Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο παρελθον ειχα αλλαξει το digitizer απο το 3g μου,εσπασε απο πτωση,αλλα μετα την αλλαγη χαλασαν τα "τσιμουχακια" που ειχε και αρχισε να μπαινει σκονη.Μετα απο περιπου 5 μηνες εχει περασει αρκετη σκονη μεσα και εχει κατσει αναμεσα στο digitizer και την οθονη..Εχω σκοπο να το ανοιξω για καθαρισμο αλλα τι μπορω να κανω για να μην ξανασυμβει αυτο?Υπαρχει το digitizer μαζι με το τζαμι μπροστα και τα λαστιχακια και αν ναι πως μπορω να το γουγλαρω?

 

iPhone 3G front assembly!

 

edit: looool σόρρυ τώρα είδα την ημ/νία!

Edited by one_tree_hill
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα.

Πήρα ένα 4s της AT&T ΜΕ την κάρτα της ΑΤ&Τ για να ενεργοποιείται.

Πήρα και μια καινούργια Gevey Ultra s και κάνω τη διαδικασία που είδα εδώ: http://unlockboot.co...eband-2012.html

Μου βγάζει σήμα τελικά της Vodafone με την κάρτα μου, αλλά ΔΕΝ έχω δεδομένα. Τα ενεργοποιώ, αλλά μου βγάζει μήνυμα οτι δεν μπορεί να συνδεθεί με δεδομένα κλπ (έχω ενεργοποιημένα δεδομένα απο Vodafone κανονικά).

Μπορώ να κάνω κλήσεις κανονικά, εκτός των δεδομένων που δεν δουλεύουν.

ios 5.1.1 bb 2.0.12

Τι θα μπορούσα-πρέπει να κάνω;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια εσπασε η οθονη του κινητου μου (iphone 4)..Ξερετε ποσο κοστιζει η επιδιορθωση περιπου σε καταστημα?Διαβασα επισης οτι μπορω να παραγγειλω ανταλλακτικα μεσω ebay, αλλα θα ειναι εφικτο να κανω εγω την αλλαγη?Η αν υπαρχει καποιος εδω απο Καβαλα που να γνωριζει...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

καλησπερα ,

θελω να ξεκλειδωσω ενα κινητο me gevey και θελω τα φωτα σας

αν εχω ποσταρει σε λαθος θεμα παρακαλω κατευτυνεται με στο σωστο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,

θελω να ξεκλειδωσω ενα κινητο me gevey και θελω τα φωτα σας

αν εχω ποσταρει σε λαθος θεμα παρακαλω κατευτυνεται με στο σωστο.

 

Δωσε καμια πληροφορία... iphone και ios?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεμα με το καλωδιο φορτισης του iphone. Σε καποιο σημειο εχει κοπει το εξω πλαστικο και φαινονται οι ινες, 4-5 απο τις οποιες εχουν κοπει. Παντως μεχρι τωρα συνεχιζει κ φορτιζει. Το καλωδιο ειναι το αυθεντικο μαζι με την αγορα του κινητου.

 

Η ερωτηση ειναι που μπορω να βρω αλλο καλωδιο κ ποσο κανει περιπου, αν εχει κανεις ιδεα. Επισης αν υπαρχουν μη αυθεντικα κ τί αποκλιση εχουν στη τιμη.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεμα με το καλωδιο φορτισης του iphone. Σε καποιο σημειο εχει κοπει το εξω πλαστικο και φαινονται οι ινες, 4-5 απο τις οποιες εχουν κοπει. Παντως μεχρι τωρα συνεχιζει κ φορτιζει. Το καλωδιο ειναι το αυθεντικο μαζι με την αγορα του κινητου.

 

Η ερωτηση ειναι που μπορω να βρω αλλο καλωδιο κ ποσο κανει περιπου, αν εχει κανεις ιδεα. Επισης αν υπαρχουν μη αυθεντικα κ τί αποκλιση εχουν στη τιμη.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια

 

Ψάξε λίγο...

