Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια επαιξα σημερα στο 6600 ενος φιλου το Mosquitos , κατι σαν το Killer Virus Attack (χρησιμοποιειται η καμερα). Το εχει κανεις? εψαξα στο IRC αλλα δε βρηκα τπτ . Ειναι συμβατοι με Symbian OS 6.1 ? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flareman ( 9 Σεπ. 2004 , 23:41)

 

Παίδες έχει παίξει κανένας κάποιο από τα δύο Shining Force στο PicoDrive; Δοκίμασα και τα δύο στην τελευταία έκδοση (την 213 με τον ήχο) και φορτώνει την εισαγωγή (τα γράμματα της Sega που χοροπηδάνε) και μετά μου πετάει ένα KERN σφάλμα (νομίζω 3) και κρασάρει... ιδέες;

 

 

Κανένα από τα 2 δεν λειτουργεί ακόμη δυστυχώς.Το shining force 1 δε τρέχει καθόλου στην τελευταία έκδοση (που btw είναι η 1.4/build 106) ενώ το 2 φτάνει μέχρι και την εισαγωγή ονόματος αν θυμάμαι καλα και μετα κολλάει. Επίσης μια και το έφερε η κουβέντα, στο unofficial site που έχει βάλει κάποιος ενα περιορισμένο romlist κάποια παιχνίδια παίζουν μέχρι την εισαγωγή και μετά κολλάνε αλλά εκεί γράφει οτι τρέχουν κανονικά...

Shall I say I was wrong, if I'm right?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos ( 9 Σεπ. 2004 , 22:33)

 

Ρε συς με το extended file manager της k@lo Psiloc οποτε παω να ανοιξω καποιο java αρχειο για να το εγκαταστησω μου κολλαει!!! Ξερει κανεις σε ποιον φακελο μπορω να το βαλω ωστε να μου εμφανιστει στα αρχεια προς εγκατασταση?

 

 

C:/Nokia/installs

 

Και μετά πας διαχείριση εφαρμογών και τα βλέπεις εκεί έτοιμα για εγκατάσταση :)

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (10 Σεπ. 2004 , 00:22)

 

Ρε παιδια επαιξα σημερα στο 6600 ενος φιλου το Mosquitos , κατι σαν το Killer Virus Attack (χρησιμοποιειται η καμερα). Το εχει κανεις? εψαξα στο IRC αλλα δε βρηκα τπτ . Ειναι συμβατοι με Symbian OS 6.1 ? ευχαριστω.

 

 

Eίναι συμβατο, και ψάξε πάλι για *mosquito* :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 7 Σεπ. 2004 , 02:17)

 

3 νεα παιχνιδακια για το MGS :

 

 

MGS The Five 2

 

 

MGS Treasure Mine

 

 

MGS Power Dart

 

 

Screenshots δειτε ΕΔΩ . :)

 

 

Κυκλοφορησαν στο mIRC #aivanet trigger /ctcp jeroenqui files @week 37. :cool:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (10 Σεπ. 2004 , 00:25)

 

Κυκλοφορησαν στο mIRC #aivanet trigger /ctcp jeroenqui files @week 37. :cool:

 

γρηγορα κυκλοφορισαν!! :D
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (10 Σεπ. 2004 , 10:35)

 

το power dart το βρεικα αλλα τα αλλα 2 οχι!!!!

 

 

Μα αυτα τα 3 το ενα κατω απο το αλλο ηταν.Anyway αν θες στειλε με pm το mail σου να στα στειλω. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (10 Σεπ. 2004 , 01:43)

 

Δυστυχως ουτ ετσι βρισκει τπτ... :wacko:

 

 

Είσαι σίγουρος οτι ψάχνεις σωστά; Εγώ στο #aivanet, στον efnet.demon.co.uk

βρήκα πολλά.. π.χ:

[12:49pm] <ingovan> I found 1 match(s) for *mosquito*. Current Server Status:«Sends: 1/100 Queues: 1/20»

[12:49pm] <ingovan> Found Week 35\Mosquitos.sis To access this, type /ctcp ingovan fresh-files

[12:49pm] <ingovan> These results are from searching cached index's of the fileservers.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ολα τα καινουργια παιχνιδια που κικλοφορυν θα τα βρεις στο site μου καθως και αυτο που ζητας!! ;)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

νεο παιχνιδι:

 

goom attack

 

http://catalog.tirawireless.com/images/catalog/product.HSAPP-GoomAttack.detail.gif

 

Goom attack! Farmer Lee's cabbage patch is under attack from the dreaded Gooms, creatures that destroy cabbage. Help Farmer Lee kill the critters once and for all. Watch out for King Goom, the largest and deadliest of 'em all!

 

How to Play:

Help Farmer Lee get rid of the Gooms! Use the bricks to kill them all before they destroy all the cabbage. To use the numeric keys, use 4 to move left, 6 to move right, 5 to throw bricks

 

κυκλοφορει στο irc και εδω :D

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (10 Σεπ. 2004 , 15:06)

 

νεο παιχνιδι:

 

goom attack

 

http://catalog.tirawireless.com/images/catalog/product.HSAPP-GoomAttack.detail.gif

 

Goom attack! Farmer Lee's cabbage patch is under attack from the dreaded Gooms, creatures that destroy cabbage. Help Farmer Lee kill the critters once and for all. Watch out for King Goom, the largest and deadliest of 'em all!

 

How to Play:

Help Farmer Lee get rid of the Gooms! Use the bricks to kill them all before they destroy all the cabbage. To use the numeric keys, use 4 to move left, 6 to move right, 5 to throw bricks

:( :( :( MIPOS MPOREIS NA MOY PEIS TO FIX GIA TO SIMS,DEN TO BRHKA STO SITE SOU :blink: :blink:

κυκλοφορει στο irc και εδω :D

 

:( :( :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (10 Σεπ. 2004 , 16:48)

 

δυστιχος φιλε μου δεν το εχω αλλα θα ψαξω να το βρω!! ;)

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: EYXARISTO
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (10 Σεπ. 2004 , 19:20)

 

Παρεπιπτόντως, το goom attack ψιλοβλακία :p

 

οντος καιρο εχουμε να δουμε καποιο πολυ καλο παιχνιδι που να κανει παταγο οπως το explode arena πχ ... :whistle:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κ γω κατι?ενω εχω τερματισει το spidrman2 μου βγαζει στο τελος στην συνοψη οτι εχω ολοκληρωσει μονο το 66%,οπως επισης οτι δεν εχω ανοιξει ολα τα secrets.μπορει καποιος να μου πει πως το τερματιζω 100%?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

απλα φιλε προσπαθησε παραπανω να βρεις καποια μυστικα σημεια που δεν τα εχεις δει με την πρωτη φορα, αυτη ειναι η μαγεια του παιχνιδιου να το φτασεις στο 100% χωρις "κλεψια"
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (10 Σεπ. 2004 , 19:41)

 

Κάτσε, περιμένουμε το k-rally θα είναι κορυφαίο... :)

 

ενταξει φιλε μου δεν λεω καλο ειναι αλλα οχι και κορυφαιο!!!! :whistle:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...