Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά για το plantronics 220 explorer μια ερώτηση : υπάρχει δυνατότητα όταν συνδεθεί με το pc να μεταφέρει τον ήχο στο ακουστικό π.χ. κατά την αναπαραγωγή μιας ταινίας ?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

φιλε orck εγω που ειχα προβλημα με το αγκιστρο πηγα στην αντιπροσωπεια της sony-ericson εδω στην πατρα και πηρα καινουργιο με περιπου 8 ευρω αν θυμαμαι καλα.φιλικα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πότε θα έρθει Ελλάδα Plantronics Voyager™ 855 και το Plantronics Voyager™ 815 αμάν το 650 που έχω έχει αρχίσει να παραδίδει πνεύμα . ποιο nokia ακουστικό συνδέετε με 2 κινητά ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πότε θα έρθει Ελλάδα Plantronics Voyager™ 855 και το Plantronics Voyager™ 815 αμάν το 650 που έχω έχει αρχίσει να παραδίδει πνεύμα . ποιο nokia ακουστικό συνδέετε με 2 κινητά ευχαριστώ

nokia κανένα.. το έψαξα κι εγώ

τελικά πήρα το plantronics 815 που λες από ebay

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κόστισε συνολικά και πόσες μέρες έκανε να έρθει ? Γενικά οι εντυπώσεις σου ποιες είναι από το συγκεκριμένο ακουστικό? Ευχαριστώ για το χρόνο σου
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί αρκετά με τα multipoint bluetooth αυτό που θέλω είναι να μπορεί να συνδεθεί συγχρόνως με 2 κινητά και να μπορώ να κάνω και να λαμβάνω κλήσεις σε όποιο από τα 2 κινητά και να λάβω κλήση.Δεν με ενδιαφέρει να ακούω μουσική στο bluetooth.Μπορεί κάποιος να μου πεί 4-5 μοντέλα που το κάνουν αυτό;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεσαι φίλε αγοράζεις το Plantronics 650 τώρα από τον γερμανό η από το e shop 50 euro η περιμένεις το Plantronics Voyager™ 815 σαν και εμένα είναι η ποιο συμφέρουσα και ποιοτική λύση αυτήν την στιγμή
Link to comment
Share on other sites

ειχα στην αρχη ενα bluetooth erricsson με το οποιο το κινητο μου samsung D500 δουλευε κανονικοτατα. οταν εσπασε πηγα αγορασα το wep 300 της samsung.

εχω το ακολουθο προβλημα.

πολλες φορες και ενω ειναι ζευγαρι με το κινητο οταν κανω μια κληση δε μεταφερεται στο ακουστικο αλλα μενει στο τηλεφωνο. τωρα τελευταια μελιστα πολλες φορες οταν απανταω απο το bluetooth παλι η κληση ειναι στο τηλεφωνο. ειναι μια πολυ εκνευριστικη κατασταση, επικινδυνη και δαπανηρη-ειδικα οταν οδηγαω- γιατι ενω περιμενω να μιλησω στο bluetooth εχουν ηδη απαντησει μονο που πρεπει να σηκωσω το τηλεφωνο...

το εχω παει 3 φορες στην omnitech. την πρωτη φορα μου το γυρισαν χωρις να κανουν τιποτα. τη δευτερη το κρατησαν 2.5 εβδομαδες χωρις να ξερω τι κανανε και συνεχιζει και εχει προβλημα. την τριτη μου ειπαν οτι επειδη ειχα μετονομασει τη συσκευη bluetooth σε "ακουστικα" αυτο ηταν το προβλημα-αλλα τελικα δεν ηταν- και τωρα μου λενε οτι πρεπει να τους αφησω το τηλεφωνο να το ελεγξουν. το προβλημα ειναι οτι η εγγυηση δεν υπαρχει και θα χρειαστει να δωσω 20 ευρω για κατι που τελικα μπορει να μη λυθει.

κανω αυτο το post για πολλους λογους:

1. εχει ξανακουσει κανεις σας για το προβλημα αυτο; αν μου προτεινατε κατι θα ημουν ευγνωμων...

2.μπορει να φταει το τηλεφωνο, ενω με αλλα bluetooth δουλευει κανονικα;(το τηλ ειναι απο γερμανια με αναβαθμιση λογισμικου με το τελευταιο software στην ελλαδα)

3.για να στηλιτευσω το κακο service και εξυπηρετηση της omnitech στην αθηνα

4. για να δω τι θα κανω. να το πεταξω και να παρω αλλο; να διαμαρτυρηθω καπου;

 

σημειωτεον οτι στις οδηγιες του bluetooth δε γραφει πουθενα για ασυμβατοτητα ή προβλημα με συσκευες ή δεν ξερω τι αλλο...

