Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή η ιστορία με τις πρώτες φορτίσεις με έχει κουράσει :mad: Πραγματικά οι απόψεις είναι όσοι και οι χρήστες :X Σε σχετική αναζήτηση στο internet βρήκα πολλές διαφορετικές απόψεις. Υπάρχει στο myphone κάποιο έγκυρο άρθρο για το θέμα αυτό;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δείτε λίγο αυτό. Απ' ότι λέει δεν χρειάζονται οι παραπάνω ώρες φόρτισης, αν και δεν κάνουν κακό γιατί υπάρχει στην μπαταρία "διακόπτης" που σταματά τη φόρτιση όταν πρέπει. To κακό είναι ότι αν δεν γίνουν σωστά οι πρώτες φορτίσεις, η μπαταρία δεν θα αποκτήσει ποτέ την αυτονομία που μπορεί :worry:
Link to comment
Share on other sites

katevasa to themestudio alla o installer mou petaei error, iparxei kapoios pou na mporei na mou kanei ton fakelo tou programmatos sta program files ena zip kai na mou to anevasei sto rapidshare?
Link to comment
Share on other sites

katevasa to themestudio alla o installer mou petaei error, iparxei kapoios pou na mporei na mou kanei ton fakelo tou programmatos sta program files ena zip kai na mou to anevasei sto rapidshare?

 

Και εμένα έβγαλε ένα error στην διάρκεια της εγκατάστασης, αλλά το πρόγραμμα δουλεύει. Το δοκίμασες;

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαίνει να εγκατασταθεί...

Οπότε κάποιος DSLακιας αν μπορεί να το ανεβάσει :rolleyes: Μάλλον θα πάρω το 6280 την άλλη βδομάδα και θέλω να έχω έτοιμο το theme που έχω τώρα στο pda μου :p

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στην εβδομαδα θα παρω κινητο και εχω καταληξει μεταξυ του 6280 και του D600. Εσεις τι λετε?

Θα με βοηθουσε πολυ αν καποιος που εχει δουλεψει και τα δυο, να μου πει τη γνωμη του εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=107270

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι βρίσκετε στο D600... Μου φαίνεται εντελώς κακόγουστο σχεδιαστικά όπως και τα περισσότερα Samsung (με ενοχλούν οι πολλές καμπύλες στα σχέδια της). Αλλα περι ορέξεως...
Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το καλοκαίρι θα έχει πέσει η τιμή του?

Τι λέτε παιδία?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Στην microland έχει 361..

Το καλοκαίρι λογικά θα έχει πάει στα 320 ευρώ, για πιο πολύ δεν νομίζω!

Μέχρι τότε όμως, το πιο πιθανόν είναι να είσαι σε άλλο forum

και να συζητάς για κάποιο καλύτερο!!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ σήμερα, παιδιά το κινητό είναι όλα τα λεφτά!:happy: (μιλάω για τα λεφτά που κοστίζει)

 

Ένα πλην έχει μονο, ο μηχανισμός του που το ένα μέρος του κινητού έχει ένα πολύ μικρό κενό από το άλλο και ότι κουνιέται παρα πολύ λίγο. Παιδιά μην φανταστείτε ότι έναι κατι το τραγικό (το κενο ειναι πάρα πολύ μικρό), πάντως εμενα δεν κουνιέται πολύ , ίσος πέτυχα ένα καλο κομμάτι :rolleyes:

 

Τα άλλα ειναι γνωστά, τέλεια οθόνη, τέλειο λογισμικό, ικανοπιητηκή camera, απο αυτονομία ακομα δεν ξερω ειναι νωρίς ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από asmodeus

Ρε παιδες πηρα μια mini sd 512 και εβαλα στο κινητακι,ομως στην 64αρα που ειχε το πακετο ειναι μεσα περασμενοι 1-2 ηχοι που μαρεσουν πολυ.Για την ακριβεια το diazinon και το glint.Πως μπορουμε να τους παρουμε,γιατι ειναι κλειδωμενοι...

 

Κανε Backup στο κινητο σου με το phone Suite, αλλαξε την καρτα, μορφοποιησε την και κανε restore μετα.. θα εχεις τους ηχους σου...

 

 

Ναι αλλα κάνοντας backup σου βγαζει στο τελος οτι "τα αρχεια που προστατευονται απο τους νομους περι πνευματικης ιδιοκτησιας bla bla bla δεν αντιγραφηκαν" και δεν αντιγραφει μερικα θέματα και ήχους...

 

Το τελικο αποτέλεσμα ειναι να εχεις παρει νεα κάρτα μνημης αλλα να μην μπορεις να περασεις ηχους, θεματα, κτλ απο την 64αρα minSD που δινουν στο πακετο.

