Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

......

1. Ως ηχο μηνυματος μπορεις να βαλεις .AMR .MP3 .AAC ή εχει τους προεπιλεγμενους ηχους της "μανας του"?

2. Ως ηχο ξυπνητηριου μπορεις να κανεις το ιδιο?

1. Ναι, ό,τι θέλεις από τα formats που αναπαράγει (αλλά δεν έχω τσεκάρει αν έχει κάποιο περιορισμό στη διάρκεια).

2. Τα πάντα. Επίσης μπορείς να προγραμματίσεις και το ραδιόφωνο σαν ξυπνητήρι (αρκεί να μην ξεχάσεις να έχεις συνδέσει και το handsfree που το χρησιμοποιεί σαν κεραία και χωρίς αυτό δεν παίζει).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eλατε ρε παιδια ας μην υπερβαλουμε...δεν ειναι τυχαια η νοκια κ καθε αλλη νοκια, απο τις πρωτες εταιρειες κινητων στον κοσμο...επειδη εχουμε SE εμεις δε σημαινει πως οι αλλες μαρκες ειναι σκαρτες.Ο,τι ειναι,ας ειναι για παρτυ τους.

Λοιπον...εχω ερωτησεις..

1. Ως ηχο μηνυματος μπορεις να βαλεις .AMR .MP3 .AAC ή εχει τους προεπιλεγμενους ηχους της "μανας του"?

2. Ως ηχο ξυπνητηριου μπορεις να κανεις το ιδιο?

 

Ναι και ναι!

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ένα κινητό νεότερο του Κ700, να παρουσιάζει περισσότερα προβλήματα απο αυτό, ακόμα και απο πλευράς hardware

 

όχι τπτ άλλο αλλά έχω πειστεί για το κινητό και κοιτάω το Κ700 μου "κάπως"... :)

Link to comment
Share on other sites

Eλατε ρε παιδια ας μην υπερβαλουμε...δεν ειναι τυχαια η νοκια κ καθε αλλη νοκια, απο τις πρωτες εταιρειες κινητων στον κοσμο...επειδη εχουμε SE εμεις δε σημαινει πως οι αλλες μαρκες ειναι σκαρτες.Ο,τι ειναι,ας ειναι για παρτυ τους.

Λοιπον...εχω ερωτησεις..

1. Ως ηχο μηνυματος μπορεις να βαλεις .AMR .MP3 .AAC ή εχει τους προεπιλεγμενους ηχους της "μανας του"?

2. Ως ηχο ξυπνητηριου μπορεις να κανεις το ιδιο?

 

koitaxe i noki einai prwti epidi exei dimiourgeisei ena megalo onoma apo tis arxes. Dld einai fimismeni gia ta eukola meu tis k gia tin anthektikotita twn kinitwn tis.

Omws to thewrw aparadexto apo pleuras s.e na xrisimopoiei tetoia ilika gia na tipwsei kati panw stis siskeues tis dld aurio tha aggizoume to sima tis s.e k auto tha xevafei i tha exafanizete ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

koitaxe i noki einai prwti epidi exei dimiourgeisei ena megalo onoma apo tis arxes. Dld einai fimismeni gia ta eukola meu tis k gia tin anthektikotita twn kinitwn tis.

Omws to thewrw aparadexto apo pleuras s.e na xrisimopoiei tetoia ilika gia na tipwsei kati panw stis siskeues tis dld aurio tha aggizoume to sima tis s.e k auto tha xevafei i tha exafanizete ?

polu swsta ta les file mou!!anti na paei na ginei kalhterh h s.e ginete xeiroterh!!!eleos pote 8a balei mualo??

Link to comment
Share on other sites

παιδια παω στη σελιδα της σονυ για update.και ενω τα κανω ολα κανονικα(εχο συνδεσει το κινητο,εχω το pcsuite sto pc) kai κανω accept(για να κατεβασει ενα αρχειο 12mb) μετα μου βγαζει μια σελιδα κενη της σονυ....για ποιο λογο?μηπως δεν χρειαζετε αναβαθμιση?ξερει κανενας απο που αλλου μπορω να κανω αναβαθμιση...?
Link to comment
Share on other sites

Εκανες ότι λέει ο οδηγός? Κοίτα στο digital profile, οι ρυθμίσεις να είναι mobile και όχι mobile AVC. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Α, και μια μικρή? λεπτομέρεια. Το movie to mobile είναι το μοναδικό που κατάφερα να έχω υπότιτλους.

