Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6111


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τις οδηγιες οκ!μετα απο καμμια 10ρια τηλεφωνα θα μου το φερουν σε κανα 2 μερες και θα το πληρωσω βεβαια.Μου εφυγε παντως ενα αγχος.:)

 

Τώρα, αν ψάχνεις για άλλο, κοιτα για το ΝΟΚΙΑ 6270 αλλα αν θές να φύγεις απο την ΝΟΚΙΑ, δές το SAMSUNG D600 που έχω και εγώ. Όλα τα παραπάνω είναι περίπου στην ίδια τιμή
ΟΚ σε ευχαριστω.Εγω θελω οπωσδηποτε ραδιο και mp3...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει κανείς πρόβλημα με τις επαφές? Όταν αλλάζω προφίλ, αλλάζει η ρύθμιση για επιλογή επαφών κάρτας/τηλεφώνου. Το ίδιο συμβαίνει όταν το κλείσω ή όταν το βάλω για φόρτιση
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Re paidia se ayto to kinito eixa balei sto mynima na stelnei mexri 160xarakthres k meta na ginete deytero k twra meta toys 70xrewnomai gia deytero myn!mhpws kserei kaneis pws tha megalwsw to myn?

 

Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες γιατι δεν καταλαβαινουμε τι λες :rolleyes:

(και κανενα κομμα & τελεια )

 

Στις ρυθμισεις των μυνηματων ,βαλε Περιορισμενη Υποστηριξη.

(Σελιδα 64 στο manual της συσκευης σου .)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
κι εγώ το ίδιο από την αρχή που το πήρα στα χέρια μου. Ζώνη ώρας έχω βάλει GMT +2...
Eχω πρόβλημα με την ώρα των μηνυμάτων και της παράδοσης.Πως λύνεται?

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

Eχω πρόβλημα με την ώρα των μηνυμάτων και της παράδοσης.Πως λύνεται?

 

Απενεργοποιησε την θερινη ωρα

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησε την θερινη ωρα

 

μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τον κωδικό για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

 

 

το προβλημα μου ειναι απιθανο!!!!!!μου εχει ασπρίσει η οθόνη και δεν βλέπω τίποτα.ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τον κωδικό για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

 

 

το προβλημα μου ειναι απιθανο!!!!!!μου εχει ασπρίσει η οθόνη και δεν βλέπω τίποτα.ευχαριστώ

 

ειναι 12345....το λεει και στις οδηγιες σελ.11

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τον κωδικό για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

 

 

το προβλημα μου ειναι απιθανο!!!!!!μου εχει ασπρίσει η οθόνη και δεν βλέπω τίποτα.ευχαριστώ

 

 

Δεν νομίζω ότι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων σου αρκεί. Το είχα πάθει κι εγώ και πήγε για service.. Μία από τις πολλές φορές..!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kalhspera..

Mhpws mporeite na mou peite poio einai to teleutaio firmware gia to 6111?

Skeftomai na to agorasw kai thelw na 3erw an exei thn teleutaia ekdosh pou kykloforei..

 

Thanx :)

 

Καλησπερα :)

Αν δεν κανω λαθος ,η V 3.77 .

 

 

Παρακληση : Γραφε με Ελληνικα ,για να καταλαβαινουμε καλυτερα

τι γραφεις ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δύσκολα βρίσκουμε όμορφα Themes για το λιλιπούτιο τηλεφωνλακι μας, έφτιαξα ένα και ελπίζω να σας αρέσει...

 

 

 

http://rapidshare.de/files/35970597/____Vistamix_Theme.rar.html

 

Σβήστηκε... Μήπως μπορεί να το ανεβάσει κάποιος? Eυχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω... και sorry για τα greeklish :)

 

 

Καλησπερα :)

Αν δεν κανω λαθος ,η V 3.77 .

 

 

Παρακληση : Γραφε με Ελληνικα ,για να καταλαβαινουμε καλυτερα

τι γραφεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι

ΕΙμαι πλεον κατοχος του 6111 στη version 3.58. Θα ήθελα να ρωτησω αν υπαρχει λογος να το αναβαθμισω στην τελευταια εκδοση.. Υπαρχει καποιο προβλημα που διορθωνεται?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Exω ένα Ν6111 το οποίο πριν κανα 3μηνο+ μου έσβησε και από τα νεύρα μου το πέταξα κάτω. Δεν κλείνει καλά το πορτάκι (κάπου σκαλώνει) ενώ δεν ανάβει ή όταν ανάβει δείχνει μία άσπρη οθόνη. Το είχα παρατήσει για λίγο.

 

Εκτός της Alpha Copy πού αλλού μπορώ να το πάω για να το επισκευάσουν?

Εάν πρέπει να πάει Α.C. πού θα έχω την πιο άμεση αντιμετώπιση?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Exω ένα Ν6111 το οποίο πριν κανα 3μηνο+ μου έσβησε και από τα νεύρα μου το πέταξα κάτω. Δεν κλείνει καλά το πορτάκι (κάπου σκαλώνει) ενώ δεν ανάβει ή όταν ανάβει δείχνει μία άσπρη οθόνη. Το είχα παρατήσει για λίγο.

 

Εκτός της Alpha Copy πού αλλού μπορώ να το πάω για να το επισκευάσουν?

Εάν πρέπει να πάει Α.C. πού θα έχω την πιο άμεση αντιμετώπιση?

 

9volto

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς, πόσο περίπου κοστίζει η αλλαγή της σπασμένης οθόνης σε ένα Nokia 6111.

Το τηλέφωνο δεν έχει κανένα σημάδι από κτύπημα και είναι μέσα στην εγγύηση. Καλύπτεται η οθόνη από την εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς, πόσο περίπου κοστίζει η αλλαγή της σπασμένης οθόνης σε ένα Nokia 6111.

Το τηλέφωνο δεν έχει κανένα σημάδι από κτύπημα και είναι μέσα στην εγγύηση. Καλύπτεται η οθόνη από την εγγύηση;

 

Για να μην τα ξαναγραφω :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1664796#post1664796

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια χαρά σε όλους! Να ρωτήσω και γω κάτι:

Ξέρει κάποιος αν μπορώ να βάλω σε συντόμευση την ενεργοποίηση του Bluetooth για να μην κάνω κάθε φορά την διαδικασία μενού-ρυθμίσεις-συνδεσιμότητα-Bluetooth; Από τις "συντομεύσεις μου" που το έψαξα δεν υπάρχει στη λίστα

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους! Να ρωτήσω και γω κάτι:

Ξέρει κάποιος αν μπορώ να βάλω σε συντόμευση την ενεργοποίηση του Bluetooth για να μην κάνω κάθε φορά την διαδικασία μενού-ρυθμίσεις-συνδεσιμότητα-Bluetooth; Από τις "συντομεύσεις μου" που το έψαξα δεν υπάρχει στη λίστα

 

Καλησπέρα. Κι όμως υπάρχει στη λίστα του μενού "συντομεύσεις μου". Είναι στη θέση 23.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κι όμως υπάρχει στη λίστα του μενού "συντομεύσεις μου". Είναι στη θέση 23.

 

Και να φανταστείς ότι το έψαχνα ώρες!!! Κάτι φορές κοιτάω με τα αφτιά μάλλον... :lol: Να σαι καλά!!!! Σε ευχαριστώ! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...