Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση σε 346 από 338.1b2d11a1720946701277f5b18c51f635.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση σε 346 από 338.1b2d11a1720946701277f5b18c51f635.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κι εμενα.... αλλά security patch Οκτωβρίου και εχουμε σχεδον Δεκεμβριο :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ναι με galaxy watch όλα καλά. Κανένα θέμα. Το μόνο που την σπάει είναι ότι αν φοράει Bluetooth ακουστικό και κατά την κλήση τι σηκώσω από το ρολόι ο ήχος δεν πάει στο Bluetooth αλλά στο ρολόι που είναι κάπως ενοχλητικό. Αλλά αυτό πιστεύω είναι θέμα ασιμβατοτητας τηλεφώνου με ρόλοι. Πιστεύω αν το ρολόι ήταν huawei δεν θα το έκανε αυτό.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Μας λες για auto kill? Άσχετο αυτό βάλε την εφαρμογή στης εξαιρέσεις και τέλος και κλείσει και το σπαστικό πράγμα που κλείνεται ότι η εφαρμογή τρώει πολύ μπαταρία

 

οντως δεν ειχα φτιαξει σωστα τις ρυθμισεις στις εξαιρεσεις, τωρα παιζει σωστα. παντως ειναι σπαστικο αυτο (αυτο ελεγα και τις προαλλες), στα samsung μπαινεις στο μενου "εξαιρεσεις", πατας "προσθηκη" και επιλεγεις κατευθειαν ποιες εφαρμογες θες να μην στις κλεινει, πολυ πιο ευχρηστο και πρακτικο. εδω πρεπει να μπαινεις σε ολες, να κλεινεις την κεντρικη ρυθμιση και να διαλεγεις αν θες τις αλλες 3 επιλογες που εχει μεσα μετα να ειναι ανοιχτες κλπ..

 

Ασχετο αλλά ποια ζώνη έχεις για το sportstracker ;την γνήσια της εταιρίας;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε μου εχω ενα GPS της sigma sport (αν κανεις ποδηλατο ισως τα ξερεις γιατι ειναι απο τις πιο παλιες και γνωστες εταιρειες, γερμανικη) και μπηκα στο sports tracker στις ρυθμισεις ενω φορουσα τη ζωνη (ετσι ενεργοποιειται) , εκανα αναζητηση, τη βρηκε και εβλεπα παλμους και στo sports tracker Και στο GPS Μου ταυτοχρονα...

ΘΕωρω λοιπον οτι η εφαρμογη συνεργαζεται με τις πιο πολλες ζωνες απλα δεν το λενε...η διαφορα τωρα ειναι οτι με σ10+ με το που ανοιγα εφαρμογη εβλεπα παλμους ενω εδω κανω καθε φορα συνδεση, τρωει και σκαλωμα, αλλα μολις βγω δουλευει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οντως δεν ειχα φτιαξει σωστα τις ρυθμισεις στις εξαιρεσεις, τωρα παιζει σωστα. παντως ειναι σπαστικο αυτο (αυτο ελεγα και τις προαλλες), στα samsung μπαινεις στο μενου "εξαιρεσεις", πατας "προσθηκη" και επιλεγεις κατευθειαν ποιες εφαρμογες θες να μην στις κλεινει, πολυ πιο ευχρηστο και πρακτικο. εδω πρεπει να μπαινεις σε ολες, να κλεινεις την κεντρικη ρυθμιση και να διαλεγεις αν θες τις αλλες 3 επιλογες που εχει μεσα μετα να ειναι ανοιχτες κλπ..

 

 

 

 

 

 

 

Φιλε μου εχω ενα GPS της sigma sport (αν κανεις ποδηλατο ισως τα ξερεις γιατι ειναι απο τις πιο παλιες και γνωστες εταιρειες, γερμανικη) και μπηκα στο sports tracker στις ρυθμισεις ενω φορουσα τη ζωνη (ετσι ενεργοποιειται) , εκανα αναζητηση, τη βρηκε και εβλεπα παλμους και στo sports tracker Και στο GPS Μου ταυτοχρονα...

 

ΘΕωρω λοιπον οτι η εφαρμογη συνεργαζεται με τις πιο πολλες ζωνες απλα δεν το λενε...η διαφορα τωρα ειναι οτι με σ10+ με το που ανοιγα εφαρμογη εβλεπα παλμους ενω εδω κανω καθε φορα συνδεση, τρωει και σκαλωμα, αλλα μολις βγω δουλευει

Κάνω ποδήλατο και χρησιμοποιώ επίσης ρολόι με ζώνη της sigma .

