Jump to content

Sony Ericsson Z520i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 445
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

YpNoS εδω θα βρεις τα παντα και free.

 

Ευχαριστω RAVER, το ειχα υποψη το site αυτο λογω του K750 :)

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω RAVER, το ειχα υποψη το site αυτο λογω του K750 :)

 

:rolleyes: παρακαλω πολυ;) επισης μπες κι'εδω.τα περισσοτερα games παιζουν και στο z520.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

YpNoS εδω θα βρεις τα παντα και free.

 

 

 

Καλημέρα

Κατέβασα ένα παιχνίδι από το εν λόγω site αλλά όταν το έκανα εγκατάσταση μου έγραφε Demo δεν είναι full τα games ?

η μήπως εγώ κάνω κάτι λάθος ??

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Κατέβασα ένα παιχνίδι από το εν λόγω site αλλά όταν το έκανα εγκατάσταση μου έγραφε Demo δεν είναι full τα games ?

η μήπως εγώ κάνω κάτι λάθος ??

Ευχαριστώ

απ'αυτο το site μονο themes % ringtones κατεβαζω.games επιλεγω απο briefcase χρηστων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήγα σήμερα στο servis της Ρόδου, μου είπε 4 εργάσιμες για να το στείλει Αθήνα και μου άφησε ελπίδες για αντικατάσταση τηλεφώνου. Θα δείξει...

Δεν μου το αντικατέστησαν, το πήρα στις 4 εργάσιμες που μου είπανε και μέρχι στιγμής δείχνει να δουλέυει καλά, χωρίς πρόβλημα. Να το φτύσω.

https://andrismoi.wordpress.com/

Θέματα που μου κίνησαν το ενδιαφέρον και τα μοιράζομαι

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω αύριο το πρωί από το ΠΛΑΙΣΙΟ...

Τα προβλήματα που παρουσιάζει (restart) είναι συχνά...;;;

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω αύριο το πρωί από το ΠΛΑΙΣΙΟ...

Τα προβλήματα που παρουσιάζει (restart) είναι συχνά...;;;

 

Δεν σε κατάλαβα …συχνά (restart) ?? σε εμένα ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως ξερουμε αν μπηκε καινουργιο λογισμικο για το τηλεφωνακι μας;

Αν εχετε κανενα νεο ριχτε το γιατι πηρα το καλωδιο και λεω να του κανω μια αναβαθμηση.:D :( :) :D :(

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το εχω αγορασει απο τις 19/11, και μέχρι σήμερα είναι στο service για 3η φορά. Το τραγικό είναι ότι την 2η φορά μου το αντικατεστησαν γιατι έσβηνε μόνο του και μετά δεν ανοιγε από το on/off, (συν οτι έκανε σπινθήρα κατά την φόρτιση), και το καινούργιο που μου έδωσαν δεν δεχόταν καμιά sim! γιαυτό και είναι πάλι στο service. Τι να πω...χειρότερη αγορά δεν θα μπορούσα να είχα κανει!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως ξερουμε αν μπηκε καινουργιο λογισμικο για το τηλεφωνακι μας;

Αν εχετε κανενα νεο ριχτε το γιατι πηρα το καλωδιο και λεω να του κανω μια αναβαθμηση.:D :( :) :D :(

 

 

μπες εδω και :worry: για τιποτα νεωτερο για το κινητο σου:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως ξερουμε αν μπηκε καινουργιο λογισμικο για το τηλεφωνακι μας;

Αν εχετε κανενα νεο ριχτε το γιατι πηρα το καλωδιο και λεω να του κανω μια αναβαθμηση.:D :( :) :D :(

 

Έμαθα ότι συνδέοντας το κινητό με Καλώδιο USB DCU-60 στο PC και τρέχοντας το πρόγραμμα Update Service που κατεβάζεις από το σίτε της Sony Ericsson εάν υπάρχει κάποια αναβάθμιση για το κινητό που είναι συνδεμένο αυτόματα την κάνει

Αφού έχεις το καλώδιο δοκίμασε το παραπάνω εάν δεν υπάρχει νέα έκδοση λογισμικού θα σε ενημερώσει εάν ναι θα την περάσει ..

Εγώ δεν έχω καλώδιο ακόμα για αυτό δεν δοκίμασα

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα από το ΠΛΑΙΣΙΟ Ηρακλείου (Κρήτης)...