 

 

Ok το βρήκα τελικά ψάχνωντας έβαζα mobile AVC.

Όσο για τους υπότιτλους έχεις δίκιο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδια παω στη σελιδα της σονυ για update.και ενω τα κανω ολα κανονικα(εχο συνδεσει το κινητο,εχω το pcsuite sto pc) kai κανω accept(για να κατεβασει ενα αρχειο 12mb) μετα μου βγαζει μια σελιδα κενη της σονυ....για ποιο λογο?μηπως δεν χρειαζετε αναβαθμιση?ξερει κανενας απο που αλλου μπορω να κανω αναβαθμιση...?

 

Aντί για τον Internet Explorer δοκίμασε να το κάνεις με τον Firefox.

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

παιδια παω στη σελιδα της σονυ για update.και ενω τα κανω ολα κανονικα(εχο συνδεσει το κινητο,εχω το pcsuite sto pc) kai κανω accept(για να κατεβασει ενα αρχειο 12mb) μετα μου βγαζει μια σελιδα κενη της σονυ....για ποιο λογο?μηπως δεν χρειαζετε αναβαθμιση?ξερει κανενας απο που αλλου μπορω να κανω αναβαθμιση...?

Από ό,τι θυμάμαι η συσκευή σου είναι live και σου έχω ξανα-απαντήσει στο ίδιο ερώτημα...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=975273#post975273

 

@TinaChriss

Τα Briefcases σου είναι πολύ καλά, αλλά αυτό που δεν παίζεται είναι οι υπογραφές σου! Νά' σαι καλά!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

(αν ξανααγορασω εγω vlive.....poy na ksero ti tha travousa ...)ok.να ρωτησω κατι αλλο.εχω μερικα βιντεο στο pc apo to internet.και οταν τα μεταφερω στο κινητο δεν παιζουνε.τι πρεπει να κανω για να παιξουνε...?
Link to comment
Share on other sites

(αν ξανααγορασω εγω vlive.....poy na ksero ti tha travousa ...)ok.να ρωτησω κατι αλλο.εχω μερικα βιντεο στο pc apo to internet.και οταν τα μεταφερω στο κινητο δεν παιζουνε.τι πρεπει να κανω για να παιξουνε...?

Φίλε μου, και αυτό έχει απαντηθεί από πολλούς, και μάλιστα πρόσφατα. Αν διαβάσεις τις 5-6 τελευταίες σελίδες θα βρεις πολλές πληροφορίες.

Γενικά, θα σου έλεγα πριν ρωτήσεις να ψάχνεις λίγο σε αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί (κυρίως πρόσφατα), ή και να χρησιμοποιείς την "αναζήτηση σε αυτό το θέμα". Αυτή είναι άλλωστε η λογική ενός forum, σε αντίθεση με εκείνη ενός chat. Διαφορετικά, απλά κάποια στιγμή δεν θα σου απαντά κανείς... Παρακαλώ μην με παρεξηγήσεις, σου το λέω εντελώς φιλικά, βλέπω ότι είσαι πρόσφατο μέλος και προφανώς δεν έχεις ακόμα συνηθίσει :)

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ένα κινητό νεότερο του Κ700, να παρουσιάζει περισσότερα προβλήματα απο αυτό, ακόμα και απο πλευράς hardware

 

όχι τπτ άλλο αλλά έχω πειστεί για το κινητό και κοιτάω το Κ700 μου "κάπως"... :)

 

Ρωτα και εμας που πηραμε το κ700 απο τους πρωτους να σου πουμε τα χιλια προβληματα που ειχε :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες μπορεί να μου πει κάποιος αν του έχει συβμεί αυτό.

