Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάποια παιχνίδια java απο gameloft που βάζω στο κινητό κολλάνε στο loading στην αρχική οθόνη.ξέρει κανείς γιατί?είναι τα sudoku(απο iphone),solitaire...

να τα σβήσω ή παίζει άλλο κόλπο???

 

Μετακίνησε τα στην κάρτα μνήμης και σε κάποια (λίγα) ειδικά της Gameloft απενεργοποίησε τους ήχους(π.χ. Midnight Pool).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η λειτουργια PTT τι ακριβως ειναι?

Χρησιμευει πουθενα ή να θεωρησουμε οτι δεν υπαρχει?

 

PTT = Push to Talk ,κατι αναλογο με walkie talkie μεσω gprs.

Ακομα δεν υποστηριζεται απο τα ελληνικα δικτυα .

Περισσοτερα :

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,46740,00.html

http://www.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_3494

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κάποια παιχνίδια java απο gameloft που βάζω στο κινητό κολλάνε στο loading στην αρχική οθόνη.ξέρει κανείς γιατί?είναι τα sudoku(απο iphone),solitaire...

να τα σβήσω ή παίζει άλλο κόλπο???

 

Και σε μένα το ίδιο κάνει :mad:

Με το Sudoku , και το Block breaker deluxe .....

Μάλλον κάποια games της GAMELOFT δεν μας τα λένε καλά :(

 

Anyway , εγώ έχω μέσα στη κάρτα περίπου 90 games , όλα 240x320 !!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Οχι:p Αλλα αν θες μπορεις να βγαλεις το λογοτυπο δικτυου απο το wallpaper.

 

 

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ???

Link to comment
Share on other sites

paidia piga kai eida to kinito apo koda sto germano kai omologo oti mou arese poli.to mono arnitiko pou eida itan oti kapws ''etrize'' to pliktrologio.afto einai se ola ta kinita i mipws afto pou eida itan elatomatiko??
Link to comment
Share on other sites

molis to exo sta xeria mou. oxi den trizei aderfe. isos ayta pou exoun sto germano apo kopanimata, kaki xrisi, polu xrisi klp na to ekane. ego den vlepo kapoio prob gia thn ora.

 

aloha

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ???

Με τον wapbrowser της συσκευής πήγαινε στο wap.techteam.gr,εκει στα Mobile Downloads θα βρεις το Κενό λογότυπο δικτύου,κλπ. το κατεβάζεις και κομπλάν.

Link to comment
Share on other sites

epishs ta noumera toy katalogou enw einai kataxwrhmena,otan me kaloun den fainetai to onoma alla mono to noumero.

 

αναγκαστικά έβαλα πρόθεμα +30 σε όλα τα νούμερα του καταλόγου μου ώστε να υπάρχει αντιστοίχηση και να μου εμφανίζει το όνομα...συνέβη σε κανα άλλο παιδί?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις αν μπορουμε να κανουμε το ξυπνητηρι να κτυπαει περισσοτερο απο ενα (1) λεπτο? και επισης γινεται να ακουγονται οι αναφορες παραδοσης μηνυματων? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Pedia prepei na iparxi ena bug tora pou blepw sto software, i den kserw ean to kani afto mono se mena

 

Enw to kinito einai klisto (enow to portaki, oxi to kinito) kai den einai klidomeno to pliktrologio, otan pataw (oxi sinexomena) to kato apo tin deksia meria koumpaki pou einai tis cameras me lei "Pateiste kseklidk kai meta ok" diladi san na einai klidomeno to pliktrologio enw kanonika den einai kai mporo na mpo kanonika sto menu mesa

 

Gia kitakste to kai esis pou exete to 6280 ean kanie to idio

Link to comment
Share on other sites

Pedia prepei na iparxi ena bug tora pou blepw sto software, i den kserw ean to kani afto mono se mena

 

Enw to kinito einai klisto (enow to portaki, oxi to kinito) kai den einai klidomeno to pliktrologio, otan pataw (oxi sinexomena) to kato apo tin deksia meria koumpaki pou einai tis cameras me lei "Pateiste kseklidk kai meta ok" diladi san na einai klidomeno to kinito enw kanonika den einai kai mporo na mpo kanonika sto menu mesa

 

Gia kitakste to kai esis pou exete to 6280 ean kanie to idio

Όχι, σε μένα δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο! :)

Link to comment
Share on other sites

Merikes erwthseis gia tous tyxeroys katoxous:

 

1)Skeftomai na parw mia kingston 1gb mazi me to kinhto. Tha paizei? Einai sxetika argh alla logika auto den tha fainetai sthn xrhsh. H mhpws oxi?

 

2)Yparxei h dynatothta mazikhs diagrafhs twn anaforwn paradosis SMS?

 

3)H othoni se dunato hlio diavazetai?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παρακαλώ βρε παιδιά,αν μπορείτε να μου απαντήσετε διότι έχω μπερδευτεί..

