Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει ρε παιδια καμια θηκουλα η εστω κατι ωστε να προστατευσουμε την οθονη απο γραντζουνιές κλπ????
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλύτερα φίλε μου να προτιμήσεις μια κάρτα 150x. Γιατί με αυτήν που θέλεις να αγοράσεις θα σέρνεται το κινητό!

 

 

Ξες μήπως αυτη η card της SanDisk τι ταχυτητα εγραφής και ανάγνωσης έχει ? Γιαι δεν βρίσκω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ρε παιδια καμια θηκουλα η εστω κατι ωστε να προστατευσουμε την οθονη απο γραντζουνιές κλπ????

 

http://www.targetsales.gr/accessories_group.aspx?AG=3

Link to comment
Share on other sites

Ξες μήπως αυτη η card της SanDisk τι ταχυτητα εγραφής και ανάγνωσης έχει ? Γιαι δεν βρίσκω τιποτα

Για να μην αναφέρει τίποτα δεν νομίζω να είναι κάτι το ειδιαίτερο! Πάντως το Πάσχα θα βγουν πολλές SD 2Gb. Αυτή που είδες είναι πολύ καλή αλλά μάλλον αργή!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Για να μην αναφέρει τίποτα δεν νομίζω να είναι κάτι το ειδιαίτερο! Πάντως το Πάσχα θα βγουν πολλές SD 2Gb. Αυτή που είδες είναι πολύ καλή αλλά μάλλον αργή!

 

Mαλλον αργή πρεπει να είναι γιατι σε κανένα online shop Που κοιταξα δεν αναφέρει κάτι.

 

 

Εdit: εστειλα νορίτερα e-mail στο e-shop.gr για πληροφοριες ταχυτητες της κάρτας δεν με εστειλαν απάντηση ακομα και τωρα που κοιταξα ξανα στο e-shop.gr η καρτα εξαφανίστηκε :X

 

Αλλα οταν εκανα ενα search στο google μου εβγαλε το site κανονικά, ενώ ομως στης κάρτες της SanDisk δεν υπάρχη η 2GB

 

Για δες βλέπεις κανονικά το σιτε ?

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569549&PHPSESSID=90cgec886c3et75anclv055i4

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον αργή πρεπει να είναι γιατι σε κανένα online shop Που κοιταξα δεν αναφέρει κάτι.

 

 

Εdit: εστειλα νορίτερα e-mail στο e-shop.gr για πληροφοριες ταχυτητες της κάρτας δεν με εστειλαν απάντηση ακομα και τωρα που κοιταξα ξανα στο e-shop.gr η καρτα εξαφανίστηκε :X

 

Αλλα οταν εκανα ενα search στο google μου εβγαλε το site κανονικά, ενώ ομως στης κάρτες της SanDisk δεν υπάρχη η 2GB

 

Για δες βλέπεις κανονικά το σιτε ?

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569549&PHPSESSID=90cgec886c3et75anclv055i4

To βλέπω κανονικότατα! Αν βρω κάποια καλή θα σε ενημερώσω γιατι ψάχνω και εγώ ! :)

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ιδέα μου, ή ακόμα και στο αθόρυβο ο ήχος της κάμερας δεν κλείνει??

 

Επίσης ξέρετε πως μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το φλας σαν φακό?

Μόνο όταν βγάζει φωτογραφία ενεργοποιείται!:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ιδέα μου, ή ακόμα και στο αθόρυβο ο ήχος της κάμερας δεν κλείνει??

 

Επίσης ξέρετε πως μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το φλας σαν φακό?

Μόνο όταν βγάζει φωτογραφία ενεργοποιείται!:(

Για το 1ο, ενεργοποιείς την κάμερα, πηγαίνεις ρυθμίσεις, ήχος κάμερας και επιλέγεις "απενεργοποίηση". Είναι και στο manual, σελίδα 87 :O

 

Το φλας δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σας φακός, παρά μόνον για να τραβήξεις βίντεο ή φωτογραφία :(

Link to comment
Share on other sites

Για το 1ο, ενεργοποιείς την κάμερα, πηγαίνεις ρυθμίσεις, ήχος κάμερας και επιλέγεις "απενεργοποίηση". Είναι και στο manual, σελίδα 87 :O

 

Το φλας δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σας φακός, παρά μόνον για να τραβήξεις βίντεο ή φωτογραφία :(

Μπράβο, το είχα περάσει όταν κοιτούσα τις ρυθμίσεις της κάμερας!