 

Πρώτα συνέβη σε έναν φίλο μου που είχε το Κ750 τώρα και σε μένα που το πείρα. Ενώ συνδεώμουν κανονικά και έστελνα με bluetooth σε nokia 6680 μετά την 4-5 φορα μου αρχισε να κάνει επανεκινήσεις κάθε φορά που προρπαθούσα να του στείλω.... και αυτό το κάνει μόνο με το 6680. Προσπαθώ να καταλάβω αν φταίει τελικά το δικό μας κινητό ή το nokia....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, και αυτό έχει απαντηθεί από πολλούς, και μάλιστα πρόσφατα. Αν διαβάσεις τις 5-6 τελευταίες σελίδες θα βρεις πολλές πληροφορίες.

Γενικά, θα σου έλεγα πριν ρωτήσεις να ψάχνεις λίγο σε αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί (κυρίως πρόσφατα), ή και να χρησιμοποιείς την "αναζήτηση σε αυτό το θέμα". Αυτή είναι άλλωστε η λογική ενός forum, σε αντίθεση με εκείνη ενός chat. Διαφορετικά, απλά κάποια στιγμή δεν θα σου απαντά κανείς... Παρακαλώ μην με παρεξηγήσεις, σου το λέω εντελώς φιλικά, βλέπω ότι είσαι πρόσφατο μέλος και προφανώς δεν έχεις ακόμα συνηθίσει :)

 

 

H μονη λυση ειναι η δημιουργια ενος FAQ. . Ετσι σωθηκε περυσι το αντιστοιχο θεμα του Κ700.

Δεν μπορει ο καθενας που θελει να κανει μια ερωτηση να εχει το αγχος οτι θα τα ακουσει απο τους αλλους! :rtfm: :sorry: :rtfm:

Μη ξεχνατε οτι η καθημερηνη παρακολουθηση δεν ειναι για ολους ευκολη. Αν καποιος μπαινει 2-3 φορες την εβδομαδα, καθε φορα θα πρεπει να διαβασει 15 σελιδες :wacko: .

 

Εξ' αλλου: Frequent Asked Questions = Συχνα Ερωτουμενες Ερωτησεις

Αυτο δεν συμβαινει και εδω??

Link to comment
Share on other sites

K750 Firmware Overview

 

Each firmware revision listed below contains the fixes listed against that revision plus the fixes of all the firmwares above that entry.

 

R1A044

- First release

- JBenchmark 1 - approx 3894

- JBenchmark 2 - approx 334

- JBenchmark 3D LQ - approx 131

- JBenchmark 3D HQ - approx 89

- Software versions:

LCD 0

Camera 3.8

ITP CXC 125 932 R1B

 

R1C004

- Vodafone specific

- Released around 3/6/05

- No reported changes from R1A044

- As is the case with the K700, Vodaphone's R1C004 supports DRMed MP3s only.

- Software versions:

LCD 0

Camera 3.8

ITP CXC 125 932 R1B

 

R1J002

- Released on SEUS 13/6/05

- Standby crash fixed / improved.

- Increased call and Media Player volume.

- Games menu operates much more smoothly.

- Smoother video playback

- General UI performance improvements

- Improvements and bug fixes to Bluetooth headset support.

- The auto focus beep sound has been changed.

- Saving a photo to the Memory Stick is now quicker.

- New MP3 folder on Memory stick

- Fixed the month names in the calendar for various european languages.

- Camera sounds are muted when in silent mode in some firmware locales (EU_1 , but not EU_3).

- Minimised Media Player icon changed.

- SMS 'to' text now black (previously white).

- A "Fully Charged" message is now displayed on screen when the phone has finished charging.

* PROBLEM: GPRS comms has been broken on many O2 phones and some phones from other service providers.

* PROBLEM: Video recording quality (bitrate) has been reduced.

- JBenchmark 1 - approx 3908

- JBenchmark 2 - approx 344

- JBenchmark 3D LQ - approx 205

- JBenchmark 3D HQ - approx 114

- Software versions:

LCD 0

Camera 4.4

ITP CXC 125 932 R1B

 

R1L002

- Released on SEUS 30/6/05

- Fixes the O2 GPRS issue introduced in R1J

- Video recording quality as R1J (i.e. inferior to firmwares previous to R1J)

- JBenchmark 1: 3880

- JBenchmark 2: 335

- JBenchmark 3D LQ - approx 201

- JBenchmark 3D HQ - approx 121

- Software versions:

LCD 0

Camera 4.4

ITP CXC 125 932 R1B

 

R1N005

- Released by SETool on 30/6/05

- Test firmware

- Known bugs with this firmware

 

To find out which firmware revision your phone currently has installed, perform the following:

 

>*<<*<*

 

Where < and > represents pushing the joystick left and right respectively.