 

συγνωμη αν σας κουρασα και σας ευχαριστω για το χρονο σας αλλα η κατασταση ειναι παρα πολυ εκνευριστικη. το εχω αγορασει εδω και 2.5 μηνες και μου εχουν σπασει τα νευρα...:angry::angry::angry:

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο το έχω κι εγώ 2 μήνες το πήρα από το ebay και θα σας το χαρακτηρίσω μόνο με μιά λέξη... ΑΨΟΓΟ!!!
Link to comment
Share on other sites

To Plantronics Voyager™ 520 είναι multipoint;Θα μπορεί να διαχειριστεί τις κλησεις από 2 κινητά συγχρόνως;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

φιλέ μου είναι multipoint το 520. Αν θες να δεις την διαφορά του με το 815 μπες στην σελίδα της Plantronics και σύγκρινε τα. Για εμένα το 815 είναι μακραν το καλλίτερο

http://www.plantronics.com/north_america/en_US/products/mobile/bluetooth-headsets

Να ρωτήσω και εγώ κάτι ξέρει κάνεις πότε έρχεται στην Ελλάδα γιατί με τις online αγορές δεν τα πάω καλά . Μιλώ για το voyager 815 ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ από ebay το πήρα το 815 (ύστερα από επιτυχημένη εμπειρία του Nkapa)

το πήρα περίπου 65 ευρώ τελική τιμή και έκανε 2 βδομάδες περίπου να έρθει

 

από εντυπώσεις πολύ ευχαριστημένος όσον αφορά τη λειτουργία του

 

μόνο στο αυτί μου δεν το έχω καταφέρει ακόμα να κάτσει καλά και πέφτει..

και καμιά φορά που λένε ότι δε με ακούν αλλά αυτό συμβαίνει σπάνια και ίσως να οφείλεται και σε λάθος θέση που έχει κάτσει στο αυτί οπότε κοιτάει λάθος το μικρόφωνο..

 

για το πότε έρχεται Ελλάδα είχα στείλει mail στην plantronics και είχαν πει μέσα στην άνοιξη..

τώρα αν ισχύει αυτό θα δείξει

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Άν το κάνουν όπως και με το 665 τότε θα αργήσει πολύ να έρθει στην Ελλάδα.Μονόδρομος για τέτοιες αγορές το internet

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ από ebay το πήρα το 815 (ύστερα από επιτυχημένη εμπειρία του Nkapa)

το πήρα περίπου 65 ευρώ τελική τιμή και έκανε 2 βδομάδες περίπου να έρθει

 

από εντυπώσεις πολύ ευχαριστημένος όσον αφορά τη λειτουργία του

 

μόνο στο αυτί μου δεν το έχω καταφέρει ακόμα να κάτσει καλά και πέφτει..

και καμιά φορά που λένε ότι δε με ακούν αλλά αυτό συμβαίνει σπάνια και ίσως να οφείλεται και σε λάθος θέση που έχει κάτσει στο αυτί οπότε κοιτάει λάθος το μικρόφωνο..

 

για το πότε έρχεται Ελλάδα είχα στείλει mail στην plantronics και είχαν πει μέσα στην άνοιξη..

τώρα αν ισχύει αυτό θα δείξει

Μπορείς να μου πείς τι είχε μέσα το κουτί που παρέλαβες;Απ' ότι κατάλαβα σίγουρα δεν είχε άγγιστρο για το αυτί

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

είχε και μάλιστα 2 άγκιστρα

4 λαστιχένια "ear-buds" (δε ξέρω πως να το πω στα ελληνικά)

φορτιστή 100-220v (μαζί με αντάπτορα για ελληνική πρίζα που έβαλε ο πωλητής από το ebay)

οδηγίες χρήσης

και φυσικά το 815 :)

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

plantronics 655 τρομερο και μικρο

 

san to we200? psaxnw ena mikro kai omorfo bluetooth headset gia otan eimai sto amaksi h to mhxanaki.to wep200 mou arese giati einai to poio mikro pou exw dei! kamia protash?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα καλό Bluetooth ακουστικό για ταυτόχρονη σύνδεση με 2 κινητά. Ευχαριστώ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=75258

 

kατα τα αλλα plantronics 650 ¨:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από την ανάγκη για την απόκτηση ενός αξιόπιστου multipoint bluetooth προχώρησα στην αγορά του plantronics 815 και τώρα είμαι στην αναμονή για την παραλαβή του.Οπότε είμαι και να σπρώχνω γρήγορα το plantronics 665...κανένας ενδιαφερόμενος;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά κάπου διάβασα ότι κυκλοφορούν και κινεζικες μαϊμούδες στο ebay. ΑΠο που το πέρνετε ( plantronics 815,866 ) πώς είστε σίγουροι για την γνησιοτητα, και πώς σας το στέλνουν ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό εννοείται για τις μαϊμούδες!!!Αφού κυκλοφορούν και εδώ "υποκατάστατα" δεν θα κυκλοφορούν και στο ebay;

Εγώ έχω πάρει αρκετές φορές τέτοια.. αλλά εν γνώσει μου ..

Το χρεώνεσαι στην πιστωτική ή την χρεωστική σου, ή όποιον τρόπο πληρωμής έχεις επιλέξει, και στο στέλνουν συστημένο μέσω ΕΛ.ΤΑ. σπίτι σου.. (συνήθως, γιατί είναι ο πιο φθηνός τρόπος).

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...