Jump to content

ΕΤΕΝ M600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για εκείνους που δεν το έχουν εγκαταστήσει ακόμα, βάλτε το XCPUScalar. Σήμερα το δοκίμασα και γω και ....πηδάει και δέρνει. Στο αυτόματο το έχω, από 200 έως 472 Mhz, οπότε βλέπω να ξαναφορτίζω το m600 κατά το Δεκέμβρη αφού τελευταία δεν το πολυζορίζω (εκτός αν βάλω κάνα destinator στο ενδιάμεσο ή κάνα παιχνιδάκι και ανεβάσει στα 472). Δείτε το οπωσδήποτε. Αυτά.

 

http://www.eten-users.net/index.php?showtopic=4670&pid=28513&st=0entry28513

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vre kirileman pos tha valeis na doulepsei to xcpuscalar se epexergasti samsung einai mono gia intel .vgalto mn ginei kamia vlakeia etsi kiallios to kinito einai para poli grigoro mn pedeuaise na to kaneis poio grigoro
Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν σου πω ότι δουλεύει θα με πιστέψεις? Έπαιξα πριν λίγο το tennisadict που κάνει αρκετά σπασίματα στο m600. Δουλέυει άψογα. Ακόμα και με το gsplayer να παίζει mp3, παίζει μια χαρά (με ανεπαίσθητα σπασιματάκια). Όποιος θέλει το δοκιμάζει. Αν μου καεί το μηχάνημα θα σας το πω, πάντως. Νομίζω το tcpmp έχει benchmark, θα ρίξω μια ματιά και εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά πιο πολύ για υποχρονισμό το θέλω. Πάντως και τα benchmarks έδειξαν ότι δουλεύει.

 

Edit. Μετά από μια μέρα χρήσης, μπορώ να πω με σιγουριά ότι ο samsung όντως δεν καταλαβαίνει τίποτα από το xcpuscalar. Είτε στα 100 το έβαζα είτε στα 472, μια από τα ίδια. Η εντύπωση που μου δώθηκε ήταν εξαιτίας του soft reset που έκανα μετά την εγκατάσταση και επειδή είχα πάνω από μήνα να κάνω. Και οι διαφορές στο benchmark του tcpmp, τυχαίες προφανώς, ήταν έτσι κ αλλιώς ήταν ελάχιστες!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό τι είναι...;;;

Άλλη έκδοση...;;;:worry:

Είναι η τελευταία που έχει βγει για Μ600+ ..ROM Update (v230)

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα προβληματα του ηχου κατα τις κλησεις εχουν διορθωθει?

 

το ηχειακι παιζει αρκετα δυνατα η υπαρχει περιπτωση να χασεις κλησεις

 

στην αναπαραγωγη Mp3 ειναι ποιοτικο δλδ μπορεις να το χεις για stand alone mp3 player?

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

παιδια τα προβληματα του ηχου κατα τις κλησεις εχουν διορθωθει?

 

το ηχειακι παιζει αρκετα δυνατα η υπαρχει περιπτωση να χασεις κλησεις

 

στην αναπαραγωγη Mp3 ειναι ποιοτικο δλδ μπορεις να το χεις για stand alone mp3 player?

 

τα προβληματα ηχου στις κλησεις εχουν διορθωθει..καμια σχεση με την αρχη κυκλοφοριας του..

 

το ηχειακι παιζει οκ σε νορμαλ συνθηκες δεν χανεις κλησει..

 

τωρα για Mp3 player...εαν σκοπεύεις να χρησιμοποιησεις ακουστικα τοτε ΟΚ αλλα απο μονο του λιγο δυσκολα..μονοφονικο ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,βοήθεια...

Άνοιξα το κουτί του κινητού σήμερα και θέλω να το φορτήσω...:worry:

Οι οδηγίες είναι στα Γαλλικά και δεν καταλαβαίνω Χριστό...:cry:

Πως φορτήζει...;;;Το βάζω στη βάση του με την μπαταρία μέσα ή η μπαταρία θα μπει εξωτερικά στην δεύτερη υποδοχή όπως δείχνει το χαρτί για να φορτήσει...;;;:wacko:

Πείτε μου please...:help:

Link to comment
Share on other sites

loipon exei ena kalodio usb kai ena allo me mia mpriza syndese ta mazi vale to stin mpriza kai eisai ok