 

Firmware updates will require the installation of the Sony Ericsson K750/D750/W800 Update Service USB driver before visiting the K750 SEUS.

Follow the instructions carefully.

 

Για να ξέρετε τι διορθώνει η κάθε αναβάθμιση και να μη γίνονται οι ίδιες ερωτήσεις :)

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

K750 Firmware Overview

Για να ξέρετε τι διορθώνει η κάθε αναβάθμιση και να μη γίνονται οι ίδιες ερωτήσεις :)

Ευχαριστουμε για ολα αυτα που εγραψες κ το φιλοτιμο που δειχνεις γενικως...

Αν σου ζητουσα μια χαρη θα τσαντιζοσουν??? :O

Μηπως (αφου εκανες το καλο),μπορεις να κανεις κ μια ψιλομεταφρασουλα γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα απο "ορολογιες" αγγλικου λεξιλογιου??? :fool:

 

(Παρεπιπτοντως θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον pavlos 364 & geovass για την αμεση απαντηση τους κι εν συνεχεια το ποσο πολυ χαρηκα που θα μπορω να βαζω ως ηχο μηνυματος ο,τι θελω!!!Εχει πολυ χαβαλεεε...οπως το νοκια μου το 6230-να'ναι καλα...δεν εχω παραπονο,απλα το βαρεθηκα..η αληθεια να λεγεται..)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για ολα αυτα που εγραψες κ το φιλοτιμο που δειχνεις γενικως...

Αν σου ζητουσα μια χαρη θα τσαντιζοσουν??? :O

Μηπως (αφου εκανες το καλο),μπορεις να κανεις κ μια ψιλομεταφρασουλα γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα απο "ορολογιες" αγγλικου λεξιλογιου??? :fool:

 

(Παρεπιπτοντως θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον pavlos 364 & geovass για την αμεση απαντηση τους κι εν συνεχεια το ποσο πολυ χαρηκα που θα μπορω να βαζω ως ηχο μηνυματος ο,τι θελω!!!Εχει πολυ χαβαλεεε...οπως το νοκια μου το 6230-να'ναι καλα...δεν εχω παραπονο,απλα το βαρεθηκα..η αληθεια να λεγεται..)

 

K750 firmware επισκόπηση

Κάθε firmware αναθεώρηση που απαριθμείται κατωτέρω περιέχει τις αποτυπώσεις που απαριθμούνται ενάντια σε εκείνη την αναθεώρηση συν τις αποτυπώσεις όλων των firmwares επάνω από εκείνη την είσοδο.

R1A044 - Πρώτη απελευθέρωση

- JBenchmark 1 - περ. 3894

- JBenchmark 2 - περ. 334

- JBenchmark τρισδιάστατο LQ - περ. 131 -

Τρισδιάστατο HQ JBenchmark - περ. 89

- Εκδόσεις λογισμικού: LCD 0

φωτογραφική μηχανή 3.8 ITP CXC 125.932

 

R1B R1C004 - Vodafone συγκεκριμένο -

Απελευθερωμένο περίπου το 3/6/05 -

Καμία αναφερόμενη αλλαγή από R1A044 -

Όπως συμβαίνει με K700, υποστηρίξεις DRMed MP3s R1C004 Vodaphone μόνο. - Εκδόσεις λογισμικού: LCD 0 φωτογραφική μηχανή 3.8 ITP CXC 125.932 R1B

 

R1J002 - Απελευθερωμένος σε SEUS 13/6/05

- Εφεδρική συντριβή σταθερή/βελτιωμένη. -

Αυξανόμενος όγκος κλήσης και παικτών MEDIA. -

Οι επιλογές παιχνιδιών λειτουργούν πιό ομαλά. -

Ομαλότερη τηλεοπτική αναπαραγωγή ήχου -

Γενικές βελτιώσεις απόδοσης UI -

Βελτιώσεις και αποτυπώσεις ζωύφιου στην υποστήριξη κασκών Bluetooth. - Τον αυτόματο ήχο ηχητικών σημάτων εστίασης έχουν αλλάξει. -

