Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να σας ρωτησω και κατι αλλο , ξερεις καποιος/α καποιο προγραμμα ετσι ωστε να μπορω να κοβω τα τραγουδια , δηλαδη να εχω μονο τα 30 δευτερα του τραγουδιου , που θελω να χτυπαει το κινητο ? ??

 

κανα προγραμμα free απο το ιντερνετ ? :D

 

και κανενα προγραμμα free για επεξεργασια φωτογραφιων? :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδία να ρωτήσω κάτι ; To K750 κόπηκε απο την παραγωγή; Το GSM Arena το έχει ταυτόχρονα και στα "Avaliable" και στα "Old" Μοντέλα.

 

... Μηπώς διακρίνω μια τάση "θαψίματος" του μοντέλου απο τη Sony που θέλει ... Sony και καλά να μας πουλήσει "φύκια για μεταξωτές κορδέλλες" ; sorry άλλα εγώ, όπως και πολύς κόσμος νομίζω, δεν αλλάζω το 750αρι.

 

Πάντα το ίδιο δεν γίνεται;

Όλα τα μοντέλα σταματούν να κυκλοφορούν 1,5 περίπου χρόνο μετά την πρώτη κυκλοφορία. Και το Κ750 κλείνει 2 χρόνια σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοήθεια.

 

Πηγα να κάνω update το κινητο με το SUS και ενω η αναβάθμιση πηγαινε κανονικα σε κάποια στιγμή μου βγάζει την ένδειξη οτι η αναβάθμιση απέτυχε και εκτοτε το κινητό δεν ανοίγει.Θέλει service SE ή υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το κάνω?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

εχω το κ750 4 μηνες και θελω να ρωτησω 2 πραγματα.θελω να το συνδεσω με το στερεωφονικο του αυτοκινητου.εχει δοκιμασει κανεις το καλωδιο που καταληγει σε RCA??

και κατι ακομα.εχω καποια mp3 που ειναι μίξαρισμενα.οτααν τα παιζει το κινητο ομως δεν παιζουν συνεχομενα αλλα υπαρχει κενο οταν αλλαζει το κομματι.για να παιξουν στο pc συνεχομενα ενεργοποιεις την επιλογη στο media player NO PAUSE BETWEEN TRACKS.υπαρχει κατι αντιστοιχο στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοήθεια.

 

Πηγα να κάνω update το κινητο με το SUS και ενω η αναβάθμιση πηγαινε κανονικα σε κάποια στιγμή μου βγάζει την ένδειξη οτι η αναβάθμιση απέτυχε και εκτοτε το κινητό δεν ανοίγει.Θέλει service SE ή υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το κάνω?

 

Δεν νομίζω να θέλει service...

Αν δούλευε πριν και απλά μετά την προσπάθεια update "μουλάρωσε", ξανακάνε την διαδικασία. Να επιμείνεις μέχρι κάποια φορά να ολοκληρωθεί.

Μην καταθέσεις έτσι απλά τα "όπλα" :)

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να θέλει service...

Αν δούλευε πριν και απλά μετά την προσπάθεια update "μουλάρωσε", ξανακάνε την διαδικασία. Να επιμείνεις μέχρι κάποια φορά να ολοκληρωθεί.

Μην καταθέσεις έτσι απλά τα "όπλα" :)

 

 

Δημήτρης

 

Ναι αλλα όταν προσπαθώ πάλι μου λέει πως το κινητό σας διαθέτει ηδη το τελευταιο λογισμικο και δεν προχωρα παραπανω.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να στειλω αρχεια απο το pc μου στο κινητο !!!:wacko: :wacko:

 

Μήπως να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός;

Πως προσπαθείς να στείλεις τα αρχεία; Με καλώδιο ή bluetooth;

Παλιότερα η διαδικασία γινόταν κανονικά και τώρα πλέον δεν γίνεται ή ποτέ δεν τα κατάφερες;

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που ανοιγω το κ750i μου και εισαγω το κωδικο μολις φτασει στην αρχικη οθονη μπλοκαρει και αρχιζει να αναβοσβηνει με ασπρο χρωμα η οθονη!ΒΟΗΘΕΙΑ! :shock:

 

δοκίμασε να το ενεργοποιήσεις χωρίς το memory stick μεσα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα όταν προσπαθώ πάλι μου λέει πως το κινητό σας διαθέτει ηδη το τελευταιο λογισμικο και δεν προχωρα παραπανω.