 

1) http://www.skroutz.gr/c/581/fortistes-kinhtwn-tilefwnwn.html?from=catspan&keyphrase=Apple+USB+Power+Adapter+

2) http://www.skroutz.gr/c/585/kalodia-dedomenwn.html?from=catspan&keyphrase=iphone+καλωδιο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παίδες...

Μία βοήθεια παρακαλώ έχω ένα Iphone 4 κλειδωμένο στην Orange Ισπανίας με την 5.1.1. Ξέρετε αν μπορώ να κάνω official ξεκλείδωμα ή να το ξεκλειδώσω με Gevey Sim??? Το έχω από τον Ιούνιο και δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω..S.O.S. μάγκες!!Ποστάρτε αν γνωρίζετε κάτι..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχτές εντελώς ξαφνικά, χάλασε το ηχείο του κινητού. Παίζει στα χαμηλά "βραχνά" και δυνατά το "σπάει" και δεν ακούγετε καθόλου. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον? Το έχω πάρει από γερμανό και δεν έχει λήξει η εγγύηση, ξέρει κανείς πόσο θα το κρατήσουνε. (Υπάρχει κάπου να το πάω στην apple??)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχτές εντελώς ξαφνικά, χάλασε το ηχείο του κινητού. Παίζει στα χαμηλά "βραχνά" και δυνατά το "σπάει" και δεν ακούγετε καθόλου. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον? Το έχω πάρει από γερμανό και δεν έχει λήξει η εγγύηση, ξέρει κανείς πόσο θα το κρατήσουνε. (Υπάρχει κάπου να το πάω στην apple??)

θα το πας απο εκεί που το πήρες με την απόδειξη αγοράς και θα σου δώσουν αλλο ανακατασκευασμένο, εφόσον ειναι εντος εγγύησης..συνήθως μια βδομάδα το κρατανε

Link to comment
Share on other sites

θα το πας απο εκεί που το πήρες με την απόδειξη αγοράς και θα σου δώσουν αλλο ανακατασκευασμένο, εφόσον ειναι εντος εγγύησης..συνήθως μια βδομάδα το κρατανε

 

Σε ευχαριστώ πολύ φιλέ. Να 'σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φιλέ. Να 'σαι καλά.

τίποτα..μονο πρόσεχε γιατι εχω ακούσει να κάνουν κατι κουλά τελευταία στο Γερμανο..οτι προσπαθούν να τα βγάζουν εκτος εγγύησης με το πρόσχημα υγρασίας κλπ.. για να εισαι καλυμμένος δες το παρακάτω λινκ, ειδικότερα εκει που λέει 'how to check external iPhone water sensors'

 

http://www.imore.com/weekly-mod-check-water-damage-purchasing-iphone-4

αν ειναι λευκοί οι σενσορες σου δεν εχεις κανένα απολύτως πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

τίποτα..μονο πρόσεχε γιατι εχω ακούσει να κάνουν κατι κουλά τελευταία στο Γερμανο..οτι προσπαθούν να τα βγάζουν εκτος εγγύησης με το πρόσχημα υγρασίας κλπ.. για να εισαι καλυμμένος δες το παρακάτω λινκ, ειδικότερα εκει που λέει 'how to check external iPhone water sensors'

 

http://www.imore.com/weekly-mod-check-water-damage-purchasing-iphone-4

αν ειναι λευκοί οι σενσορες σου δεν εχεις κανένα απολύτως πρόβλημα

 

