Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα, ήρθε σε κανεναν αλλο ΟΤΑ ενημερωση 10.2? Την περασα και βλεπω οτι φτιαχτηκε το θεμα με τα εικονιδια ειδοποιησεων που εκοβε η οθονη notch.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα όχι ακόμα. Περιοχή έχεις Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ήρθε σε κανεναν αλλο ΟΤΑ ενημερωση 10.2? Την περασα και βλεπω οτι φτιαχτηκε το θεμα με τα εικονιδια ειδοποιησεων που εκοβε η οθονη notch.

 

ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα όχι ακόμα. Περιοχή έχεις Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nαι,Ελλαδα εχω.

Link to comment
Share on other sites

Kι εμένα ηρθε αλλά δεν την πέρασα ακόμη. Περιμένω feedback πρώτα. Είναι η πρώτη συσκευή xiaomi που παιρνω μετά το mi box και εκεί με τις αναβαθμίσεις τα έχουν κάνει μαντάρα.
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα παιδιά το παρήγγειλα και εγώ προερχόμενος από ένα oukitel k6000pro ελπίζω να βγει καλό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τύχει σε κανέναν το θέμα της κάμερας?

 

Έχεις κάνει εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή της κάμερας να δεις μήπως στρώσει;

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρήση περίπου 25 ημερών εντυπώσεις.

Σαν κινητό δεν θα πω τίποτα , μιας και έχω μικρή εμπειρεία από android προερχόμενος απο τηλ Lumia το 640 XL. Ουσιαστικά χρήση πριν σε android είχα μόνο απο το τάμπλετ μου. Μια μόνο παρατήρηση ότι τελικά η οθόνη του δεν είναι τόσο μεγάλη όσο αρχικά φάινεται και είναι σίγουρα μικρότερη από αυτή του προηγούμενου κινητού μου δλδ του το οποίο και είχε 5,7 '' οθόνη. ΑΠό την άλλη εννοείται πως είναι εκπληκτική σε ανάλυση και ευκρίνεια. Θα σταθώ λίγο στις φωτογραφίες. Η ημερήσιες είναι εκπληκτικές δεν το συζητάμε, εφάμιλες κινητών πολλάπλάσιων τιμών.Σε συνθήκες περιοριμένου φωτισμού όμως τοαποτέλεσμα είναι απογοητευτικό. Οi φωτογραφίς του είναι απογοητευτικές , πολύ χειρότερες από αυτές του LUMIA αλλά και χειρότερες και από αυτές του ποιο παλιού μου κινητού, του ΝΟΚΙΑ Ν8. Μάλιστα θα έλεγα ότι το software που χρησιμοποείτε παραμορφώνει πολλές φορες ειδικά τα πρόσωπα. Δε ξέρω αν αλλάζοντας πρόγραμμα κάμερας δω καμιά βελτίωση , γιατι έχω την εντύπωση πως το πρόβλημα το δημιουργεί το software που χρησιμοποιείται στις λήψεις .

Edited by mpourasg
Link to comment
Share on other sites

Κ σε μενα τιποτα... Ουτε με ινδια ουτε με ελλαδα.... Ένα άλλο σημαντικό πρόβλημα είναι οτι δεν μπορώ να κατεβασω το android auto με αυτό το κιν μου λέει ότι για την χώρα μου δω είναι διαθέσιμο.... Άλλαξα πολλές χώρες από τις ρυθμίσεις αλλά τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα , ενώ είχε έρθει μήνυμα για ενημέρωση, δεν την έκανα γιατί όπως είπα περίμενα γνώμες.

Σήμερα που πήγα να την εγκαταστήσω, δεν τη βρίσκει και γράφει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση.

Ίσως την πήρε πίσω η Xiaomi . Αν άλλαξει κάτι, θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση της 10.2 και το άνοιξα... Αλλαγή στα κουμπιά κάτω (μορφή), με κυριότερο την εμφάνιση ελαφρώς μικρότερου μεγέθους των εικονιδίων - ώρας - σήματος κλπ.

 

Δεν ήρθε ΟΤΑ, την κατέβασα χειροκίνητα από link στο en.miui.com

miui_HMNote6ProGlobal_V10.2.1.0.OEKMIXM_8f244ad2cd_8.1.zip

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση της 10.2 και το άνοιξα... Αλλαγή στα κουμπιά κάτω (μορφή), με κυριότερο την εμφάνιση ελαφρώς μικρότερου μεγέθους των εικονιδίων - ώρας - σήματος κλπ.

 

Δεν ήρθε ΟΤΑ, την κατέβασα χειροκίνητα από link στο en.miui.com

miui_HMNote6ProGlobal_V10.2.1.0.OEKMIXM_8f244ad2cd_8.1.zip

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δώσε πλήρες Link ρε μαν :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δώσε πλήρες Link ρε μαν :confused:

 

http://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.OEKMIXM/miui_HMNote6ProGlobal_V10.2.1.0.OEKMIXM_8f244ad2cd_8.1.zip

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από μπαταρία;;;

 

Λένε ότι τρώει περισσότερο μπαταρία από την προηγούμενη

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...