Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες, εχω βρει μεταχειρισμενο-σχεδον καινουριο- sony ericsson k750i vodafone live! στα 80€...Συμφερει η αγορα του; Εσεις τι λετε, να το τολμησω; :blink::blink::blink:

Mε τα 1000 απο μενα, αν εχει και εγγυηση, με τα 2000:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mε τα 1000 απο μενα, αν εχει και εγγυηση, με τα 2000:D:D:D

2 χρόνια εγγύηση έχει φίλε μου...;););) Θα το τολμήσω...!!!!! :):):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια εγγύηση έχει φίλε μου...;););)

Τότε είσαι άψογος!;)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Από που???

Θέλω και εγώ, έχει πολλά κομμάτια???

λέει μεταχειρισμένο σχεδόν καινούργιο οπότε δε νομίζω να πρόκειται για κάποιο μαγαζί!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Από που???

Θέλω και εγώ, έχει πολλά κομμάτια???

Aπο το site της vodafone παιδες! Εχει πραγματικα καλες προσφορες σε μεταχειρισμενα κινητα τηλεφωνα! Τα τηλεφωνα ειναι σχεδον καινουρια...Ειχα παρει το Μ600ι στα 110€, αλλα προλαβα να το χαρω μονο 1 μηνα, γιατι καποιος π..στης μου το εκλεψε...Στα φερνουν στο σπιτι με ταχυμεταφορεις....Εχω αγορασει κι αλλα τηλεφωνα, για την οικογενεια κι εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος...Οποιος ενδιαφερεται ας ριξει μια ματια στην επιλογη "προσφορες"...!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σε καλή κατάσταση το Μ600 όταν το πήρες;

Αλήθεια τι κινητά είναι αυτά;

Επιστροφές προβληματικών συσκευών που επισκευάστηκαν;

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σε καλή κατάσταση το Μ600 όταν το πήρες;

Αλήθεια τι κινητά είναι αυτά;

Επιστροφές προβληματικών συσκευών που επισκευάστηκαν;

κινητα βιτρινας ειναι τα περισσοτερα :blink: εχω αγορασει κι εγω ενα απο vodafone :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήταν σε καλή κατάσταση το Μ600 όταν το πήρες;

Αλήθεια τι κινητά είναι αυτά;

Επιστροφές προβληματικών συσκευών που επισκευάστηκαν;

Στο κουτι του, με τις ζελατινες, αχρησιμοποιητο σχεδον...To εψαξα το τηλεφωνο για να δω τι χρηση του ειχαν κανει και βρηκα μια ωρα μονο πλοηγηση στο internet...H μπαταρια του ηταν σε εξαιρετικη κατασταση , με τις σωστες φορτισεις που του εκανα, κρατουσε 4 μερες...Λογικα είναι αυτα στους πινακες με τα live για χρηση απο τους πελατες τηλεφωνα... Ελπιζω και το Κ750 να μου βγει καλο....:happy::happy::happy:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να πω ενα ευχαριστω στην omnitech θεσ/νικης!!!!ειχα προβλημα συνδεσης του κ750 με το bt car kit και αφου το προσπαθησαν να το διορθωσουν και δεν τα καταφεραν μου εδωσαν καινουργια συσκευη και ολα αυτα 1 μηνα πριν να ληξει η εγγυηση.ολα λειτουργουν οκ πλεον.

παντα τετοια

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

Να που τελικά υπάρχουν και κάποιοι ευχαριστημένοι με την omnitech.

Έτσι για να λέμε και τα καλά και να μην γκρινιάζουμε πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να μην σβηνει η οθονη οταν παιζει ΜΡ3??το εχω συνδεσει στο στερεοφωνικο του αυτοκινητου και θελω να φαινεται ποιο κοματι παιζει
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κανενα παιχνιδι για το συγκεκριμενο κινητο παιζει... thanks:)

 

αν αναφερεσε στο κ750 υπαρχουν παρα πολλα.μπες στο frostwire η limewire και γραψε k750 games θα σου βγαλει συμπιεσμενους φακελους με πολλα παιχνιδια μεσα,η ακομα μπορεις να ψαξεις στο google για σελιδες γραφοντας και κει k750 games

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να μην σβηνει η οθονη οταν παιζει ΜΡ3??το εχω συνδεσει στο στερεοφωνικο του αυτοκινητου και θελω να φαινεται ποιο κοματι παιζει

 

και γω την ιδια απορια εχω αλλq για το ραδιοφωνο γιατι θελω να βλεπω το rds

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο κουτι του, με τις ζελατινες, αχρησιμοποιητο σχεδον...To εψαξα το τηλεφωνο για να δω τι χρηση του ειχαν κανει και βρηκα μια ωρα μονο πλοηγηση στο internet...H μπαταρια του ηταν σε εξαιρετικη κατασταση , με τις σωστες φορτισεις που του εκανα, κρατουσε 4 μερες...Λογικα είναι αυτα στους πινακες με τα live για χρηση απο τους πελατες τηλεφωνα... Ελπιζω και το Κ750 να μου βγει καλο....:happy::happy::happy:

( off topic a little bit... ) Tελικα, με πηραν απο την vodafone και με ειδοποιησαν , ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ, οτι το τηλεφωνο δεν υπαρχει στην λιστα με τις προσφορες και δεν ξερουν αν θα ερθει και ποτε νεα παρτιδα τηλεφωνων! Οι ιδιοι μου ειπαν οτι πρεπει να μου ακυρωσουν την παραγγελια...! Εφ'οσον ηξεραν οτι δεν ειχαν το μοντελο του κινητου αυτου, γιατι το προσεθεσαν στην λιστα; Ποια η λογικη αυτη;Και γιατι αυτη η κοροιδια; Δεν ξερουν οτι ετσι χανουν πελατες...; Κρίμα, και το ηθελα το Κ750ι....:(:(:(:(

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα για αυτο το κινητο που να μπλοκαρει της κλησεις με αποκρυψη???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω οτιδηποτε patch υπαρχει για το k750.

Καθε βοηθεια ειναι ευπροσδεκτη.:D

 

Ρε παιδια κανεις?

Αν δεν θελετε να το δημοσιευσετε περιμενω και μεσω pm.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paides

exw ena problima paw na sindeso to kinito me to pc kai den to blepei.akougetai o ixws oti sindethike alla den to blepw san afairoumeno disko.gnwrizei kaneis ton logo? pantos otan mou zitise na sindesw to kin tin prwti fora mou ebgale to minima to pc na min xanaerwtithw xana gia auti tin efarogi,panta na erwtoume kati tetio telos panton.egw epelexa to prwto kai enw arxize na psaxnei profanos gia tous drivers kai den brike tpt to aposindesa ekana meta egatastasi to pc suite alla tpt.

please help

Link to comment
Share on other sites

κλεισε το κινητο και ξανανοιξε το.Και μενα μου το εκανε καμια φορα αλλα μολις εβαλα το SP2 σταματισε να μου το κανει
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...