Πάρα πολύ όμορφο κινητό και μετά από πολύ καιρό έχω ένα κινητό που χωράει στο χέρι μου (πριν από αυτό p910i και πριν ΝΟΚΙΑ 9500)

Όμως παρατήρησα κάτι που δεν το έχει γράψει κανένας και θα ήθελα να ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε μένα...

Το σημείο ένωσης στη μέση του clumshell κουνάει δεξιά-αριστερά! Το ίδιο πρόβλημα είχα παρατηρήσει και στο mpx200...

Συμβαίνει σε όλους...;;;

Στο ίδιο σημείο, όταν ανοιγοκλείνεις το κινητό ακούγετε κάτι σαν δίπλωμα ταινίας -πράγμα λογικό, μιας και από πίσω θα βρίσκετε η καλωδιοταινία της οθόνης- που δεν περίμενα να ακούγετε και δεν το έχω ακούσει σε άλλο κινητό!

Συμβαίνει και σε άλλους...;;;

Κατα τα άλλα... άψογο... πολύ όμορφο...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα από το ΠΛΑΙΣΙΟ Ηρακλείου (Κρήτης)...

Πάρα πολύ όμορφο κινητό και μετά από πολύ καιρό έχω ένα κινητό που χωράει στο χέρι μου (πριν από αυτό p910i και πριν ΝΟΚΙΑ 9500)

Όμως παρατήρησα κάτι που δεν το έχει γράψει κανένας και θα ήθελα να ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε μένα...

Το σημείο ένωσης στη μέση του clumshell κουνάει δεξιά-αριστερά! Το ίδιο πρόβλημα είχα παρατηρήσει και στο mpx200...

Συμβαίνει σε όλους...;;;

Στο ίδιο σημείο, όταν ανοιγοκλείνεις το κινητό ακούγετε κάτι σαν δίπλωμα ταινίας -πράγμα λογικό, μιας και από πίσω θα βρίσκετε η καλωδιοταινία της οθόνης- που δεν περίμενα να ακούγετε και δεν το έχω ακούσει σε άλλο κινητό!

Συμβαίνει και σε άλλους...;;;

Κατα τα άλλα... άψογο... πολύ όμορφο...

 

 

Το σημείο ένωσης στη μέση του clumshell δεν κουνάει σε εμένα

Στο ίδιο σημείο, όταν ανοιγοκλείνεις το κινητό ακούγετε κάτι σαν δίπλωμα ταινίας ΝΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την R3C035 εχω χωρις ουτε ενα προβλημα! οποτε και καινουρια να υπαρχει δεν την βαζω :P

 

Το πορτακι κι εμενα κουνιεται λιγο δεξια-αριστερα, αλλα ανεπαισθητα! Δε νομιζω οτι ειναι προβλημα. Εαν σου κουνιεται πολυ τοτε πηγαινε δειξτο στο service.

 

Το κουμπι της καμερας ειναι οντως λιγακι σπαστικο, γιατι συνεχεια απο εκει πιανω το κινητο. Αλλα δε νομιζω οτι υπαρχει τροπος να αλλαξει αυτο.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Δεν κουνιέται πολύ... ίσως φάνηκα λιγάκι υπερβολικός!

Στο mpx κουνιόταν περισσότερο... μάλλον λογικό φαίνεται!

Πώς κλειδώνει το κινητό ρε παιδιά...;;;

Link to comment
Share on other sites

να γυρίσω λίγο στο θέμα της οθόνης?

 

Το πείρα από Γερμανό... την πρώτη φορά είχε μικρό σπάσιμο και πολλές γρατζουνιές πάνω στην οθόνη.

Το στέλνω πίσω και περιμένω να μου στείλουν άλλο. Το δεύτερο που ήρθε είχε το πρόβλημα που έχει αναφερθεί και από άλλους να φαίνεται η οθονη σαν ξεκολημένη (ουσιαστικά να είναι μισο-ξεκολημένη) επειδή τους βαρέθηκα στο Γερμανό είπα να το αφήσω έτσι και να βρω μια άλλη λύση.

 

Τι μου προτείνεται από εδώ και στο εξής?

 

α) Να πάω SE? (η πιο σωστή κατά την άποψη μου - αλλά βαριέμαι λίγο το να κατέβω Αθήνα και να περιμένω να μου το κολήσουν - κάτι που μπορώ να κάνω και γω).

 

β) όπως είπα και πριν να το κολήσω μόνος. Λέτε να το καταλάβουν και να χάσω καμιά εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z520i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...