Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πως μπορεις να το ορισεις αυτο ? Σε εμενα πχ ολα πηγαινουν στο φακελο Ληφθεντα Αρχεια που βρισκεται απο ξερω στην μνημη του κινητου

 

Η απάντηση είναι λίγα ποστ πιο πάνω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1563696#post1563696 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ξερει κανενας για το τι μεγεθος βιντεο μπορεις να του βαλεις μεσα?

 

Αν εννοείς για εγγραφή, έχεις τις επιλογές:

1)128Χ96

2)176Χ144

3)352Χ288

4)640Χ480

Link to comment
Share on other sites

οχι εννοω να μετατρεψεις μια ταινια στο υπολογιστη και να την βαλεις στο κινητο.μεχρι τι αναλυση μπορεις?
Link to comment
Share on other sites

για τον δεικτη sar ξερεις αν ειναι υψηλος?επειδη διαβασα οτι καποια νοκια εχουν υψηλο δεικτη.

ευχαριστω για τις πηροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη περιπτωση. Μου την εφερε και εμενα ενας φιλος απο Κίνα! Πόσο την αγόρασες εαν επιτρέπετε?
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εννοεις?ουτε σημερα το πηρα.την δευτερα θα το παραλαβω.το πηρα 220 στο cosmote 90
Link to comment
Share on other sites

για τον δεικτη sar ξερεις αν ειναι υψηλος?επειδη διαβασα οτι καποια νοκια εχουν υψηλο δεικτη.

ευχαριστω για τις πηροφοριες.

http://sar.nokia.com/sar/index.jsp

Κοίταξε εδώ και θα βρείς τις πληροφορίες που ζητάς

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει δεικτη 0.8 με μεγιστο οπως αναφερεται τουλαχιστον ενω το ν73 που ειπαν οτι εχει υψηλο δεικτη εχει 0.87 ενω το κ750 που εχω τωρα εχει 0.66.βεβαια σε σχεση με το πχ 3330 που ειναι σχεδον πενταετιας το οποιο ειχε 0.97 ειναι λιγο ετσι δεν ειναι?παντως τον πιο μικρο δεικτη τον συναντησα στο ν93 με 0.54

 

μεγιστο δεικτη 2(μαλλον το ξεχασα)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε,

 

Υπάρχει κανένας τρόπος να επιμηνύνω την διάρκεια της μπαταρίας που κρατάει μόνο 1 μέρα;! "Κάρφωσα" το 2g δίκτυο αλλά δεν βοήθησε ιδιαίτερα.

 

Φιλικά,

Πηγαινε για αναβαθμιση γιατι μπορει να εχεις παρει ιο απο το bluetooth. Eνας φιλος ειχε το ιδιο προβλημα και μολις εκανε αναβαθμιση εστρωσε η μπαταρια του κινητου και κρατουσε 4-5 ημερες

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε για αναβαθμιση γιατι μπορει να εχεις παρει ιο απο το bluetooth. Eνας φιλος ειχε το ιδιο προβλημα και μολις εκανε αναβαθμιση εστρωσε η μπαταρια του κινητου και κρατουσε 4-5 ημερες
Το 6280 ΔΕΝ δέχεται ιούς. Με την αναβάθμιση ίσως να κάνει καλύτερη διαχείρηση της ενέργειας
Link to comment
Share on other sites

Εχω ψαξει ολο το site για πιθανες απαντησεις αλλα δεν καταφερα να το βρω.

Μηπως ξερει καποιος πως μπορω να βλεπω οταν καλω η με καλουν χρονομετρο επανω στην οθονη.Δεν μιλαω για τη συνοψη.Ειχα πριν ΝΟΚΙΑ 6600 και ηταν μια απο τις πιο δυσκολες να βρεις επιλογες.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω ψαξει ολο το site για πιθανες απαντησεις αλλα δεν καταφερα να το βρω.

Μηπως ξερει καποιος πως μπορω να βλεπω οταν καλω η με καλουν χρονομετρο επανω στην οθονη.Δεν μιλαω για τη συνοψη.Ειχα πριν ΝΟΚΙΑ 6600 και ηταν μια απο τις πιο δυσκολες να βρεις επιλογες.

