα το χρόνο μια με RR μια msm xtended.
Το ίδιο και ένα εξάμηνο με 7T pro.

Η RR υποστηρίζεται ακόμα(με security patch) αλλά ειναι σε Android 10 ενώ η msm xtended κυκλοφορεί και σε Android 11.

Σε 8T με msm xtended είμαι και αυτή προτιμώ από οποιοδήποτε άλλη δοκίμασα σε όλα τα επίπεδα μου αρέσει περισσότερο.

Βγήκε σήμερα και νέα μηνιαία build με Σεπτεμβρίου security patch σε 7pro όπως και 8T.

Τσέκαρε xda η telegram αντίστοιχα threads/groups.

Sent from my IN2023 using Tapatalk


 

Σε ευχαριστω Alex, θα τσεκαρω την msm xtended

Edited by crapatzi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εβαλα msm extended, την τελευταια του Οκτωβριου.
Ειναι πολυ καλη εκτος απο 2 πραγματακια:

1) Οταν το κινητο ειναι κλειστο μερικες φορες το πρωινο ξυπνητηρι δεν χτυπαει. Αναβει το κινητο 2 λεπτα πριν την ωρα του ξυπνητηριου αλλα δεν χτυπαει.
2) Δεν μπορω να βρω που εχει (αν εχει) customization για τα navbar buttons. Συνηθως βαζω να κανει sleep screen στο long press του back button αλλα δεν το βρισκω.

Κατα τα αλλα η rom εχει απειρα customizations απο τα οποια χρειαζομαι μονο 4-5!!!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα msm extended, την τελευταια του Οκτωβριου.
Ειναι πολυ καλη εκτος απο 2 πραγματακια:
1) Οταν το κινητο ειναι κλειστο μερικες φορες το πρωινο ξυπνητηρι δεν χτυπαει. Αναβει το κινητο 2 λεπτα πριν την ωρα του ξυπνητηριου αλλα δεν χτυπαει.
2) Δεν μπορω να βρω που εχει (αν εχει) customization για τα navbar buttons. Συνηθως βαζω να κανει sleep screen στο long press του back button αλλα δεν το βρισκω.
Κατα τα αλλα η rom εχει απειρα customizations απο τα οποια χρειαζομαι μονο 4-5!!!
Δεν έχει το 2 έχει πάμπολλα άλλα, αλλά όχι το συγκεκριμένο
Για το πρώτο δεν χρησιμοποιώ ξυπνητήρι.

Sent from my OnePlus 8T using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...