Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tha mporoyses na mou to steileis?

 

Καλώς ήρθες στο φόρουμ.

Αυτό το μήνυμα που έκανες παράθεση θα πρέπει να είναι πολύ-πολύ πίσω.

Το MyPhoneExplorer κυκλοφορεί εδώ και καιρό με την ελληνική μετάφραση.

Και μπορείς να το κατεβάσεις από δω:

http://www.fjsoft.at/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει τις επαφές του αποθηκευμένες μόνο στην SIM?

Αν ναι, να τις μεταφέρει και στην μνήμη του κινητού. Ή αν δεν θέλει, να βάλει ως προεπιλεγμένες τις επαφές της SIM.

 

Το δοκιμασαμε, αλλα παλι λεει " αγνωστος ".

Link to comment
Share on other sites

Από κει θα επιλέξεις ποιές επαφές θα βλέπει από προεπιλογή το κινητό. Αν οι επαφές είναι στην μνήμη του κινητού (που είναι το σωστό) και όχι στην SIM θα πρέπει να είναι προεπιλογή, να διαβάζει τις επαφές της μνήμης του κινητού.
Link to comment
Share on other sites

Οχι, παλι αγνωστος λεει.

 

Τι να σου πω φίλε μου. Κάτι άλλο δεν μπορώ να σκεφτώ. Εκτός αν είναι προβληματικό το κινητό. Αλλά τέτοιου είδους πρόβλημα δεν θυμάμαι να το ανέφερε άλλος. Ίσως μια αναβάθμιση να βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις βαλει τον ιδιο αριθμο σε 2 διαφορετικες επαφες;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Μετα απο πολυετη χρηση συσκευων Nokia πηρα το K750,εχω ομως ενα προβλημα.Καθε φορα που σβηνω την συσκευη οι συντομευσεις του πολυπληκτρου ξαναγινονται οπως ηταν οπως το αγορασα,ενω εχω επιλεξει αλλες.Επισης η ενταση των mp3 ειναι χαμηλη σε σχεση με καποια nokia (6680,6280).Εχω την R1CA021,χρειαζεται αναβαθμιση ή να προσανατολιστω αλλου.Ευχαριστω.
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Μετα απο πολυετη χρηση συσκευων Nokia πηρα το K750,εχω ομως ενα προβλημα.Καθε φορα που σβηνω την συσκευη οι συντομευσεις του πολυπληκτρου ξαναγινονται οπως ηταν οπως το αγορασα,ενω εχω επιλεξει αλλες.Επισης η ενταση των mp3 ειναι χαμηλη σε σχεση με καποια nokia (6680,6280).Εχω την R1CA021,χρειαζεται αναβαθμιση ή να προσανατολιστω αλλου.Ευχαριστω.

Κι εγώ αυτή την έκδοση έχω και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με τις συντομεύσεις. Άρα δεν είναι θέμα αναβάθμισης.:(

Όσων αφορά τα mp3 αυτό που κάνω εγώ είναι να αυξάνω την έντασή τους στο pc (με το Nero WaveEditor). 2-3 κλικ αύξησης του volume είναι αρκετά για να παίζουν ΠΟΛΥ δυνατά στο κινιτό! :)

Get a life...
Link to comment
Share on other sites

πως βλέπω την έκδοση; Μην με βρισεται, ξερω οτι έχει απαντηθει αλλα δν το βρισκω.
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Μου βγλαζει R1CA021. Eyxaristo. Χθες το πειρα το κινητο και δεν τα έχω μαθει καλα.
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Μετα απο πολυετη χρηση συσκευων Nokia πηρα το K750,εχω ομως ενα προβλημα.Καθε φορα που σβηνω την συσκευη οι συντομευσεις του πολυπληκτρου ξαναγινονται οπως ηταν οπως το αγορασα,ενω εχω επιλεξει αλλες.Επισης η ενταση των mp3 ειναι χαμηλη σε σχεση με καποια nokia (6680,6280).Εχω την R1CA021,χρειαζεται αναβαθμιση ή να προσανατολιστω αλλου.Ευχαριστω.

 

Καλορίζικο :)

 

Όσο αφορά τα sortcut, άσε την μπαταρία εκτός κινητού για λίγο και είσαι εντάξει. Μισή ωρίτσα πρέπει να φτάνει.

Τώρα γιατί το κάνει και γιατί φτιάχνει έτσι, δεν ξέρω

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο :)

 

Όσο αφορά τα sortcut, άσε την μπαταρία εκτός κινητού για λίγο και είσαι εντάξει. Μισή ωρίτσα πρέπει να φτάνει.

Τώρα γιατί το κάνει και γιατί φτιάχνει έτσι, δεν ξέρω

 

Δημήτρης

 

Θα πρέπει να ορίσει τις συντομεύσεις και μετά να κλείσει το κινητό. Όταν το ξανανοίξει οι συντομεύσεις θα είναι μόνιμες πλέον. Δεν χρειάζεται να βγει η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατερας μου αγορασε το κινητο και σημερα πηγα να γεμισω στην καρτα μνημης διαφορα αρχεια. Βαζω λοιπον στον φακελο other γυρω στα 70 παιχνιδια και οταν βαζω την καρτα στο κινητο μου λεει να τα κανω εγκατασταση. Αυτα ομως εγκαθιστανται στη μνημη του κινητου. Και μετα θα πρεπει ενα-ενα απο την μνημη του κινητου να τα μεταφερω στη καρτα μνημης. Ελεος;

 

Ελπιζω να υπαρχει πιο συντομος τροπος..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μόνο στην μνήμη του κινητού μπορείς να κάνεις εγκατάσταση τα παιχνίδια. Για να τα έχεις μαζί σου τώρα υπάρχουν 2 τρόποι. Ο ένας είναι να τα εγκαθιστάς κατευθείαν την ώρα που τα στέλνεις στον φάκελο "παιχνίδια" και ο άλλος να τα μεταφέρεις στο other και να τα εγκαθιστας μόλις θελήσεις. Αυτός ο τρόπος έχει το πλεονέκτημα ότι δεν κάνει το κινητό να καθυστερεί. Αν κάνω λάθος παρακαλώ κάποιος να με διορθώσει.
Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα κανω εγκατασταση στη μνημη του τηλεφωνου. Μετα υπαρχει επιλογη για μετακινηση τους στη καρτα μνημης. Αλλα ειναι κουραστικο να τα μετακινω ενα-ενα..

Ο ένας είναι να τα εγκαθιστάς κατευθείαν την ώρα που τα στέλνεις στον φάκελο "παιχνίδια"
Κατι τετοιο δε γινεται, γιατι τα μεταφερω μεσω card reader.
Link to comment
Share on other sites

Και η απορια μου ειναι η εξης : Αφου τα μεταφερω στην καρτα μνημης, τη βαζω στο card reader, αλλα δε μπορω να τα δω πουθενα. Γιατι;
Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ R1BC002 .

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΗ.ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΟΛΑΕΙ Η ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ 1.5G ΥΛΙΚΟ ΜΕΣΑ.ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με myphone explorer και usb τα βλέπω. Τι πρόγραμμα συγχρονισμού χρησιμοποιείς?
Δεν χρησιμοποιω τιποτα. Βαζω την καρτα μνημης στο card reader και ανοιγει αυτοματα ενας φακελος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...