Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή Χρονιά Σε Όλους!! Από βδομάδα θα το χω στα χέρια μου..Σκέφτομαι με το που το ανοίξω να περάσω απευθείας dev rom με updater και στη συνέχεια να περάσω apps και τα σχετικά..χρειάζεται να φλασάρω κάτι άλλο? την dev από updater φλασάρω και τίποτα άλλο σωστά?
. Καλή χρονιά , δεν χρειάζεται κάτι άλλο και γίνε ςι κ πολύ γρήγορα η όλη διαδικασία.. Σε 10 -15 λεπτά έχει τελειώσει
Link to comment
Share on other sites

Περί μπαταρίας 5+ ώρες με 59% υπόλοιπο....

 

 

 

1b13ef396af6ab54c3188c3edc1e380c.jpg

 

b4d5177ecd4fcab8e0376bfc6441986f.jpg

 

Στάλθηκε από Xiaomi Poco-f-one

Με ποια έκδοση αυτή η μπαταρία;

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

AA1qiEJ

8:12 ώρες στο 20% με πολύ παιχνίδι!

Με την XTRV 8.12.27

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά. Εμένα παίζει μόνο το ένα από τα δύο ηχεία μουσικη. Αυτό στα δεξια. Κανονικά δεν θα έπρεπε και τα δύο;

 

Ένα ηχείο έχει στο κάτω μέρος και απλώς χρησιμοποιεί το ακουστικό για να δώσει μια αίσθηση stereo.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους.το συγκεκριμένο μήνυμα το ξαναεγραψα 30 Δεκεμβρίου.προσπαθησα να το σβήσω και να το ξαναστειλω εδώ και δεν τα κατάφερα. Ας το σβήσει κάποιος αντμιν :)

 

Να ρωτήσω αν κάποιος έχει βρει να παραγγείλει από κάπου την official armoured case της xiaomi ?

Επίσης το τηλέφωνο είναι από Ευρώπη και δεν έχω πειράξει οτιδήποτε. Θέλω να δοκιμάσω gcam. Είχα βρει ένα apk αλλά δεν μου αποθήκευε ούτε φωτό ούτε βίντεο και μετά κρασαρε. Κάποια βοήθεια? Κάποιο λινκ σωστό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια. Μπορει καποιος αυτο το κινητο να το φερει στα μετρα του επιτελους ; Και τι ενωω θα σας εξηγησω λιγο πολυ μου θυμιζει οτι κραταω iPhone με skin android.

1) Πως βαζω το συρταρακι εφαρμογων ;

2) Πως το ρυθμιζω να μου ερχονται οι ειδοποιησεις στην οθονη και οχι μονο να αναβει το led του ;

3) Πως το ρυθμιζω να αναπαραγει ηχο οταν ερχεται μια ειδοποιηση ;

4) Πως βαζω το τηλεφωνο Google - Messenges - Επαφες ;

Σαν κλασσικος χρηστης των Nexus και πολλων Samsung που ειμαι μου λειπουν αυτα.

Μου το εκαναν δωρο σημερα και προσπαθω να μην το σπασω οχι απ την χαρα μου αλλα επειδη θυμιζει iPhone.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις έτσι?:blink:

Οχι δεν κανω πλακα σοβαρομιλω. Μπορεις να μου λυσεις αυτα τα προβληματακια που για καποιους ισως ειναι ασημαντα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια. Μπορει καποιος αυτο το κινητο να το φερει στα μετρα του επιτελους ; Και τι ενωω θα σας εξηγησω λιγο πολυ μου θυμιζει οτι κραταω iPhone με skin android.

1) Πως βαζω το συρταρακι εφαρμογων ;

2) Πως το ρυθμιζω να μου ερχονται οι ειδοποιησεις στην οθονη και οχι μονο να αναβει το led του ;

3) Πως το ρυθμιζω να αναπαραγει ηχο οταν ερχεται μια ειδοποιηση ;

4) Πως βαζω το τηλεφωνο Google - Messenges - Επαφες ;

Σαν κλασσικος χρηστης των Nexus και πολλων Samsung που ειμαι μου λειπουν αυτα.

Μου το εκαναν δωρο σημερα και προσπαθω να μην το σπασω οχι απ την χαρα μου αλλα επειδη θυμιζει iPhone.

 

Μακραν το καλυτερο ποστ...δεν υπαρχεις...τρελο τρολαρισμα.:lol:

Καλη χρονια φιλε!!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια. Μπορει καποιος αυτο το κινητο να το φερει στα μετρα του επιτελους ; Και τι ενωω θα σας εξηγησω λιγο πολυ μου θυμιζει οτι κραταω iPhone με skin android.

 

1) Πως βαζω το συρταρακι εφαρμογων ;

 

2) Πως το ρυθμιζω να μου ερχονται οι ειδοποιησεις στην οθονη και οχι μονο να αναβει το led του ;

 

3) Πως το ρυθμιζω να αναπαραγει ηχο οταν ερχεται μια ειδοποιηση ;

 

4) Πως βαζω το τηλεφωνο Google - Messenges - Επαφες ;

 

Σαν κλασσικος χρηστης των Nexus και πολλων Samsung που ειμαι μου λειπουν αυτα.

 

Μου το εκαναν δωρο σημερα και προσπαθω να μην το σπασω οχι απ την χαρα μου αλλα επειδη θυμιζει iPhone.

Μη το σπάσεις, κρίμα είναι!

Και εν πάση περιπτώσει αφού ούτε επιλογή σου ήταν, αλλά ούτε διατεθημένος να ασχοληθεις λίγο παραπάνω φαίνεσαι, πούλησε την και πάρε ότι άλλο θέλεις!!!