Το πηγα πριν λιγο και μου ειπαν οτι ειναι στην εγγυηση και οτι απλα διαπιστωνουν την βλαβη και σου δινουν αλλο. Διαφορετικο απο αυτο που ειχα. Το θεμα ειναι οτι στο δινουν χωρις κουτι. Αυτο θα ειναι καινουριο ή ανακατασκευασμενο απο καποιον αλλον. Διοτι δεν γνωριζω τι ακριβως μπορει να ειχε το αλλο..... Και η εγγυηση απο αυτο ποια θα ειναι????? (δεν τα ρωτησα και εγω, μετα μου ηρθε). Με ρωτησε αν υπαρχει υγρασια ή απο την θαλασσα (τελος Σεπτεμβριου?????!!!!!!) αλλα το δεχτηκανε. Σε ευχαριστω και παλι για την αμεση απαντηση σου.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Το πηγα πριν λιγο και μου ειπαν οτι ειναι στην εγγυηση και οτι απλα διαπιστωνουν την βλαβη και σου δινουν αλλο. Διαφορετικο απο αυτο που ειχα. Το θεμα ειναι οτι στο δινουν χωρις κουτι. Αυτο θα ειναι καινουριο ή ανακατασκευασμενο απο καποιον αλλον. Διοτι δεν γνωριζω τι ακριβως μπορει να ειχε το αλλο..... Και η εγγυηση απο αυτο ποια θα ειναι????? (δεν τα ρωτησα και εγω, μετα μου ηρθε). Με ρωτησε αν υπαρχει υγρασια ή απο την θαλασσα (τελος Σεπτεμβριου?????!!!!!!) αλλα το δεχτηκανε. Σε ευχαριστω και παλι για την αμεση απαντηση σου.

 

θα κρατήσεις το κουτί και τα παρελκόμενα απ το προβληματικό μοντέλο,θα δώσεις πισω την συσκευή μονο και θα πάρεις αλλη ανακατασκευασμένη σε σακουλάκι. δηλαδή μια με καινούρια μητρική πλακέτα, αλλαγμένα καινούρια μπρος-πισω καπάκια και διπλα ελεγμένη. στην ουσια καινούριο τηλέφωνο. εγγύηση συνεχίζεις να εχεις οση ειχες απ το προηγούμενο μοντελο συν επιπλέον 3 μήνες, δεν ειμαι και πολυ σίγουρος όμως γι αυτο το θέμα. οπως και να χει αφου θα στο αντικαταστήσουν μην αγχωνεσαι, ολα κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , σκοπεύω να αγοράσω ένα 4s μεταχειρισμένο , ο πωλητής το εχει αγοράσει από Σουηδία και το δίνει μαζί με την κάρτα παρόχου και την geney(;) .Ερώτηση θα έχω κάποιο πρόβλημα στη λειτουργία του στην Ελλάδα με τη δικιά μου sim ? θα έχει ελληνικό μενού ? η εγγύηση θα ισχύει κανονικά? θα μπορώ να το αναβαθμίσω χωρίς πρόβλημα και γενικά τι να προσέξω γιατί δεν εχω καμία επαφή με i phone ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά τη βοήθειά σας , σκοπεύω να αγοράσω ένα 4s μεταχειρισμένο , ο πωλητής το εχει αγοράσει από Σουηδία και το δίνει μαζί με την κάρτα παρόχου και την geney( ? ) .Ερώτηση θα έχω κάποιο πρόβλημα στη λειτουργία του στην Ελλάδα με τη δικιά μου sim ? θα έχει ελληνικό μενού ? η εγγύηση θα ισχύει κανονικά? θα μπορώ να το αναβαθμίσω χωρίς πρόβλημα και γενικά τι να προσέξω γιατί δεν εχω καμία επαφή με i phone ευχαριστώ...

 

καλα ειναι να παρεις Ελληνικο για να μην μπλεκεις με διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά τη βοήθειά σας , σκοπεύω να αγοράσω ένα 4s μεταχειρισμένο , ο πωλητής το εχει αγοράσει από Σουηδία και το δίνει μαζί με την κάρτα παρόχου και την geney( ? ) .Ερώτηση θα έχω κάποιο πρόβλημα στη λειτουργία του στην Ελλάδα με τη δικιά μου sim ? θα έχει ελληνικό μενού ? η εγγύηση θα ισχύει κανονικά? θα μπορώ να το αναβαθμίσω χωρίς πρόβλημα και γενικά τι να προσέξω γιατί δεν εχω καμία επαφή με i phone ευχαριστώ...