Ευχαριστω

 

Τέτοια επιλογή κατα τη διάρκεια της κλήσης δεν υπάρχει δυστυχώς! Μόνο στο τέλος σαν σύνοψη :(

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

παιδια αλλαζει με καποιο τροπο η φωτεινοτητα της οθονης?δεν την βρισκω πουθενα.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια αλλαζει με καποιο τροπο η φωτεινοτητα της οθονης?δεν την βρισκω πουθενα.....

Δεν αλλαζει.:O

 

οχι εννοω να μετατρεψεις μια ταινια στο υπολογιστη και να την βαλεις στο κινητο.μεχρι τι αναλυση μπορεις?

 

την μετατρεπεις σε 320Χ240 και ειναι οκ!:)

 

@murcielago580200 Εχμμμ...GB!:p

 

@dmarccos Ευχαριστώ καταρχήν για την βοήθεια!:) Δεν γίνεται δηλαδή να αποθηκεύονται σε άλλο φάκελλο οι φωτογραφίες και σε άλλο τα βίντεο; Μόνο μαζί;:worry:

 

Γινεται οριζεις τις φωτο στο φακελο εικονες και τα βιντεο στο φακελο βιντεο κλιπς και ολα οκ!:D

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Γινεται οριζεις τις φωτο στο φακελο εικονες και τα βιντεο στο φακελο βιντεο κλιπς και ολα οκ!:D

 

Μάλλον όχι φίλε μου τελικά.:(

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι φίλε μου τελικά.:(

 

Μόνο αν το βάλεις στα default Phone memory ή Memory card χρησιμοποιεί ξεχωριστούς φακέλους. Αλλιώς όλα σε ένα...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι φίλε μου τελικά.:(

Κοιτα εγω εχω ορισει σαν αποθηκευση την memory card και στο φακελο εικονες τις φωτο και στο φακελο βιντεο κλιπς τα βιντεο αυτο δεν θες να κανεις?:worry: ετσι το εχω κανει εγω.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Για τα παιδια που εχουν κανει ηδη αναβαθμιση στο τηλ. τους (παρεπιπτοντως, εχει βγει η εκδοση V 05.92...):

Αυριο θα πεταχτω απο το Nokia center στην Βουλιαγμενης για Update, χρειαζομαι και κατι αλλο εκτος απο την αποδειξη αγορας του τηλεφωνου ??

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα πεταχτω απο το Nokia center στην Βουλιαγμενης για Update, χρειαζομαι και κατι αλλο εκτος απο την αποδειξη αγορας του τηλεφωνου ??

 

Οχι φιλε μου ,υπομονη μονο ! :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου ,υπομονη μονο ! :O

 

Τι εννοεις υπομονη ? Ποση ωρα θα κανουν ?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις υπομονη ? Ποση ωρα θα κανουν ?? :wacko:

 

Αναλογα με τον κοσμο που θα ειναι μαζεμενος .Κανονικα ,σε 20 λεπτα πρεπει

να εισαι οκ . Αλλιως αν το παρεις σε καμμια ωρα ,να εισαι ευχαριστημενος :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με τον κοσμο που θα ειναι μαζεμενος .Κανονικα ,σε 20 λεπτα πρεπει

να εισαι οκ . Αλλιως αν το παρεις σε καμμια ωρα ,να εισαι ευχαριστημενος :(

 

Αν ειναι ετσι τοτε ειμαστε ενταξει. Εγω νομισα οτι θα μου πουμε "περνα αυριο" και φρικαρα...:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχθες τελικα πηρα το 6280 και επειδη ειναι παρα πουλ μεγαλο το thread μπορει να μου δωσει καποιος κανα Link για θεματα και παιχνιδια 3d οπως το rally 3d που ειχε στη μνημη του?
Link to comment
Share on other sites

Για τα παιδια που εχουν κανει ηδη αναβαθμιση στο τηλ. τους (παρεπιπτοντως, εχει βγει η εκδοση V 05.92...):

Αυριο θα πεταχτω απο το Nokia center στην Βουλιαγμενης για Update, χρειαζομαι και κατι αλλο εκτος απο την αποδειξη αγορας του τηλεφωνου ??

 

Ξερει κανεις τις διαφορες με την 3.81. Και γιατι 5.92 και οχι 3 και κατι ή 4. Εχει τοσες πολλες διαφορες;;;:confused: :confused:

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...