Η διάσωση μιας φωτογραφίας στο ραβδί μνήμης είναι τώρα γρηγορότερη. - Νέος MP3 φάκελλος στο ραβδί μνήμης -

Καθόρισε τα ονόματα μήνα στο ημερολόγιο για τις διάφορες ευρωπαϊκές γλώσσες. -

Τους ήχους φωτογραφικών μηχανών χαμηλώνουν όταν είναι στο σιωπηλό τρόπο σε μερικά firmware σύνολα τοπικής προσαρμογής (EU_1, αλλά όχι EU_3). -

Ελαχιστοποιημένη εικόνα παικτών MEDIA που αλλάζουν. -

SMS "" στο Μαύρο κειμένων τώρα (προηγουμένως λευκό). -

Ένα "πλήρως χρεωμένο" μήνυμα επιδεικνύεται τώρα στην οθόνη όταν τελειώσει το τηλέφωνο τη χρέωση.

* ΠΡΟΒΛΗΜΑ: GPRS comms έχουν σπάσει σε πολλά τηλέφωνα Ο2 και μερικά τηλέφωνα από άλλους φορείς παροχής υπηρεσιών.

* ΠΡΟΒΛΗΜΑ: Η τηλεοπτική ποιότητα καταγραφής (ποσοστό δυαδικών ψηφίων) έχει μειωθεί. -

JBenchmark 1 - περ. 3908 -

JBenchmark 2 - περ. 344 -

JBenchmark τρισδιάστατο LQ - περ. 205 -

Τρισδιάστατο HQ JBenchmark - περ. 114 -

Εκδόσεις λογισμικού: LCD 0 φωτογραφική μηχανή 4.4 ITP CXC 125.932 R1B

 

R1L002 - Απελευθερωμένος σε SEUS 30/6/05 -

Καθορίζει το ζήτημα Ο2 GPRS που εισάγεται R1J -

Τηλεοπτική ποιότητα καταγραφής ως R1J (δηλ. κατώτερος από τα firmwares προηγούμενα R1J) -

JBenchmark 1: 3880 -

JBenchmark 2: 335 -

JBenchmark τρισδιάστατο LQ - περ. 201 -

Τρισδιάστατο HQ JBenchmark - περ. 121 -

Εκδόσεις λογισμικού: LCD 0 φωτογραφική μηχανή 4.4 ITP CXC 125.932 R1B

 

R1N005 - Απελευθερωμένος από SETool στο 30/6/05

- Firmware δοκιμής -

Γνωστά ζωύφια με αυτό το firmware

 

Για να ανακαλύψει ποια firmware αναθεώρηση το τηλέφωνό σας αυτήν την περίοδο έχει εγκαταστήσει, εκτελέστε τα εξής:

> * <<* <* Όπου < και > αντιπροσωπεύει την ώθηση του πηδαλίου που αφήνεται και σωστού αντίστοιχα.

 

Firmware οι αναπροσαρμογές θα απαιτήσουν την εγκατάσταση του οδηγού υπηρεσιών USB αναπροσαρμογών της Sony Ericsson K750/D750/W800 πρίν επισκέπτονται το K750 SEUS. Ακολουθήστε τις οδηγίες προσεκτικά.

 

Μια γρηγορη μεταφραση απο το systran :D h**p://trans.otenet.gr/systran/box

 

Μπορει να υπαρχουν καποια λαθη λογω αυτοματης μεταφρασης :O

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες μπορεί να μου πει κάποιος αν του έχει συβμεί αυτό.

 

Πρώτα συνέβη σε έναν φίλο μου που είχε το Κ750 τώρα και σε μένα που το πείρα. Ενώ συνδεώμουν κανονικά και έστελνα με bluetooth σε nokia 6680 μετά την 4-5 φορα μου αρχισε να κάνει επανεκινήσεις κάθε φορά που προρπαθούσα να του στείλω.... και αυτό το κάνει μόνο με το 6680. Προσπαθώ να καταλάβω αν φταίει τελικά το δικό μας κινητό ή το nokia....

