Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι οταν βγαζεις ενα λογισμικο του κινητου,πειραγμενο απο εταιρια,πχ vodafone,και βαζεις το κανονικο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλαδή δεν μπορώ να το κάνω κανονικό ??:help:

Αναβαθμιση θελεις να κανεις?? η να απαλλαγεις απο το βαδοφον :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το κάνω κανονικό το k750 να βγάλω την vodafone.:angry:

Τωρα καταλαβα.οκ! στειλτ'το στο 9volto.gr η προσπαθησε μονος σου με το xs++,αλλα δεν μπορω να σου δωσω παραπανω πληροφοριες γιατι ποτε δεν το εχω χρησιμοποιησει.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η προσπαθησε μονος σου με το xs++

 

Now you're talking!:p

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μπαίνει στο fsx και κάνει μια ώρα activate GDFS.

Mήπως πρέπει να περιμένω 20 λεπτά για να μπει στο fsx ??

Kαι όταν πάω να ανοίξω το κινητό κάνει μονο την ασπρη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν γίνει μηπως μπορείτε να μου δώσετε link για να το κάνω vodafone ???

Μπα αυτο πρωτη φορα το ακουω..δεν ξερω αν μπορεις :confused:

 

Το κινητο γιατι δεν το αφηνεις οπως ειναι??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορω να ανοιξω το κινητό και ουτε μπορω να ακουσω μουσική ούτε να βλέπω εικόνες.

Τέλος πάντων τελείωσε το θέμα γιατί το κινητό αυτο ήταν ενός φιλου μου και το πήγε για σέρβις.

 

:kill:vodafone κινητά:rocket:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορω να ανοιξω το κινητό και ουτε μπορω να ακουσω μουσική ούτε να βλέπω εικόνες.

Τέλος πάντων τελείωσε το θέμα γιατί το κινητό αυτο ήταν ενός φιλου μου και το πήγε για σέρβις.

 

:kill:vodafone κινητά:rocket:

Εμ δεν το ειπες ξεκαθαρα απο την αρχη οτι το κινητο ειχε τοσο σοβαρο προβλημα.αυτο επρεπε να ειχες κανει..και να μην παιδευοσουν τοσο καιρο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά...μια ερώτηση , όταν μιλάω στο τηλ και εκείνη τη στιγμή μου έρθει μήνυμα ακούγεται ένας θόρυβος ο οποίος είναι αρκετά δυνατός και είναι ιδιαίτερα εκνευριστικός γιατί σου τρυπάει τα αυτιά...συν τις άλλοις το ακούει και ο συνομιλητής ότι έχει έρθει μήνυμα. πως μπορώ να τον απενεργοποιήσω?

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά...μια ερώτηση , όταν μιλάω στο τηλ και εκείνη τη στιγμή μου έρθει μήνυμα ακούγεται ένας θόρυβος ο οποίος είναι αρκετά δυνατός και είναι ιδιαίτερα εκνευριστικός γιατί σου τρυπάει τα αυτιά...συν τις άλλοις το ακούει και ο συνομιλητής ότι έχει έρθει μήνυμα. πως μπορώ να τον απενεργοποιήσω?

ευχαριστώ πολύ

 

γυναικοδουλεια μυριζομαι (εκτος απο τη νομιμη..χεχε).Αποσο ξερω μονο αν τοχεις στο αθορυβο,εκτος αν το πειραξεις περεταιρω..κατι που δε κανω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

γυναικοδουλεια μυριζομαι (εκτος απο τη νομιμη..χεχε).Αποσο ξερω μονο αν τοχεις στο αθορυβο,εκτος αν το πειραξεις περεταιρω..κατι που δε κανω..

 

χεχε...βασικά όντως αν το έχεις στο αθόρυβο δεν ακούγεται...πάντως γενικά είναι κάπως εκνευριστικό

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας.