Πάντως αυτό για το φλας είναι απογοητευτικό, ξέρεις αν θα μπορούσε να γίνει εφικτό μέσω εφαρμογής java, ή κάνω όνειρα??:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι απογοητευτικό αλλά είναι λίγα τα κινητά που υποστηρίζουν κάτι τέτοιο και κυρίως τα νεότερα της SE. Σχετική java εφαρμογή δεν γνωρίζω αν υπάρχει :(
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι απογοητευτικό αλλά είναι λίγα τα κινητά που υποστηρίζουν κάτι τέτοιο και κυρίως τα νεότερα της SE. Σχετική java εφαρμογή δεν γνωρίζω αν υπάρχει :(

Και στο sharp gx30i μπορείς να χρησιμοποιήσεις το φλας σαν φακό, πιθανώς και σε άλλα, που μπορεί να μην το ξέρουμε. Πάντως είναι ένα -

Επίσης από ότι βλέπω στα mp3 τα ελληνικά τα κάνει κινέζικα και αυτό, όπως και το w800i που είχα... πότε θα σκεφτούν και εμάς?

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή όμως είναι δυνατή η ειδοποίηση μηνύματος. Στο 6270 ούτε αυτό γινόταν. Θέμα firmware.

 

 

 

Μήπως να δοκίμαζες το Your Uninstaller 2006;

Εισαι κορυφη!!!!Επιτελους σβηστηκαν!!

Link to comment
Share on other sites

Και στο sharp gx30i μπορείς να χρησιμοποιήσεις το φλας σαν φακό, πιθανώς και σε άλλα, που μπορεί να μην το ξέρουμε. Πάντως είναι ένα -

Επίσης από ότι βλέπω τα ελληνικά τα κάνει κινέζικα και αυτό, όπως και το w800i που είχα... πότε θα σκεφτούν και εμάς?

 

Κάπου αλλού έχεις πρόνλημα με τα γράμματα. Ισως με την γραμματοσειρά που χρησιμοποιείς. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τους Ελληνικούς χαρακτήρες του outlook στα κινητά της nokia και της sonyericsson. Ιδιαίτερα η nokia υποστηρίζει άψογα τα Ελληνικά. Πηστεύω να συμφωνούν μαζί μου και άλλοι που το έχουν δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου αλλού έχεις πρόνλημα με τα γράμματα. Ισως με την γραμματοσειρά που χρησιμοποιείς. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τους Ελληνικούς χαρακτήρες του outlook στα κινητά της nokia και της sonyericsson. Ιδιαίτερα η nokia υποστηρίζει άψογα τα Ελληνικά. Πηστεύω να συμφωνούν μαζί μου και άλλοι που το έχουν δοκιμάσει.

LOL:lol:

Από την βιασύνη μου δεν έγραψα ότι τα βγάζει κινέζικα στα mp3! sorry :p

Ούτε εγώ έχω πρόβλημα με τα ελληνικά του καταλόγου!:)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το 6280 με επιδότηση απο την Vodafone. Εϊχα δει στο site της Nokia οτι το κινητό κυκλοφόρησε. Στο site της Vodafone θα το έφερναν 4/4/06 και στο Vodafone Shop μου είπαν 10-15 Απριλίου. Με ενημέρωσαν σήμερα πρωί οτι το κινητό το φέρανε, να πάω να το δώ/πάρω. Με σκοπό να πάω το απόγευμα, κοιτάω στο site της Vodafone και έγραφε: διαθεσιμότητα 02/05/06. Κοιτάω στο site της Nokia, γράφει: Κυκλοφορεί Σύντομα. Τι έγινε? Γιατί κάτι μου λέει ότι βγήκε προβληματικό και το αποσύρανε, και τα τελευταία κομμάτια που πήρε η Vodafone, προσπαθεί να μου/μας τα πλασάρει?
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το 6280 με επιδότηση απο την Vodafone. Εϊχα δει στο site της Nokia οτι το κινητό κυκλοφόρησε. Στο site της Vodafone θα το έφερναν 4/4/06 και στο Vodafone Shop μου είπαν 10-15 Απριλίου. Με ενημέρωσαν σήμερα πρωί οτι το κινητό το φέρανε, να πάω να το δώ/πάρω. Με σκοπό να πάω το απόγευμα, κοιτάω στο site της Vodafone και έγραφε: διαθεσιμότητα 02/05/06. Κοιτάω στο site της Nokia, γράφει: Κυκλοφορεί Σύντομα. Τι έγινε? Γιατί κάτι μου λέει ότι βγήκε προβληματικό και το αποσύρανε, και τα τελευταία κομμάτια που πήρε η Vodafone, προσπαθεί να μου/μας τα πλασάρει?

 

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό που λες και πρακτικά το κινητό δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Τόσος κόσμος το πήρε. Πήγαινε κι εσύ να το πάρεις και μην βλέπεις παντού δαίμονες ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, στην καρτα του τηλεφωνου, εχει ενα θεμα που λεγεται RED.nth το οποιο ειναι προφανως κλειδωμενο και δεν μπορω να το μετακινισω με τπτ στη νεα καρτα (οποτε δεν ισχυει το backup-Restore που ειχα πει σε καποιο αλλο post)....

 

Καμια ιδεα που μπορω να το βρω η πως μπορω να το κανω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ερωτησεις:

1.ειχα 6270 κ μου το κλεψανε.Οποιος ειχε 6270 μπορει να μου πει εν ολιγοις αν αξιζει τον κοπο να παω στο 6280 ή στο 3250 ?

Ευχαριστω πολυ!!!

 

ΑΣΧΕΤΟ::rolleyes: (γεια σου teacher)

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να προσθέσω έναν νέο αριθμό από ληφθείσες ή εξερχόμενες κλήσεις σε μία ήδη καταχωρημένη επαφή αλλά ενώ ο νέος αριθμός προστίθεται κανονικά, αμέσως μετά μου βγάζει το μήνυμα "μη έγκυρη επιλογή". Τι σημαίνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

ερωτησεις:

1.ειχα 6270 κ μου το κλεψανε.Οποιος ειχε 6270 μπορει να μου πει εν ολιγοις αν αξιζει τον κοπο να παω στο 6280 ή στο 3250 ?

Ευχαριστω πολυ!!!

 

ΑΣΧΕΤΟ::rolleyes: (γεια σου teacher)

τελικα αποφασισες τι επαθε το 6270; το εκλεψαν ή το πουλησες;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1289010#post1289010

 

Εχεις δικιο...λαθος συνταξη μηνυματος...
edit:ok φιλε μου :)

δε θα το ζησω γιατι δεν παω γηπεδο :p

Link to comment
Share on other sites

τελικα αποφασισες τι επαθε το 6270; το εκλεψαν ή το πουλησες;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1289010#post1289010

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικα αποφασισες τι επαθε το 6270; το εκλεψαν ή το πουλησες;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1289010#post1289010

Εχεις δικιο...λαθος συνταξη μηνυματος...

Δυστυχως μου το κλεψανε μεσα απο την τσεπη του μπουφαν μου καθως προσπαθουσα να μπω στο γηπεδο, εκει..μεσα στο "μπουλούκι" της κοσμοσυρροής!!! (σου εύχομαι να μην το ζήσεις ποτε κατι τέτοιο:( )

 

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

αν το 6270 σου αρεσε, εννοειται οτι αξιζει το 6280, ειναι πανω-κατω ιδια κινητα. οσο για το 3250, ειναι κι αυτο s60 οπως το Ν70, οποτε δε θα σε ικανοποιησει η ταχυτητα του γιατι απ'οσα λεει ο mirror δεν ειναι τοσο γρηγορο. ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...