Jump to content

Samsung s10+ η κατι αλλο?


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια. Ηρθε η ωρα να αλλαξω τηλέφωνο εχω στην κατοχη μου το lg g7.συντομα θα πρεπει να παρω αλλο καθως θα φυγει απο τα χερια μου.το ποσο που διαθετω ειναι 600 τι μου προτείνετε? καθως τωρα ηθελα να παρω το p30 αλλα με αυτα που διαβάζω δεν θελω να κανω καποια βιαστικη κινηση.το s10 εχει την ίδια καμερα το βραδυ με το p30?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδιαίτερη άποψη για το αν η κάμερα του S10 είναι εξίσου καλή με του P30 το βράδυ, το P30 φημίζεται για τις νυχτερινές του btw... Όπως και να έχει πάντως, μιας και το ποσό που σκοπεύεις είναι μεγάλο, συμφωνώ μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση (αν ξεκαθαρίσει δηλ. σύντομα) να μην κινηθείς για Huawei και να προτιμήσεις καλύτερα το Samsung... Και ισάξιο να μην είναι στις βραδινές φώτος, η κάμερά του είναι σίγουρα από τις κορυφαίες που μπορείς να βρεις..
Link to comment
Share on other sites

Το p30 είναι καλύτερο το βράδυ από το s10. Και κατά πολύ θα έλεγα. Αλλά νομίζω είναι και το μόνο σημείο που υπερέχει. Μάλιστα η Samsung αρχίζει και το ψάχνει με night mode κλπ.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την βοηθεια παιδια. Και εγω εκει κλεινω, δεν ξερω σε θεμα μπαταριας το p30 αν ειναι πιο δυνατο απο το s10.το p30 το εχει ενας φιλος μου που δουλευει σε μαγαζι με κινηταβστην κυπρο και μου ειπε οτι κανονικα θα παρει την q ειρθε λεει αντιπρόσωπος απο την huawei.
Link to comment
Share on other sites

Το p30 έχω πιο φωτεινή κάμερα το βράδυ. Αυτό σε κάποιους αρέσει σε άλλους όχι.

 

Κατά τ άλλα όπως είναι τα πράγματα αυτή τη στιγμή, δε τίθεται ΚΑΝ δίλημμα

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.και εγω εκει πηγαινω προς samsung αλλα τωρα διαβαζω πως δεν υπαρχει λογως ανησυχίας καθως θα φτιαξει δικος της OS η χαβαη, και αυτο με κανει να το ξανασκέφτομαι!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον Τρολαρεις λέγοντας οτι θα επιλέξεις ενα κινητό με λειτουργικό που ΘΑ γίνει σε Χ διάστημα και δε θα ξερεις πως ειναι

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μα για αυτο ρωταω να μαθω!σιγουρο ειναι αυτο το οτι δεν θα ξερω πως θα ειναι.θα παω να το δω και απο κοντά το s10+να το δω και απο κοντα.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...