Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια πηγα σημερα στο Γερμανο (Κατερινη) και μου λεει μια κοπελα που δουλευει εκει(ασχετη τη εκοψα) οτι το κινητο υπαρχει μονο live και οτι σε κανα 2βδομαδες θα ερθει αν ερθει κανονικο...μαλιστα ειπε δεν υπαρχει καμια πληροφορηση και ειχε ενα μονο χιλιο ανοιγμενο live να μου δειξει που απορω πιο θυμα θα το παρει και θα τους εμπιστευτει....πριν φυγω δε της ειπα να ανοιγει τηλεοραση καμια φορα γιατι εκει το μαγαζι το οποιο δουλευε χθες βραδυ διαφημισε το Κ750 σε προγραμμα cosmote!!THN μπιπ..... τωρα ναι ή οχι!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ Η ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΑΝ ΚΥΜΑΤΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ Η ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΝΕΤΕ;

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

nai file k mena to kanei pou kai pou an xirizese grigora to menu dld mpeneis kapou vgeneis grigora psaxneis fakelous to kanei kamia fora ala poly ligo stigmiea to kanei isos malon na fteei h ekdosh tin R1A044 exeis? egw aytin exo ala tha to kanw update an to katafero...
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kai ali mia erotisi to USB kalodio pos to kanw na stelnw arxia apo to pc sto kinito....eixa di sto site tis SE exei k drivers sketous oxi gia to update ala gia to kalodio egw ebala gia to update na balo kai tous alous?? an thelw na litourgisi to usb pos tha tous balo omos paly to idio tha kanw me to 'c' patimeno klp?? as mou pei kapios thanx
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nai file k mena to kanei pou kai pou an xirizese grigora to menu dld mpeneis kapou vgeneis grigora psaxneis fakelous to kanei kamia fora ala poly ligo stigmiea to kanei isos malon na fteei h ekdosh tin R1A044 exeis? egw aytin exo ala tha to kanw update an to katafero...

 

ΟΧΙ ΤΗΝ R1J002 ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

iosif gia pata edo na deis ti sou leo...http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Catalog_Id=10&Secton_id=8642495&Product_Id=265098

 

gia pes mou.... la8os eida???

΄

 

κοιτάς την τιμή με την vodafone.εκει τις τιμές τις καθορίζει αυτή στην σύνδεση....Αν δεις τιν τιμή με cosmote είναι χαμηλότερη και είναι αυτή που είπα πριν...

 

Στην διάθεση σας... :X :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν παω να κανω ηχογραφηση ακουγετε ενας ηχος και δεν γινετε τιποτα!!!Ξαναπαταω ηχογραφηση ξανα το ιδιο!!1Ξερει κανεις γιατι?Αντιμετωπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Xθές το πήρα και εγώ. Τώρα θα του τοποθετήσω την 512άρα μου καρτούλα. Κάτι με την βιντεοσκόπηση μου κάνει. Ισως να ειναι κάτι με τις οδηγίες που δεν εχω διαβάσει. Πατώντας το κλείστρο, βγα΄΄ινει απτο μενού κάμερας και μου δείχνει το γενικό μενού με τους φακέλους.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε saki και μενα μου το εκανε αυτο αν ειχα την επιλογη αποθηκευση σε memory stick επιλεγμενη,εβγαλα και ξαναβαλα μερικες φορες την memory kai ola και ολα μια χαρα,ηχογραφηση μπορεις να κανεις?επειδη εμενα ακουγετε ενας ηχος οταν παταω ηχογραφηση και δν κανει,για δες........
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν παω να κανω ηχογραφηση ακουγετε ενας ηχος και δεν γινετε τιποτα!!!Ξαναπαταω ηχογραφηση ξανα το ιδιο!!1Ξερει κανεις γιατι?Αντιμετωπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?