 

πήγαινε σε Sony Ericsson να σου κάνουν αναβάθμιση να ξεμπερδεύεις τότε. Αλλά το κινητό θα χάσει καταλόγους αρχεία και ότι είναι αποθηκευμένο στη μνήμη του

Link to comment
Share on other sites

θελω να σας ρωτησω και κατι αλλο , ξερεις καποιος/α καποιο προγραμμα ετσι ωστε να μπορω να κοβω τα τραγουδια , δηλαδη να εχω μονο τα 30 δευτερα του τραγουδιου , που θελω να χτυπαει το κινητο ? ??

 

κανα προγραμμα free απο το ιντερνετ ? :D

 

και κανενα προγραμμα free για επεξεργασια φωτογραφιων? :D :D

 

για να παίξεις με τα mp3 δεν ξέρω αν σε βολέψει το Nero Wave Editor...

 

εγώ χρησιμοποιώ το Cool Edit Pro 2 που είναι πολύ καλό και με έχει βολέψει

Link to comment
Share on other sites

θελω να σας ρωτησω και κατι αλλο , ξερεις καποιος/α καποιο προγραμμα ετσι ωστε να μπορω να κοβω τα τραγουδια , δηλαδη να εχω μονο τα 30 δευτερα του τραγουδιου , που θελω να χτυπαει το κινητο ? ??

 

κανα προγραμμα free απο το ιντερνετ ? :D

 

και κανενα προγραμμα free για επεξεργασια φωτογραφιων? :D :D

 

Για ηχο το audacity (θα το βρεις και στα cd περιοδικων για pc)freeware

Για εικονα ΑCDSee 4.0 (freeware)

Ψαξτα στο http://www.cnet.com

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εχω το κ750 4 μηνες και θελω να ρωτησω 2 πραγματα.θελω να το συνδεσω με το στερεωφονικο του αυτοκινητου.εχει δοκιμασει κανεις το καλωδιο που καταληγει σε RCA??

και κατι ακομα.εχω καποια mp3 που ειναι μίξαρισμενα.οτααν τα παιζει το κινητο ομως δεν παιζουν συνεχομενα αλλα υπαρχει κενο οταν αλλαζει το κομματι.για να παιξουν στο pc συνεχομενα ενεργοποιεις την επιλογη στο media player NO PAUSE BETWEEN TRACKS.υπαρχει κατι αντιστοιχο στο κινητο?

 

 

Δες αυτο.

Ειναι και χαντς φρι.

Καταληγει σε υποδοχη για καρφι (αυτο που βαζουμε ακουστικα για γουωκμαν).

υπαρχει στα μεντια μαρκτ καπου 15 ευρω.

 

Για το θεμα στο μιξαρισμα ειναι πολυπλοκο.

Δεν εχει καποια παρομοια ρυθμιση.

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest CYBER_CHICK17
Βγάλε την μπαταρία και βγάλε-βάλε την SIM. Ίσως κουνήθηκε και δεν πατάει καλά. Αν δεν επανέρθει, τρέχα στο κοντινότερο service point. :)

 

δοκίμασε να το ενεργοποιήσεις χωρίς το memory stick μεσα

 

τα δοκιμασα και τα δυο....το κινητο αρχιζει να παραδιδει το πνευμα!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα όταν προσπαθώ πάλι μου λέει πως το κινητό σας διαθέτει ηδη το τελευταιο λογισμικο και δεν προχωρα παραπανω.

 

Ναι αλλά έχει μια επιλογή (δεν θυμάμε ακριβώς την περιγραφή) που σε ρωτάει αν θέλεις να προχωρήσεις anyway!!!

 

Για πρόσεξέ το λίγο. Ας λέει ότι έχεις την τελευταία...Ξανά εσύ μέχρι να ολοκληρωθεί σωστά

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

τα δοκιμασα και τα δυο....το κινητο αρχιζει να παραδιδει το πνευμα!:cry:

 

Στο service θα αναστηθεί.

Όπως και να 'χει το κινητό σου είναι ακόμα εντός εγγυήσεως οπότε το κακό δεν είναι τόσο μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός;

Πως προσπαθείς να στείλεις τα αρχεία; Με καλώδιο ή bluetooth;

Παλιότερα η διαδικασία γινόταν κανονικά και τώρα πλέον δεν γίνεται ή ποτέ δεν τα κατάφερες;

 

τωρα μπορω το βρηκα μονος μου

Link to comment
Share on other sites

boro na kano mia erotisi?iparxei kapio programma mipos gia pc pou na sinergazete me to kalodio pou perieixe to k750. psaxno ena prog pou na boro na grafo minimata apo to pc anti na kathome me to kinito sto xeri.lol

 

Το MyPhoneExplorer εκτός από τα υπόλοιπα που κάνει, μπορεί να σε βοηθήσει και σ' αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...