Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

chryant: φυσικα και οχι. απλα τους ειπα οτι το κινητο μου μια μερα ξαφνικα δεν ανοιγε...

astraldor: μην αγχωνεσαι. το σηματακι αυτο σημαινει οτι εχεις πλεον ενεργο το gprs της συσκευης σου, που εκτος των αλλων σημαινει απλα οτι πλεον στελνεις και δεχεσαι mms

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω φίλε μου. Είναι αυτό ακριβός το μπλε πράγμα που φαίνεται στην photo.

Παρατήρησα ότι όταν στέλνεις mms και κάνει σύνδεση βγάζει μια υδρόγειο οπότε μάλλον δεν είναι αυτό

:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Στο Τ610 σημαίνει οτι είναι εντός της εμβέλειας του GPRS.

Λογικά το ίδιο θα είναι.

Δεν είναι πρόβλημα, ένδειξη είναι.

It's the question that drives us...
Link to comment
Share on other sites

Στο Τ610 σημαίνει οτι είναι εντός της εμβέλειας του GPRS.

Λογικά το ίδιο θα είναι.

Δεν είναι πρόβλημα, ένδειξη είναι.

Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ. :D

Με έκανες να ησυχάσω τώρα. Νόμιζα ότι υπήρχε κάποιο πρόβλημα.

Νασαι καλά :yahoo:

 

Και για να δεις τι καλός που είμαι πες μου ένα theme που θες να σου φτιάξω -στείλε pm- (αν υποστηρίζει το τηλ σου το theme creator ) και εγώ θα σου το φτιάξω ;)

 

Respect :alien:

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ειναι ... μην αγχωνεσαι

δεν παιζω... :mad: θελω κι εγω θεματακι :X πλακα κανω... :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: :(

 

Έχω βαρεθεί να το λέω.......

 

....ένα μικρό τετράγωνο πραγματάκι, με αρκετές σελίδες, που έχει και μια εικονούλα του κινητούλι σας απέξω, το έχετε δει που ήταν μέσα στο κουτί ?

 

Ναι ?

 

Ωραία!!

 

ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ!!!!!!

 

Πριν από λίγο έλεγα για χαζές ερωτήσεις του στυλ "πως δουλεύει το κινητό μου ?", και μέσα σε 30 λεπτά κάποιος ρωτάει τι σημαίνει το γραφικό που βγαίνει στην οθόνη του, ενώ αναφέρεται καθαρά ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ MANUAL...... :( :(

 

Απορώ πως ακόμα δεν έχουν αρχίσει κατά χιλιάδες οι ερωτήσεις για το ποιος είναι ο κωδικός ασφαλείας του κινητού.....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

The Ace

αν εννοείς εμένα έχω να σου πω πως αυτό το τετραγωνάκι με την εικονουλα του κινητού πάνω το έχω διαβάσει.

Επίσης του έριξα και μόλις τώρα που διάβασα το μήνυμα σου μια μάτια αλλά πουθενά δεν βρήκα την απάντηση στην ερώτηση μου. Μπορεί και να μου ξέφυγε τι να πω…

Αν θες μπορείς να μου υποδείξεις την σελίδα για να το διαβάσω και εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εικονακι φευγει ευκολα πηγαινε συνδεσεις στο κινητο και επελεξε μονο gsm και θα φυγει απλα αυτο ειναι οταν εχεις μονιμα ενεργοποιημενο το GPRS στο κινητο σου.
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εικονακι φευγει ευκολα πηγαινε συνδεσεις στο κινητο και επελεξε μονο gsm και θα φυγει απλα αυτο ειναι οταν εχεις μονιμα ενεργοποιημενο το GPRS στο κινητο σου.

Ναι έχεισ δίκιο :D :D

Νασαι καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με την οθονη και τη παλετα χρωματων να πω οτι τα τρισδιαστατα παιχνιδια δεν την χρησιμοποιουν ολη γι αυτο παρατηρησα ορισμενες αποκλισεις, οποτε θελει ψαξιμο το θεμα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν το FMA δουλεύει με το k750; η θα πρέπει να περιμένουμε νέα version;

 

Εγώ σε 3 εκδόσεις που δοκίμασα (2.0.0.32 stable + +2.0.1.7 beta + 2.1.1.2beta) δούλεψε, απλά το πρόγραμμα κράσαρε στην αρχή βγάζωντας debug messages (επειδή έχω το Visual Studio εγκατεστημένο).

 

Απλά αγνοώντας τα 3 debug messages δούλεψε με μικρά προβληματάκια (δηλαδή μερικά κολληματάκια, που με restart του προγραμματος λύθηκανε).

 

Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε 3 εκδόσεις που δοκίμασα (2.0.0.32 stable + +2.0.1.7 beta + 2.1.1.2beta) δούλεψε, απλά το πρόγραμμα κράσαρε στην αρχή βγάζωντας debug messages (επειδή έχω το Visual Studio εγκατεστημένο).

 

Απλά αγνοώντας τα 3 debug messages δούλεψε με μικρά προβληματάκια (δηλαδή μερικά κολληματάκια, που με restart του προγραμματος λύθηκανε).

 

Αυτά

Δεν το κατάφερα ακόμα. Και από ότι διαβάζω στο forum του floAt's Mobile Agent και άλλοι έχουν πρόβλημα. Έχεις όλα τα scripts του fma εγκαταστημένα;

Link to comment
Share on other sites

File fusika to k750i!!einai kai G*A*M*W ta kinhta!!!Plaka kaneis??me ta 1000 to k750i!!

τα αρνητικα του s 700 ποια ειναι?

για το 750 θελεις να μου δωσεις λιγο πιο τεκμηριωμενες πληροφοριιες?

Link to comment
Share on other sites

τα αρνητικα του s 700 ποια ειναι?

για το 750 θελεις να μου δωσεις λιγο πιο τεκμηριωμενες πληροφοριιες?

file papas an pas sth prwth selida tou 8ematos exei ta akribeis xarakthristika h alliws mpes edw--> http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp3&zone=pp&lm=pp3 kai des poio einai to kalutero!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ti einai to fma ?

Δες εδώ και θα καταλάβεις...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

pedia den apadise kaneis kamia protasi gia MemoryStick thelw endiaferomai gia 512MB kai gia 1GB analoga pos tha katsoun oi times doste mou kana site oxi mono sony kartes kai alles markes doste... kati SanDisk akousa klp kamia marka pou na mi ti 3eri oute h koutsi maria ala na pezei sto kinito :) :D
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pedia den apadise kaneis kamia protasi gia MemoryStick thelw endiaferomai gia 512MB kai gia 1GB analoga pos tha katsoun oi times doste mou kana site oxi mono sony kartes kai alles markes doste... kati SanDisk akousa klp kamia marka pou na mi ti 3eri oute h koutsi maria ala na pezei sto kinito :) :D

Maiden mexri posa lefta dia8etis gia thn 512mb kai mexri posa gia thn 1GB?

Link to comment
Share on other sites

ti einai to fma ?

Η καλύτερη λύση για διαχείριση των κινητών της SE (επαφές, sms, κλήσεις, αντικείμενα και πολλά άλλα), από το PC. Και η εύκολη λύση για να δεις πληροφορίες για το κινητό σου (λογισμικό τηλεφώνου, κάμερας κ.α.) Και μάλιστα free

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...