Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπότε από ότι κατάλαβα αν σε ηχογραφεί ο άλλος γίνεται εύκολα αντιλληπτό από σένα. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Οι ηχογραφημένες συνομιλίες δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν νομικά. Σωστα?

 

Στην συγκεκριμένη πλατφόρμα είναι αντιληπτό. Σε σιμπιαν όχι. Εκεί υπάρχουν κινητά που με απλά πρόγραματα ηχογραφούν χωρίς προειδοποιητικα μπιπ. Νόμιμα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί μία ηχογράφηση για στοιχείο,οστόσό ... εάν υπάρχει πείθει τον δικαστή για το τι συμβαίνει και έτσι με το παραμικρό έξτρα νόμιμο στοιχείο... αποφασίζει υπέρ ή κατά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

xairetai , na sas rwtisw 3erete an uparxei kapoia efarmogi p na kleidwnei to pliktrologio me kwdiko ?? euxaristw ek twn prwteron

Δεν υπαρχει για τα δικα μας κινητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το κινητο μου κολλαει συνεχεια οποτε παιζω παιχνιδια κι αναγκαζομαι να βγαζω τη μπαταρια καθε φορα. Ειναι φυσιολογικο αυτο? Δεν κολλαει με συγκεκριμενα παιχνιδια γιατι εχω παιξει εκατονταδες μεχρι τωρα. Φταινε τα παιχνιδια,φταιει το κινητο που δεν τα σηκωνει,τι?
Link to comment
Share on other sites

re gmt exw 1 prob me to ericsson mou,evala kai to topic sto windplus alla den exei vrethei akoma kaneis pou na exei to idio prob me emena opote den exoun apantisei kai elpizo edw na kserei kaneis

 

loipon:

 

exw to ericson k750i kai thelo na exo to tsampa internet me to wind plus kai ta 3.5 euro to mina

 

to energopoiisa,ekana tis rithmisis pou eprepe, kai enw mou mpenei se site,den mporo na kano install oute to opera alla oute kai kanena programma gia na exo msn giati mou leei oti den exo energopoiisi tin java

 

To thema omos einai oti stis rithmisis leei oti ine energopoiimeni i java!den iparxi kapia alli rithmisi giato java..

an kserei kapios as voithisi

Link to comment
Share on other sites

re gmt exw 1 prob me to ericsson mou,evala kai to topic sto windplus alla den exei vrethei akoma kaneis pou na exei to idio prob me emena opote den exoun apantisei kai elpizo edw na kserei kaneis

 

loipon:

 

exw to ericson k750i kai thelo na exo to tsampa internet me to wind plus kai ta 3.5 euro to mina

 

to energopoiisa,ekana tis rithmisis pou eprepe, kai enw mou mpenei se site,den mporo na kano install oute to opera alla oute kai kanena programma gia na exo msn giati mou leei oti den exo energopoiisi tin java

 

To thema omos einai oti stis rithmisis leei oti ine energopoiimeni i java!den iparxi kapia alli rithmisi giato java..

an kserei kapios as voithisi

Εχεις παλια java στο κινητο.ισως παιζει εκει να ειναι το προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπότε από ότι κατάλαβα αν σε ηχογραφεί ο άλλος γίνεται εύκολα αντιλληπτό από σένα. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Οι ηχογραφημένες συνομιλίες δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν νομικά. Σωστα?

 

ασχετο, αλλα δικηγορος εισαι?

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai xronia polla.

mporei kapios na mou pei tis rithmiseis gia na mpainw sto internet me to kin?

pio sigekrimena i siskeui einai vodafone live kai kai eixa diabasei mesa sto forum palia kapies rithmiseis pou esbina kati an thimamai wste otan patietai to kentriko koumpi na min mpainei ston vodafone live.twra ebala tin apatewnia me to 10 euro kai ta 100mb internet kai den mporw na mpw.an mporei kapios na boithisei tha imouna eugnwmwn.episis tha mporw meta na steilw mms ?twra den ginetai me tis rithmiseis pou exw.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις παλια java στο κινητο.ισως παιζει εκει να ειναι το προβλημα.:)

 

diladi iparxi i periptosi na xriazete anavathmisi??

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ! Χάλασε το handsfree του κινητού μου και ενδιαφέρομαι να αγοράσω στερεοφωνικό bluetooth. Θα μπορώ να ακούω μουσική από το k750i? Και το σημαντικότερο... θα μπορώ να ακούω ραδιόφωνο; Ευχαριστώ πολύ! (γι'αυτό ενδιαφέρομαι)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ! Χάλασε το handsfree του κινητού μου και ενδιαφέρομαι να αγοράσω στερεοφωνικό bluetooth. Θα μπορώ να ακούω μουσική από το k750i? Και το σημαντικότερο... θα μπορώ να ακούω ραδιόφωνο; Ευχαριστώ πολύ! (γι'αυτό ενδιαφέρομαι)

Δυστηχως με το Κ750ι δεν μπορεις να ακουσεις μουσικη με την χρηση bluetooth.

 

diladi iparxi i periptosi na xriazete anavathmisi??