Αν διαβαζες λιγες σελιδες πριν, θα το'βλεπες ;)

Ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα, ημουν στο τσακ απο το να το επιστρεψω και ξαφνικα δουλεψε μονο του :w00t: Χωρις να κανω τιποτα... Η φαση ειχε πλακα, ελεγα σε φιλους μου οτι εχω προβλημα και τους το εδειχνα μεχρι που βρηκα ενα γουρλιδικο ατομο και σ'αυτην δουλεψε!! Φαινεται πλακα αλλα δεν ειναι! Ελπιζω να'χεις την ιδια τυχη ή απλα μπορεις να το πας πισω να στο αλλαξουν....

 

 

Ρε παιδια ξερει κανενας που μπορεις να κανεις αναβαθμιση για το non live?? Το προηγουμενο link δε δουλευει..... :(

Link to comment
Share on other sites

ΦΙλε mwebber εισαι πολυ τυχερακιας!!!!!!!!!!!εγω που να βρω τετιο ατομο?ΔλΔ ειναι οντος προβλημα και χρειαζετε αλλαγη ε?

Ειμαι, ειμαι!!:D Τι να σου πω, δε ξερω... Προσπαθησε ανα διαστηματα να ηχογραφεις και αν σου κατσει σου'κατσε... Αν απελπιστεις και δε γινεται τιποτα περνα μια βολτα απο κει που το πηρες...

Link to comment
Share on other sites

haki με την ολικη διαγραφη επηρεαζονται οι αριθμοι αποθηκευμενοι στο τηλεφωνο; Μπορεις να μου δωσεις το Link για update γιατι δε μπορω να το βρω;; Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω βιντεάκι το οποίο είναι WMA πως γίνετε να το αποθηκεύσω και να παίζει διότι μόνο αποθήκευση την κάνω με copy paste πάει στα ''άλλα'' αλλά δεν ανοίγει πως μετατρέπετε η δεν κάνω κάτι σωστά;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω βιντεάκι το οποίο είναι WMA πως γίνετε να το αποθηκεύσω και να παίζει διότι μόνο αποθήκευση την κάνω με copy paste πάει στα ''άλλα'' αλλά δεν ανοίγει πως μετατρέπετε η δεν κάνω κάτι σωστά;

φιλε μου δεν υποστηριζει τετοια αρχεια το κινητακι μας :) γι αυτο και δεν σου παιζει,θελει μετατροπη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ Η ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΑΝ ΚΥΜΑΤΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ Η ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΝΕΤΕ;

καλοσωρισες στο myphone φιλε μου :) μην γραφεις μονο με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις,κι εμενα μου το κανει αυτο το κινητο οταν ας πουμε παω να βγωγρηγορα ποα την εκθεση,δεν ειναι ομως τιποτα το ενοχλητικο ουτε κι ανησυχητικο επισης.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO PHRA NAI!!!!!TO KINHTO EINAI TELEIO PANEMORFO KAI H KATASKEUH TOU EINAI POLU KALH!!EXEI LOGISMIKO R1J kai BDOMADA PARAGWGHS 5W24!!!KALH EINAI??MONO MIA APORIA EXW OTAN BGAZW MIA FOTO THN METONOMAZEI APO MONO TOU DSC00001 DEN MPORW NA BAZW NA LEEI PANTA TH LEKSH "IMAGE"? :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO PHRA NAI!!!!!TO KINHTO EINAI TELEIO PANEMORFO KAI H KATASKEUH TOU EINAI POLU KALH!!EXEI LOGISMIKO R1J kai BDOMADA PARAGWGHS 5W24!!!KALH EINAI??MONO MIA APORIA EXW OTAN BGAZW MIA FOTO THN METONOMAZEI APO MONO TOU DSC00001 DEN MPORW NA BAZW NA LEEI PANTA TH LEKSH "IMAGE"? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Δεν πας να παίξεις κανά gameboy λέω γω;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε marios 1988 ηρεμησε και λιγο πια μην ποσταρεις για ψιλου πηδημα και οταν το κανεις καντο σωστα τουλαχιστον.
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...