Σκάλιζα τωρα το κινητο μου και βρισκω στον μετρητη δεδομενων οτι σταλθησαν ή ληφθησαν και γω δεν ξερω ποσα bytes. Τα μηδενισα τώρα όλα, οπότε δεν θυμαμαι να σας πω ακριβως τι έλεγε αλλα το σίγουρο είναι οτι δεν χρησιμοποιώ συνδέσεις internet wap browser gps κτλ για τον απλουστατο λογο οτι δεν εχω ιδεα απο αυτα - ουτε το παταω κατα λαθος.

Και θελω να ρωτησω, πως χρεώνονται αυτα? Γιατι γραφει ο μετρητης μου? Για να είμαι ειλικρινης τοσο καιρο δεν ειδα ποτε χρεωση στους λογαριασμους μου (έχω cosmote) αλλα θα θελα να ξερω πως δουλευει.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Και σ'εμένα έτσι συμβαίνει, πιστεύω οτι καταγράφονται στον μετρητή τα αρχεία που μετακινούνται από και πρός το κινητό όταν το συνδέω στον υπολογιστή. Ίσως προσμετράται και η ανταλλαγή αρχείων με bluetooth.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ακολουθω κανονικα τις οδηγιες για την αναβαθμιση(παρατεταμενο C,αφαιρεση μπαταριας)αλλα συνεχεια ξεκιναει κανονικα το τηλεφωνο.Μηπως υπαρχει κανενα κολπακι?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ακολουθω κανονικα τις οδηγιες για την αναβαθμιση(παρατεταμενο C,αφαιρεση μπαταριας)αλλα συνεχεια ξεκιναει κανονικα το τηλεφωνο.Μηπως υπαρχει κανενα κολπακι?

 

πριν αρχισεις την διαδικασια της αναβαθμισης ασε το τηλεφωνο ανοικτο και συνδεσε το στον υπολογιστη και αστο να βρει ολους τους drivers που απαιτουνται μοντεμ,καρτα μνημης και τα σχετικα. οταν σου γραψει οτι το νεο υλικο ειναι ετοιμο για χρηση τοτε ξεκινα την διαδικασια αναβαθμισης και θα ειναι ολα οκ

:)
Link to comment
Share on other sites

Και σ'εμένα έτσι συμβαίνει, πιστεύω οτι καταγράφονται στον μετρητή τα αρχεία που μετακινούνται από και πρός το κινητό όταν το συνδέω στον υπολογιστή. Ίσως προσμετράται και η ανταλλαγή αρχείων με bluetooth.

 

δεν ισχυει κατι τετοιο.ας το προσεξουν και τα αλλα μελη. ειμαι 99% σιγουρος. ειναι οτι κατεβαζεις απο σαιτ η μετρηση

:)
Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το τελευταίο fmw για το K750i ?

Ελα ντε! εχει πανω απο 1 χρονο να βγει νεο update :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα του κ750.

θελω να ρωτησω κατι:

εδω και λιγο καιρο το κ750 μου εχει ενα προβλημα

συγκεκριμενα αν χρησιμοποιησω το ενσυρματο hands -free δεν με ακουνε.

αγορασα αλλο κανουριο hands free αλλα το ιδιο ακριβως συμβαινει και με εκεινο.ρωταω στον γερμανο και μου λενε οτι εχει παρει υγρασια (φυσικα το τηλ. δεν εχει κανει μπανιο)στο σημειο που ενωνεται το hands-free και το κοστος επισκευης ειναι απο 45 ευρω εως αγνωστο το ποσο μπορει να φτασει.

μηπως εχει συμβει κατι αναλογο η και το ιδιο και σε καποιον αλλο?

και αν ναι τι λυση δοθηκε?(θα εδινα τα 45 αν ηξερα οτι θα φτιαχτει αλλα επειδη στον γερμανο με αποθαρυναν (παιζει και επιδοτηση αρα ισως να σκεφτηκαν σπρωχτον σε νεα συσκευη) ηθελα και την γνωμη σας μιας που ολο και σε καποιον μπορει να εχει συμβει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...