Πολυ πιθανο.αμα θυμαμαι καλα το τελευταιο update διορθωνε και την Java :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
υπάρχει άλλο κινητο που να ακους ραδιο και μουσικη απο bluetooth ?Δεν νομίζω....

Υπαρχει.το w910i π.χ. την εχει αυτη την δυνατοτητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Έχω στα χέρια μου ένα κ750ι το οποίο εμφανίζει το εξής πρόβλημα. Κάθε φορά που το ανοίγω , αφού του δώσω Pin μέσα σε περίπου 5-10 δευτερόλεπτα έχει αρχίσει να αναβοσβήνει λευκή οθόνη και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να βγάλω την μπαταρία.

Με τα πολλά κατάφερα να προλάβω να κάνω master reset αλλά όταν ξαναξεκίνησε , μετά από 10 δευτερόλεπτα που έβαλα τον κωδικό κι ενώ με ρώταγε αν θέλω να παραμετροποιήσω το κινητάκι ,ξανά λευκή οθόνη που αναβοσβήνει ανά 2 δευτερόλεπτα και ξανά βγάλσιμο της μπαταρίας.

Έχω την εντύπωση ότι το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν έγινε αποθήκευση όλων των επαφών της sim στο κινητό. Από τότε το κινητό κατέστη άχρηστο. Υποψιάζομαι ότι αν μπορούσα να το φλασάρω ίσως να είχα μία ελπίδα.

ΚΑΜΙΑ λύση anybody?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μάλλον το φλασαρισμα η μόνη λύση.Κατά 99% έχει πειραγμένη gdfs.Με λίγο ψάξημο πιστεύω θα βρεις τα κατάλληλα αρχειάκια!;)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου

Αυτήν την ώρα παλεύω με αυτό το θέμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=168159&page=3

 

Αλλά προς το παρόν δε βλέπω φως στο τούνελ.

Μήπως θα μπορούσες να με βοηθήσεις λίγο ακόμη?

Ευχαριστω Αλέξανδρος

Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται το πρόβλημα να ειναι ότι δεν καταφέρνει το κινητό να μπει σε flashmode. Μήπως κάτι δεν κάνω σωστά?

Έχω το καλώδιο usb από το sony ericsson w200 υπάρχει περίπτωση να μην κάνει?

Με κλειστό το κινητό πατάω το πλήκτρο c δεξιά από το πολυπλήκτρο

Κρατώντας το πατημένο συνδέω την άκρη του καλωδίου στο κινητό , η άλλη είναι ήδη συνδεδεμένη στο usb του πισιού(!!!)

 

Έχω δοκιμάσει με και χωρίς sim κάρτα μέσα, με και χωρίς κάρτα μνήμης μέσα

 

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Νέα από το μέτωπο.

Το φλασάρισμα έγινε μέσω του update της SE αφού επιτέλους δούλεψε η ιστορία με το c κουμπάκι .

Δυστυχώς παραμένει το πρόβλημαμε το κινητό. Δηλαδή, αφού βάλω το ΡΙΝ 10 περίπου δευτερόλεπτα μετά , ό,τι και να κάνω αρχίζουν οι άσπρες οθόνες, και μετά πάλι ανοίγει και μετά πάλι άσπρη οθόνη....

Μήπως μπορεί κανείς να φανταστεί τι είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Νέα από το μέτωπο.

Το φλασάρισμα έγινε μέσω του update της SE αφού επιτέλους δούλεψε η ιστορία με το c κουμπάκι .

Δυστυχώς παραμένει το πρόβλημαμε το κινητό. Δηλαδή, αφού βάλω το ΡΙΝ 10 περίπου δευτερόλεπτα μετά , ό,τι και να κάνω αρχίζουν οι άσπρες οθόνες, και μετά πάλι ανοίγει και μετά πάλι άσπρη οθόνη....

Μήπως μπορεί κανείς να φανταστεί τι είναι αυτό?

Γιατι δεν το πας σε ενα service point να το φτιαξεις??? :blink: :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τι κόστος άραγε?

 

κοιτα η αναβαθμιση κοστιζει 30 ευρω.με οτι αναφερεις το προβλημα ειναι αυτο

:)
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα ήδη την αναβάθμιση από το update service αλλά τζίφος . Πάω τώρα να ψάξω ποια αρχεία να περάσω στο φλασάρισμα με το XS++. Αν έχετε κάποια άποψη ως προς αυτό θα χαρώ να την ακούσω γιατί είναι ξένα νερά αυτά για μένα και μπορώ μόνο να ελπίζω ότι θα πετύχει...!!!

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα ήδη την αναβάθμιση από το update service αλλά τζίφος . Πάω τώρα να ψάξω ποια αρχεία να περάσω στο φλασάρισμα με το XS++. Αν έχετε κάποια άποψη ως προς αυτό θα χαρώ να την ακούσω γιατί είναι ξένα νερά αυτά για μένα και μπορώ μόνο να ελπίζω ότι θα πετύχει...!!!

Ευχαριστώ και πάλι

Εγω δεν μπορω να καταλαβαω γιατι δεν το πας σε service??? στο ειπα και παραπαπανω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ενδεχόμενο να κολλάει η κάρτα μνήμης. Δοκίμασε να το ανοίξεις χωρίς αυτή.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...