Αλλά τώρα που το λες θα δοκιμάσω και την ζώνη του ...λες ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάνω ποδήλατο και χρησιμοποιώ επίσης ρολόι με ζώνη της sigma .

Αλλά τώρα που το λες θα δοκιμάσω και την ζώνη του ...λες ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιο Sigma έχεις ? Και εγώ για πλάκα έκανα δοκιμή και δούλεψε, απλά θέλει κάθε φορά να μπαίνεις ρυθμίσεις και να την κάνεις αναζήτηση ενώ στο S10 έβλεπε κατευθείαν παλμους. Εμένα μου δουλεύει κανονικά 1 μήνα τώρα.. Από το rox 12 είναι η ζώνη αλλά νομίζω ίδιες είναι στα τελευταία μοντέλα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ποιο Sigma έχεις ? Και εγώ για πλάκα έκανα δοκιμή και δούλεψε, απλά θέλει κάθε φορά να μπαίνεις ρυθμίσεις και να την κάνεις αναζήτηση ενώ στο S10 έβλεπε κατευθείαν παλμους. Εμένα μου δουλεύει κανονικά 1 μήνα τώρα.. Από το rox 12 είναι η ζώνη αλλά νομίζω ίδιες είναι στα τελευταία μοντέλα
Μπα το δικό μου είναι το απλό,χωρίς gps ,το χρησιμοποιώ ως παλμογράφο.δεν ξέρω αν θα το δει...

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πως καταλαβαίνουμε αν η οθόνη είναι boe? Μόλις σήμερα το πήρα
Κατέβασε την εφαρμογή Device Info HW.. Στην πρώτη καρτέλα το λέει στο touchscreen

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν η εφαρμογή μετά από ενημέρωση, δεν δείχνει πια.

Από το s/n αν είναι μετά τον Μάρτιο (;;) κατασκευή;

Πάρε τηλέφωνο στην Αθήνα αντιπροσωπεία και ρώτησε δίνοντας το imei.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την εφαρμογή Device Info HW.. Στην πρώτη καρτέλα το λέει στο touchscreen

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μετά από κάποια update κλείδωσαν πρόσβαση στην συγκεκριμένη πληροφορία για να μην ψάχνετε κόσμος.
Link to comment
Share on other sites

Όντως το είχαν κλειδώσει αλλά φαίνεται με την τελευταία αναβάθμιση κάτι έγινε και το ξαναδειχνει.d327192d726877a2a0f15e551e2c2ef0.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

 

 

ξέρει κανείς / έχει δοκιμάσει αν το mate 20 pro δουλεύει κανονικα με αυτοκίνητα που υποστηρίζουν mirrolink ?

Σε 3 Δωκιμασα σε δύο kia όλα οκ, σε ένα wf τπτ, δεν ξέρω από τι εξαρτάτε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

 

 

ξέρει κανείς / έχει δοκιμάσει αν το mate 20 pro δουλεύει κανονικα με αυτοκίνητα που υποστηρίζουν mirrolink ?

Θα το δοκιμάσω το ΣΚ, απλά να μου το θυμήσεις. Με android auto πάντως δουλεύει μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένουμε και άλλη αναβάθμιση πριν λάβουμε την αλλαγή λειτουργικού ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως το είχαν κλειδώσει αλλά φαίνεται με την τελευταία αναβάθμιση κάτι έγινε και το ξαναδειχνει.d327192d726877a2a0f15e551e2c2ef0.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όντως. Το επιβεβαιώνω και γω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και έκανα εγκατάσταση EMUI 10..τσεκάρετε στο hisuite b7993df8bf7d963dc2cf0170f3342581.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και έκανα εγκατάσταση EMUI 10..τσεκάρετε στο hisuite b7993df8bf7d963dc2cf0170f3342581.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οι αλλαγές πως σου φάνηκαν? Εγώ το απόγευμα θα κάνω το update

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τύπου beta είναι το update σε android 10? Γιατί στις πληροφορίες γράφει ότι είναι έκδοση που "έχει σχεδιαστεί για να δοκιμάσετε νέες λειτουργίες λογισμικού από πριν, ώστε να μας παρέχετε σχόλια για περαιτέρω βελτίωση του λογισμικού"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...