Μη παιδεύεσε τσάμπα, δεν αξίζει, μια κακή απομίμηση το iPhone είναι!

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μη το σπάσεις, κρίμα είναι!

Και εν πάση περιπτώσει αφού ούτε επιλογή σου ήταν, αλλά ούτε διατεθημένος να ασχοληθεις λίγο παραπάνω φαίνεσαι, πούλησε την και πάρε ότι άλλο θέλεις!!!

Μη παιδεύεσε τσάμπα, δεν αξίζει, μια κακή απομίμηση το iPhone είναι!

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοιταξα φιλε μ τις ρυθμισεις ολες μια προς μια και συρταρι εφαρμογων δεν βρηκα εκτος και αν δεν το βλεπω 'η ειναι με αλλη ονομασια.

Το Android Messenger Google και τις επαθες τα περασα ευκολα απο το play store.

Το τηλεφωνο Google το κατεβαζω απ εδω: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-phone/google-phone-26-0-222848963-release/ αλλα μου λεει οτι το αρχειο ειναι καταστραμμενο που συμενει ;

Οσο για το Gcamera δεν κοιταξα στο xda.

Τα δωρα δεν πουλιουνται.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μακραν το καλυτερο ποστ...δεν υπαρχεις...τρελο τρολαρισμα.:lol:

Καλη χρονια φιλε!!!

Επισης Κωστα καλη χρονια και σενα. Συγνωμη που αντεδρασα ετσι ρε φιλε αλλα τοσα χρονια πρωτη φορα περνω ετσι παντοφλα στα χερια μου φυσικο ηταν να μου θυμιζει iphone το styl του της αρχικης οθονης.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξα φιλε μ τις ρυθμισεις ολες μια προς μια και συρταρι εφαρμογων δεν βρηκα εκτος και αν δεν το βλεπω 'η ειναι με αλλη ονομασια.

Το Android Messenger Google και τις επαθες τα περασα ευκολα απο το play store.

Το τηλεφωνο Google το κατεβαζω απ εδω: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-phone/google-phone-26-0-222848963-release/ αλλα μου λεει οτι το αρχειο ειναι καταστραμμενο που συμενει ;

Οσο για το Gcamera δεν κοιταξα στο xda.

Τα δωρα δεν πουλιουνται.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης Κωστα καλη χρονια και σενα. Συγνωμη που αντεδρασα ετσι ρε φιλε αλλα τοσα χρονια πρωτη φορα περνω ετσι παντοφλα στα χερια μου φυσικο ηταν να μου θυμιζει iphone το styl του της αρχικης οθονης.

Ελα φιλε εδω τσεκαρε κολπακια για το κινητο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ελα φιλε εδω τσεκαρε κολπακια για το κινητο.

Να σαι καλα σε ευχαριστω πολυ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά, σκέφτομαι από Mate 10 Pro να έρθω στο poco, έκανε κανείς άλλος αυτή τη διαδρομή να μου γράψει εντυπώσεις;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια σε ποια εκδοση εισαστε ; εμενα ακομα να μου ρθει η 10 (που ειναι το Pie 9.0 υποθετω.)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια σε ποια εκδοση εισαστε ; εμενα ακομα να μου ρθει η 10 (που ειναι το Pie 9.0 υποθετω.)

 

Εγώ όταν το πήρα και έβαλα Ελλάδα σαν χώρα δεν μου ήρθε τίποτα από τα δύο. Μετά από 5 λεπτά το άλλαξα σε Γαλλία και μου ήρθαν και τα δύο αμέσως για ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν το πήρα και έβαλα Ελλάδα σαν χώρα δεν μου ήρθε τίποτα από τα δύο. Μετά από 5 λεπτά το άλλαξα σε Γαλλία και μου ήρθαν και τα δύο αμέσως για ενημερωση

 

εχεις δλδ Pie αλλαζοντας χωρα ;

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

εχεις δλδ Pie αλλαζοντας χωρα ;

 

Όταν το είχα Ελλάδα ειχε miui 9. Το βάζω Γαλλία και μου έρχεται ενημέρωση για miui 10. Την κάνω και αμέσως μετά από λίγο νέα ειδοποίηση για android 9. Δεν τα ξέρω και τόσο καλά για να δώσω συμβουλές αλλά λέω τι έγινε σε εμένα όταν το άλλαξα από Ελλάδα σε Γαλλία

Link to comment
Share on other sites

Όταν το είχα Ελλάδα ειχε miui 9. Το βάζω Γαλλία και μου έρχεται ενημέρωση για miui 10. Την κάνω και αμέσως μετά από λίγο νέα ειδοποίηση για android 9. Δεν τα ξέρω και τόσο καλά για να δώσω συμβουλές αλλά λέω τι έγινε σε εμένα όταν το άλλαξα από Ελλάδα σε Γαλλία

 

Μαλιστα δηλ οταν αλλαξεις χωρα να πουμε ερχεται και η ενημερωση αμεσος και μετα αν το γυρισεις στην Ελλαδα αφου την κανεις εγκατασταση μενει ΄η φευγει ή το εχεις μονιμα στην Γαλλια ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να μην απροσονατολιζουμε τον κοσμο και γραφουμε αρες μαρες.Η εκδοση που ερχεται με καθε αναβαθμιση ειναι global και ερχεται ταυτοχρονα για ολους οσους εχουν τετοια συσκευη με διαφορα μερικων ωρων,και οχι αν αλλαξουμε χωρα στις προσθετες ρυθμισεις του κινητου....
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...