Tα έχω συνδέσει αυτά,αλλά στην μπρίζα θα το βάλω με την μπαταρία μέσα στο κινητό ή να την βγάλω και να την τοποθετήσω ακριβώς πίσω σε μια άλλη υποδοχή που έχει...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φηλε μου πηγεναι στο Eten Users Forum και κατεβασε απο το

download area το pdf eng φιληκα Γιωργος

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φηλε μου πηγεναι στο Eten Users Forum και κατεβασε απο το

download area το pdf eng φιληκα Γιωργος

Τι είναι αυτό...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό...;;;:worry:

 

αυτο προφανως ειναι οι οδηγιες χρησης του eten σε μορφη pdf στα αγγλικα που σου ειπε ο φιλος πιο πανω...:)

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ROM εχει βγει;

Aν θελουμε να βαλουμε ξενη ROM θα τη δεχτει το PPC;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν διαθέτει landscape mode, οπως στο 9000, στο x51v, στο 2020ι κλπ. Ευχαριστώ :)
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου.Ξερεις τιποτε εσυ για ΝΕΑ Ελληνικη ROM;

 

Eπισης αν δεν βαλουμε την Ελληνικη ROM αλλα την ξενη μπορουμε;

Εννοω βεβαια να μη βαλουμε τη ΝΕΑ Ελληνικη ωστε να εχουμε και ενα

Backup αν κατι δεν παει καλα ή για θεμα εγγυησης.

Γιατι Backup την ηδη υπαρχουσα δεν νομιζω να μπορουμε να παρουμε

αλλα μαλλον δεν θα κυκλοφορει για να την κατεβασουμε

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

/Kalispera sto forum...

Einai na allaksw kinito k 8elw na perasw se samsung d900 alla

Skeftomai kai ayto ... gia kati diaforetiko...

Ti lete aksizei???

Moy fainetai wraio k einai sta idia eyra..

Plz help

 

Eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,η SD πως μπαίνει...;;;

Τραβάμε το πορτάκι και την βάζουμε μέσα...;;;Με κλειστό το κινητό...;;;:worry:

 

Τέλος,πως κλειδώνει το κινητό...;;;:worry:

 

Εδώ σε αυτές τις φωτό,γιατί φορτίζει πίσω του η μπαταρία μόνη της...;;; -> http://img67.imageshack.us/img67/20/chargeincradleaw8.jpg

 

Και εδώ -> http://img291.imageshack.us/img291/9173/m6002ll2.jpg

Link to comment
Share on other sites

poio portaki gia tn sd les ?i sd einai apo pano gia na tn vgaleis kai na tn valeis aplos tn piezeis mesa.oso giauto me tn mpataria ginete kai me auton ton tropo kai me ton allo pou einai i mpataria mesa sto kinito
Link to comment
Share on other sites

file terry39 to eten m600+ axizei ta lefta tou kai me to parapano sto protino eleuthera alla ama thes kali camera kai video kai pliktrologio pare to d900 alliws ama theleis efarmoges to kalutero leitourgiko pou iparxei gia kinita ,wifi,touch screen kai polla alla pare to m600+ kai eisai ok ;)
Link to comment
Share on other sites

poio portaki gia tn sd les ?i sd einai apo pano gia na tn vgaleis kai na tn valeis aplos tn piezeis mesa.oso giauto me tn mpataria ginete kai me auton ton tropo kai me ton allo pou einai i mpataria mesa sto kinito

Eννοώ,αυτό που φαίνεται να τραβάμε είναι η θήκη της sd έτσι...;;;

Πως κλειδώνει το κιν...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

auto pou fainete to piezeis mesa kai vgainei i sd .to kinito kleidonei ama pas sto kleidoma syskeuis pou exei stin todayscreen kai patiseis pano tou :rolleyes;)
Link to comment
Share on other sites

auto pou fainete to piezeis mesa kai vgainei i sd .to kinito kleidonei ama pas sto kleidoma syskeuis pou exei stin todayscreen kai patiseis pano tou :rolleyes;)

Ναι.Μέσα του έχει ένα μαύρο πλαστικό σε σχήμα κάρτας SD...Αυτό το βγάζω έτσι...;;;:worry:

Δεν φαίνεται να είναι κάρτα...Δεν γράφει τίποτα επάνω της...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ΕΤΕΝ M600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...