 

Το εχουν πει και πιο παλια οτι ειναι προβλημα του Nokia , μπλοκαρει το Κ750.

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Εφεδρική συντριβή σταθερή/βελτιωμένη. :lol:

 

Αυξανόμενος όγκος κλήσης και παικτών MEDIA. :knife:

 

Ομαλότερη τηλεοπτική αναπαραγωγή ήχου - :wacko:

 

Βελτιώσεις και αποτυπώσεις ζωύφιου :p στην υποστήριξη κασκών Bluetooth. :tease:

 

Η διάσωση μιας φωτογραφίας στο ραβδί μνήμης είναι τώρα γρηγορότερη :X

 

Νέος MP3 φάκελλος στο ραβδί μνήμης -

 

Ελαχιστοποιημένη εικόνα παικτών MEDIA που αλλάζουν.

 

Ένα "πλήρως χρεωμένο" μήνυμα επιδεικνύεται τώρα στην οθόνη όταν τελειώσει το τηλέφωνο τη χρέωση.

 

* ΠΡΟΒΛΗΜΑ: GPRS comms έχουν σπάσει σε πολλά τηλέφωνα Ο2 και μερικά τηλέφωνα από άλλους φορείς παροχής υπηρεσιών.

 

* ΠΡΟΒΛΗΜΑ: Η τηλεοπτική ποιότητα καταγραφής (ποσοστό δυαδικών ψηφίων) έχει μειωθεί.

 

:stupid: Γνωστά ζωύφια με αυτό το firmware :hunter:

 

> * <<* <* Όπου < και > αντιπροσωπεύει την ώθηση του πηδαλίου :whip: που αφήνεται και σωστού αντίστοιχα.

 

 

Φιλε memix εχεις δικιο για καποια λαθακια απο την αυτοματη μεταφραση αλλα να 'σαι καλα γελασα πρωι πρωι!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οντως, φοβερη μεταφραση :D :p Ολα τα... "παραξενα" τα ειδα στο παραπανω σχολιο και εριξα πολυ γελιο και με τα smilies που εβαλες :D Κορυφαια :p

Φοβερο smiley αυτο: :tease:

Link to comment
Share on other sites

όταν πάω να κάνω χρονισμό με το outlook μου βγάζει το μήνυμα

 

«The phone connected to the computer is not supported for synchronization by this version of the software »

 

τι να κάνω???

Link to comment
Share on other sites

όταν πάω να κάνω χρονισμό με το outlook μου βγάζει το μήνυμα

 

«The phone connected to the computer is not supported for synchronization by this version of the software »

 

τι να κάνω???

poia ekdosh logismikou exeis??

Link to comment
Share on other sites

H μονη λυση ειναι η δημιουργια ενος FAQ. . Ετσι σωθηκε περυσι το αντιστοιχο θεμα του Κ700.

Δεν μπορει ο καθενας που θελει να κανει μια ερωτηση να εχει το αγχος οτι θα τα ακουσει απο τους αλλους! :rtfm: :sorry: :rtfm:

Μη ξεχνατε οτι η καθημερηνη παρακολουθηση δεν ειναι για ολους ευκολη. Αν καποιος μπαινει 2-3 φορες την εβδομαδα, καθε φορα θα πρεπει να διαβασει 15 σελιδες :wacko: .

 

Εξ' αλλου: Frequent Asked Questions = Συχνα Ερωτουμενες Ερωτησεις

Αυτο δεν συμβαινει και εδω??

Συμφωνώ απολύτως. Και αυτό το thread θα σωθεί και όλοι θα βγάζουν άκρη ευκολότερα.

Ερώτηση (μάλλον προς mods): Ποιος ανοίγει τέτοιο θέμα; Ποιος το γεμίζει; Περιμένουμε κάποιον mod ή μπορούμε να βοηθήσουμε όλοι;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε memix εχεις δικιο για καποια λαθακια απο την αυτοματη μεταφραση αλλα να 'σαι καλα γελασα πρωι πρωι!!! :lol:

 

Τουλαχιστον ο memix ειχε το φιλοτιμο να το μεταφρασει και ας ηταν απο αυτοματο μετατροπεα...γιατι μηπως κανενας απο εσας θα εκανε τον κοπο να το μεταφρασει μονος του?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...