Jump to content

Συσκευή εως 250 ευρώ με έμφαση στην απόδοση


Sidereal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα Κυρίες και Κύριοι

 

Θα ήθελα τα φώτα σας για αγορά Smartphone απο Ελλάδα. Το μπάτζετ είναι στα 250 ευρώ και θέλω να έχει προτίστως καλή απόδοση και μετά καλή κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κυρίες και Κύριοι

 

Θα ήθελα τα φώτα σας για αγορά Smartphone απο Ελλάδα. Το μπάτζετ είναι στα 250 ευρώ και θέλω να έχει προτίστως καλή απόδοση και μετά καλή κάμερα.

Νομίζω ότι σε αυτά τα λεφτά την καλύτερη κάμερα και απόδοση έχει το Mi A2.

 

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Δες και το u ultra. Μακράν η καλύτερη κάμερα σε αυτά τα λεφτά και soc 821.

 

Αν πάλι σε νοιάζει η αυτονομία και updates, δες το mi a2 που προτείνει και ο eldir.

Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια και εγω αυτο ειχα ξεχωρίσει (A2) αλλά ήθελα και τη γνώμη του forum

Η αυτονομία είναι κάτι που με ενδιαφέρει αρκετά μιας και είμαι συνεχώς στον δρόμο λόγω δουλειάς

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν παίζεις βαρια παιχνίδια και δεν έχεις τρελές απαιτήσεις από κάμερα και βίντεο, παρε το mi a2 ;) (χωρίς να σημαίνει ότι δεν είναι καλό και σε αυτούς τους τομείς... απλά το ultra είναι καλύτερο σε αυτά)
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω σχεδόν καθόλου παιχνίδια, πολύ σπάνια

 

Τότε εφόσον έχεις και τη κάμερα δεύτερη μοίρα, πας για mi a2.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες αυτονομία μακριά από Α2 .Το κράτησα 1 βδομάδα γτ απλα ήμουν με τον φορτιστή όλη την ωρα
Διαφωνώ... εξι με εξιμιση ώρες Sot δεν το λες και χάλια...

 

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Και ποια συσκευη αντιπροτεινεις με καλυτερη αυτονομια και υψηλες επιδοσεις για αγορα απο Ελλαδα;

 

Τα δεδομενα ειναι υψηλες επιδοσεις, καλη καμερα και αγορα απο Ελλαδα μεχρι 250 ευρω. Δεν νομιζω οτι υπαρχουν αλλες επιλογες με αυτα. Μονο u ultra και mi a2 βλεπω προσωπικα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται την χρήση που κανείς φιλε
Καλά σίγουρα... εγώ πάντως με αρκετή χρήση την βγάζω τη μέρα...

Και για πες μας ποιό κινητό πήρες στη θέση του Mi A2?

 

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα... εγώ πάντως με αρκετή χρήση την βγάζω τη μέρα...

Και για πες μας ποιό κινητό πήρες στη θέση του Mi A2?

 

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν αρκεί η αυτονομία του mia2 τότε μπορεί να πάει και σε redmi note 5. Δεν έχουν μεγάλη διαφορά σε επιδόσεις

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στον ακόλουθο σύνδεσμο:

https://www.flickr.com/photos/153916151@N05/sets/72157695318552955/with/40363027165/

 

Αν θεωρείς πως θα ήσουν ικανοποιημένος με αυτή την ποιότητα φωτογραφιών πάρε το Redmi Note 5. Από επιδόσεις είναι μια χαρά σε χρήση σαν αυτή που το προορίζεις και από μπαταρία θα σε βγάζει τη μέρα και παραπάνω.

 

Αν δεν βιάζεσαι και μπορείς να περιμένεις 1-2 μήνες, περίμενε για το Redmi Note 6.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...