 

Κάνω κάτι λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα κάνοντας backup σου βγαζει στο τελος οτι "τα αρχεια που προστατευονται απο τους νομους περι πνευματικης ιδιοκτησιας bla bla bla δεν αντιγραφηκαν" και δεν αντιγραφει μερικα θέματα και ήχους...

 

Το τελικο αποτέλεσμα ειναι να εχεις παρει νεα κάρτα μνημης αλλα να μην μπορεις να περασεις ηχους, θεματα, κτλ απο την 64αρα minSD που δινουν στο πακετο.

 

Κάνω κάτι λαθος;

Όντως τα προστατευμένα αρχεία δεν περιλαμμβάνονται στο backup. Μπορείς όμως από τον Windows Explorer να αντιγράψεις όλα τα περιεχόμενα της κάρτας στο pc σου και να επαναφέρεις όποια θέλεις ανά πάσα στιγμή, απλά δεν θα αποτελούν μέρος του .nfb (backup)

 

pedia .avi arxeia ipostirizi ?

Όχι φίλε μου :O

Link to comment
Share on other sites

Όντως τα προστατευμένα αρχεία δεν περιλαμμβάνονται στο backup. Μπορείς όμως από τον Windows Explorer να αντιγράψεις όλα τα περιεχόμενα της κάρτας στο pc σου και να επαναφέρεις όποια θέλεις ανά πάσα στιγμή, απλά δεν θα αποτελούν μέρος του .nfb (backup)

 

 

Δυστυχως ακομα και με τον win explorer δεν φαινεται το περιεχόμενο των υποφακέλων του "extras" φακελου(πχ τα predefthemes). Οποτε μαλλον τελικα τα ξεχνάμε αυτα που είναι προστατευμένα.

Link to comment
Share on other sites

pedia .avi arxeia ipostirizi ?

 

Κρίμα :(

 

Anyway ποια υποστιρίζει ? Αφου δεν υποστιριζει .avi

 

Μπορω με κάπιοι προγραμμα στο Pc να κανω .avi σε κάτι αλλο που υποστιρίζει το 6280 ?

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει .mp4 και .3gp Το πρόγραμμα που μπορεί να μετατρέψει τα .avi αρχεία κατευθείαν σε φορμά κινητών αλλά και πολλά άλλα είναι το "Total video converter". Πραγματικά πολύ καλό :)

 

Ά, ξέχασα το link!

 

Ω Ρ Ι Σ Τ Ε

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει .mp4 και .3gp Το πρόγραμμα που μπορεί να μετατρέψει τα .avi αρχεία κατευθείαν σε φορμά κινητών αλλά και πολλά άλλα είναι το "Total video converter". Πραγματικά πολύ καλό :)

 

Ά, ξέχασα το link!

 

Ω Ρ Ι Σ Τ Ε

 

:)

 

 

Thanks, θα το κατεβάσω να το δω, απλός εγω δεν θελω κατι που να ειναι advanced απλος να αλάζει format απλα χωρίς ιδιαιτερη διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβώς γι' αυτή τη δουλειά. Γρήγορά ναι, πρόχειρα όχι :lol:

 

Αν δυσκολευτείς εδώ είμαστε :cool:

Link to comment
Share on other sites

με αυτήν την miniSD τις ATP δεν πιστεύω να υπάρξη κάποιο πρόβλημα , Σωστά ?

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=14_32_94&products_id=2663

Link to comment
Share on other sites

edw kai merikes meres exw parei auto to yperoxo kinito!!!

megali diafora apo to 3510 pou eixa ws twra...ti na peis!

exw mia erwtisi!otan syndew to kinito me ton H/Y kai paw na steilw minima mesw tou ypologisti otan grafw ellinika ta 160 grammata xrewnontai ws 3 minimata enw otan grafw agglika xrewnetai san 1.Otan stelnw minima mesw tou kinitou kai sta ellinika 1 minima xrewnetai.Simeiwnw oti exw hdh valei apo tis rythmiseis tou kinitou ypostiriksi xaraktirwn>>>"periorismeni".

Mporw na kanw kati gia auto?thanx an to exei psaksei kapoios!

Πάρε κινητό...και ριξ'το στο γιαλο!!!:blink:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως γινεται η αφυπνιση να κραταει περισσοτερο απο 1 λεπτο και τελος οι αναφορες παραδοσης μυνηματων να εχουν ηχο? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

με αυτήν την miniSD τις ATP δεν πιστεύω να υπάρξη κάποιο πρόβλημα , Σωστά ?

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=14_32_94&products_id=2663

Όχι κανένα πρόβλημα! Αυτήν έχω και δουλεύει άψογα! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...