Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το αφήσεις μέχρι να σβήσει το λαμπάκι! Κανονικά δηλαδή!

Απλά, τις πρώτες μέρες πρόσεχε να μην το τρελένεις και πολύ και αδειάζει γρήγορα η μπαταρία!

Μετά κάντω ότι θες!!!:)

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα,

Πολύ σπαστικό αυτο που γίνεται με τα θέματα ρε παιδιά.Οταν αλλάζεις θέμα αλλάζουν και όλοι οι ήχοι ανεξαρτήτως τι υπάρχει στα προφίλ.κανονικά έπρεπε να ισχύουν οι ήχοι των προφίλ άλοστε για αυτό το λόγο υπάρχουν τα προφίλ-υπάρχει περίπτωση να διορθώνεται αυτό το πρόβλημα;

frastgr
Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα το κινητο έκανε restart Και εγραψε τηλεφωνο με περιορισμούς και ζηταγε κωδικό.τι μπορεί να συμβαίνει???βάλαμε 12345 αλλα δεν το πηρε σαν κωδικο.το κλείσαμε και το ξαναανοιξαμε και ολα οκ.ελπίζω να μην το ξαναπάθει....
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα το κινητο έκανε restart Και εγραψε τηλεφωνο με περιορισμούς και ζηταγε κωδικό.τι μπορεί να συμβαίνει???βάλαμε 12345 αλλα δεν το πηρε σαν κωδικο.το κλείσαμε και το ξαναανοιξαμε και ολα οκ.ελπίζω να μην το ξαναπάθει....

Και σε μένα το έκανε!

Γιατί άραγε?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι είναι αλλά άμα το ξανακάνει θα το τρίψω στης νόκια την μούρη το κινητάκι....
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Αν Διαβασετε εδω ,θα δειτε οτι δεν ειστε οι μονοι που εχουν προβληματα (κυριως για συσκευες αγορασμενες απο το δικτυο της 3 )

με το 6280:

http://discussions.nokia.co.uk/discussions/board/message?board.id=phones&message.id=2095

 

Σε αλλο φορουμ διαβασα οτι η νοκια απεσυρε σιωπηλα την κυκλοφορια του,

θετοντας την δικαιολογια οτι ειναι out of stock κλπ κλπ

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα το κινητο έκανε restart Και εγραψε τηλεφωνο με περιορισμούς και ζηταγε κωδικό.τι μπορεί να συμβαίνει???βάλαμε 12345 αλλα δεν το πηρε σαν κωδικο.το κλείσαμε και το ξαναανοιξαμε και ολα οκ.ελπίζω να μην το ξαναπάθει....

 

παιδια και εμενα το εκανε , δεν πιανει ο κωδικος 12345

εκεινο που εκανα ειναι να παταω πιο δυνατα (συνεχομενα) το κουμπι απενεργοποιησης , μετα ολα οκ ?

τι να ειναι αραγε αυτό ????

κατα τα αλλα το κινητο ειναι φοβερο !!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D :D

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως μετα απο 20 ημερες εντατικοτατης λειτουργιας, σχεδον αποκλειστικα σε δικτυο ΤΙΜ 3G, πρεπει να ομολογησω οτι λειτουργει ΑΨΟΓΑ!!! Δεν παρουσιασε την παραμικρη δυσλειτουργια ουτε σαν τηλεφωνο, ουτε σαν φωτογραφικη μηχανη, ουτε σαν mp3 player! Και μαλιστα το δουλευω και με μια καρτα 512 καργα!

 

Και σε μένα με vodafone και μετά από μία εβδομάδα χρήσης δεν παρουσίασε

τίποτα , λειτουργεί τέλεια !!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε που μπορω να βρω τα παιχνιδια του 6280 ωστε να τα περασω σε Symbian κινητο;;;

 

http://iphone-forum.org/

http://www.sooit.com/

http://masyaka.ru/games/s700/

 

Και στα 3 θα βρεις πολύ υλικό :) Στα 2 πρώτα πρέπει να κάνεις register .