 

 

Κατ' αρχήν θα πρέπει κάθε φορά που θα θες να αναβαθμίζεις το κινητό σου να περνάς από μια ειδική διαδικασία το αρχείο αναβάθμισης για να μην χάσεις το ξεκλείδωμα, ξεχνάς το OTA update για πάντα! Ύστερα θα πρέπει να ανέχεσαι τα συχνά "κλειδώματα" της gevey που θα καθιστούν το κινητό σου αδύνατον να λάβει κλήσεις! Θα έχει ελληνικότατο μενού αν ανέχεσαι όλα τα παραπάνω και όσο για την εγγύηση δεν έχω ιδέα τι γίνεται!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

αγορασα ενα μτχ i phone 4 και ειναι κλειδωμενο στην virgin mobile france(ο πωλητης υποτιθεται δεν ηξερε που ηταν κλειδωμενο).μεχρι στιγμης δεν εχω βρει καποιον να το ξεκλειδωσει,εναν που βρηκα θελει πανω απο 100 ευρω.εχετε να προτεινεται κατι?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
δηλαδη παιδια αν αγορασω ενα κλειδωμενο iphone θα μπορεσς να το ξεκλειδωσω?αξιζει η αρτα της gevey??? Edited by babbis87
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαίρεται,

 

χθες παρατήρησα πως το φλας της συσκευής μου (iphone 4) δεν συμπεριφέρεται φυσιολογικά. Όταν επιλέγω να βγάλω ένα βίντεο, με το φλας είτε ενεργοποιημένο είτε σε αυτόματο mode, αυτό δεν ανάβει, ή ίσως ανάψει για 2-3 δευτερόλεπτα και μετά απενεργοποιείται μόνο του. Δοκίμασα να βάλω και κάποια από τις εφαρμογές που κυκλοφορούν για χρήση της συσκευής σαν φακό, αλλά ούτε εκεί ανάβει. Αντίθετα στις φωτογραφίες το φλας ανάβει κανονικά (ωστόσο έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο έντονο, για οι φωτό βγαίνουν κάπως φωτεινές).

 

Η συσκευή πλεόν τρέχει την iOS 6.0.1 έκδοση, στην οποία αναφερόταν πως επιδιορθώνει και ένα bug με το φλας της κάμερας, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

 

Παράλληλα, δοκίμασα και την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων, μήπως ήταν υπεύθυνη κάποια εφαρμογή για την δυσλειτουργία του φλας.

 

Γνωρίζετε σε τι μπορεί να οφείλεται; Υπάρχει κάποιος άλλος χρήστης με παρόμοιο πρόβλημα;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ IPHONE 5 ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΠΙΣΩ...!ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ! ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ITUNES STORE,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΝA ΕΡΧΟΝΤΑΙ "ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΓΑΔΙ"! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ BEATS MONSTER 600ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΥΝΔΕΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ [ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ (το κινητο)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ "ΚΛΑΠΑΤΣΙΜΠΑΛΑ"! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 859ΕΥΡΩ 32 GB ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ,ΤΑ standarts ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ "TOUR" ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΓΕΡΜΑΝΟΣ,ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ,ISTORM,WIND,VODAFONE)KAI ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ! ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΡΟΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥ IPHONE ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΕΧΟΜΕΝΑ EARPHONES(3G,3GS,4,4S).ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ( ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ )ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΕΠΟΥΝ ΤΟ ΤΑΛΕΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ (ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποϕεύγεις τα κεϕαλαία και να γράϕεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να ϕωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ IPHONE 5 ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΠΙΣΩ...!ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ! ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ITUNES STORE,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΝA ΕΡΧΟΝΤΑΙ "ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΓΑΔΙ"! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ BEATS MONSTER 600ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΥΝΔΕΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ [ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ (το κινητο)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ "ΚΛΑΠΑΤΣΙΜΠΑΛΑ"! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 859ΕΥΡΩ 32 GB ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ,ΤΑ standarts ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ "TOUR" ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΓΕΡΜΑΝΟΣ,ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ,ISTORM,WIND,VODAFONE)KAI ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ! ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΡΟΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥ IPHONE ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΕΧΟΜΕΝΑ EARPHONES(3G,3GS,4,4S).ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ( ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ )ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΕΠΟΥΝ ΤΟ ΤΑΛΕΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ (ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποϕεύγεις τα κεϕαλαία και να γράϕεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να ϕωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

 

Μηπως εχεις ανοιχτο το equalizer?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...