Τελικά σε τι ανάλυση τραβάει βίντεο;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παρακαλώ βρε παιδιά,αν μπορείτε να μου απαντήσετε διότι έχω μπερδευτεί..

Τελικά σε τι ανάλυση τραβάει βίντεο;

 

Στην υψηλότερη ανάλυση που υπάρχει σε κινητό(επί του παρόντος),640 x 480 με 25 fps,καθώς επίσης με 352 x 288,176 x 144,128 x 96.

Link to comment
Share on other sites

Στην υψηλότερη ανάλυση που υπάρχει σε κινητό(επί του παρόντος),640 x 480 με 25 fps,καθώς επίσης με 352 x 288,176 x 144,128 x 96.

 

Σ'ευχαριστώ φίλε rostropol...:)

Link to comment
Share on other sites

Μία ερωτησούλα...

Μέσα στο κουτί του 6280 υπάρχει adaptor της καρτούλας miniSD ;

Αυτό που βάζουμε μαζί με τη κάρτα στο cardreader στο PC στη θέση για SD ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Μία ερωτησούλα...

Μέσα στο κουτί του 6280 υπάρχει adaptor της καρτούλας miniSD ;

Αυτό που βάζουμε μαζί με τη κάρτα στο cardreader στο PC στη θέση για SD ;

 

Δυστυχώς όχι.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι.

Ρε τους εβραίους....:D

Τί κουφό και αυτό , βάζουν καλώδιο USB στο πακέτο και adaptor

για τη miniSD δεν βάζουν ......., πόσο θα τους κόστιζε ?!?!? :wacko: :) :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Mε τη λογικη οτι το κινητο λειτουργει ως carde reader USB 2.0

Δε νομιζω να εχει κανενας προβλημα με τις ταχυτητες.

Βεβαια καλο θα ηταν να εχουν αλλα μονογια την περιπτωση που ηθελε καποιος να χρησιμοποιησει την καρτα σε συκευη με SD.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

παιδια sos προσπαθω να εγκαταστησω το pc souite αλλα λεει οτι υπαρχει ηδη απο το 6270 που ειχα παλια αλλα ο Μα@@@ το εσβησα οχι απο την προσθαφαιρεση προγραμματων

καμια βοηθεια ???????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

παιδες μολις πηρα το κινητο στα χερια μου.... λοιπον μετα απο σχετικα λιγο κοπο....δηλαδη γυρω στα 5-6 τηλεφωνα και γυρω στις 3-4 φορες που πηγα στε διαφορα καταστηματα της ΤΙΜ :D μου το δωσανε...και αυτο γιατι? γιατι οταν τους ρωταγα για το 6280 μου λεγανε τι το θελετε για να σας πω αμα το εχουμε.....οποτε οταν ελεγα εχω επιδοτηση και καποια avantage μου λεγανε δεν εχουμε ετοιμοπαραδωτο και και και......μεχρι που την ψηλιαστικα και περνω τηλεφωνο σε ενα καταστημα τις ΤΙΜ και τους λεω εχετε 6280? τι το θελετε(πωλητης)? σκετη συσκευη? με συμβολαιο(αρχισε να ρωταει)??...λεω σας ρωταω αν εχετε απλα απο εκει και περα δεν πιστευω να σας νοιαζει....ειμαι εδω και ποσα χρονια σχεδον ολη η οικογενεια στην ΤΙΜ με συμβολαιο και κτλ και ετσι μετα λιγα με τα πολλα μου λεει εχω ενα και θα το κρατησω περαστε να το παρετε :wacko: ημαρτον ρε παιδια δηλαδη ολοκληρη ιστορια........τελος παντων ειμαι επιτελους κατοχος αυτου του κινητου και ελπιζω ολα να πανε καλα και να μην μου βγαλει προβληματα :lol:
Vespa
Link to comment
Share on other sites

παιδια sos προσπαθω να εγκαταστησω το pc souite αλλα λεει οτι υπαρχει ηδη απο το 6270 που ειχα παλια αλλα ο Μα@@@ το εσβησα οχι απο την προσθαφαιρεση προγραμματων

καμια βοηθεια ???????

 

Δοκιμασε το Nokia PC Suite Cleaner 3.3

http://nds2.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_PC_Suite_Cleaner_3_3.exe

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω με την πρωτη φορτηση οπως ειπα στο προυγουμενο μου ποστ....τωρα το πηρα το ανοιξα το λειτουργησα ωστε να τελειωσει οσο μπαταρια ειχε και εσβησε....τωρα ποσες ωρες να το αφησω? μεσα το βιβλιαρακι λεει να μην το αφηνετε παραπανω εφοσον εχει φορτηση καθως η υπερφορτηση μπορει να ελατωσει την διαρκεια ζωης....ελα μια μικρη βοηθεια :D
Vespa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...