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως τελικα δουλευει τελεια με καρτες και δικτυο 3G? Αυτοι που ειχαν τα μικροπροβληματα ας ενημερωσουν αν οι δυσλειτουργιες παρουσιαζονται με απλες sim και σε 2.5G δικτυο.

Και εγώ μια χαρά 3g sim έχω και το δουλέυω σε 3g δίκτυο (όχι πάντα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Μόλις έγινα κάτοχος του κινητου και εγω και μπορω να πω πως ειναι απιστευτο απο ολες τις πλευρες.

Θα ηθελα να σας ρωτησω πως γινεται η αναπαραγωγη των βιντεο στο pc μιας και δεν βλεπω η ΝΟΚΙΑ να δινει καποιον player με το cd.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Μόλις έγινα κάτοχος του κινητου και εγω και μπορω να πω πως ειναι απιστευτο απο ολες τις πλευρες.

Θα ηθελα να σας ρωτησω πως γινεται η αναπαραγωγη των βιντεο στο pc μιας και δεν βλεπω η ΝΟΚΙΑ να δινει καποιον player με το cd.

Ευχαριστω

 

 

Ama egkatastisis to Nokia PC Suite exei mesa epilogi "proboli polimeson" me to programa Nokia Multimedia Player ;)

Link to comment
Share on other sites

Ama egkatastisis to Nokia PC Suite exei mesa epilogi "proboli polimeson" me to programa Nokia Multimedia Player ;)

 

το εκανα αλλα δεν μου αναγνωρίζει την μορφη αρχειου..

 

ας βοηθησει καποιος βρε παιδια...

Link to comment
Share on other sites

quicktime tote :)

 

Ναι αλλα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν μου το αναγνωριζει το pc suite player..anyway ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κατεβασεις μονο τον Nokia multimedia player.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

ας βοηθησει καποιος βρε παιδια...

ΕΔΩ και είσαι κομπλάν,το καλυτερότερο για τα 3gp μας !

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν μου το αναγνωριζει το pc suite player..anyway ευχαριστω:)

 

Και εγς Quicktime xrisimopiw, ala tora pou to les kai emena me ton Nokia Multimedia Player me lei agnosti morfi arxiou

 

Giati afto ? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Το γελιο ειναι οτι δεν μου παιζει τα βιντεακια ουτε με τον ΝΟΚΙΑ player αλλα ουτε και με το quicktime..Θα τρελαθω!

Εχετε καμια αλλη λυση;

 

ΕΔΩ και είσαι κομπλάν,το καλυτερότερο για τα 3gp μας !

 

Για αλλη μια φορα κατεπληξες φιλε rostropol..:D

Οντως μ'αυτο το προγραμματακι μου τα αναγνωριζει και μπορω να πω πως τα παιζει και αρκετα καλα..

Σ'ευχαριστω..:)

Link to comment
Share on other sites

Το γελιο ειναι οτι δεν μου παιζει τα βιντεακια ουτε με τον ΝΟΚΙΑ player αλλα ουτε και με το quicktime..Θα τρελαθω!

Εχετε καμια αλλη λυση;

 

 

 

Για αλλη μια φορα κατεπληξες φιλε rostropol..:D

Οντως μ'αυτο το προγραμματακι μου τα αναγνωριζει και μπορω να πω πως τα παιζει και αρκετα καλα..

Σ'ευχαριστω..:)

Παρακαλώ.Εχε υπόψη σου ότι τα 640 x 480 βιντεάκια μπορείς πλέον να τα δεις με αυτό το προγραμματάκι και fullscreen με πολύ καλή ποιότητα(σίγουρα θα το έχεις ήδη ανακαλύψει). Enjoy:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ... θα ήθελα να ρωτησω 1ον από αυτονομία μπαταρίας τι λέει το κινιτό ? 2ον από αναπαραγωγή mp3 είναι το ίδιο καλό με το 6270 ??? και τέλος στην λήψη φωτογραφία έχει καθυστέρηση καθόλου ή όχι ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...